Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás pod mrakem, ale mně to vyhovuje. Ta vedra mi nejdou k duhu a myslím si, že i příroda kolem tu vláhu potřebuje. U nás zatím žádné bouřky a krupobití nejsou. Čekáme dnes návštěvu, tak si posedíme, zavzpomínáme a prohlédneme fotky z Bulharska.
Irenko, ze zlých lidí si nic nedělej, ty jsou všude a najdou si způsob, jak škodit.
Všem Vám, přeji,ať se zdravotní stav srovná a zlepší. Já si objednala tu ortézu na ruku, neměli M- ko, tak za týden budu mít na noc pomocníka, tak jsem zvědavá, zda se to zlepší.
Podařilo se mi vyhrát za dopis s recepty/ z Bratislavy/ balík Nescafé 3 v 1, celkem balík se 20 kusy. Takže dělám teď " Ježíška" a příbuzným a známých nadělím také, je to vanilka a karamel.Ať má z mého úspěchu užitek co nejvíce lidí.
Dnes máme uzenou polévku s rýží, br.salát a kuřecí řízky. Na trhu jsem koupila zeleninu a také jahody/45 Kč/, meruňky/55/ a výborná jablka za 27 Kč. Mějte prima den.
Obrázek uživatelky
profil
hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristínko, už se vám to krátí, ale myslím, že jste si lázně užili a ještě chvilku užívat budete.Smajlík

Irenko, ty se nestresuj, stres je velký nepřítel zdraví, ale někdy se to těžko zvládá,že? Sona se nebuj, bude to dobré.
Martičko, histolka také dobře dopadne. Šetři se.Smajlík
Všem vám přeji krásný, bezbolestný den. Jdu zavařovat třešně. Ahojky!
Obrázek uživatelky
profil
u nás je také chladno i když svítí sluníčko.
Děvčátka, já jsem se právě vrátila od pí. doktorky. Muž mi vyndaval klíště pinzetou. Kleštičky na klíště jsme nechali u syna a jiné nekoupili. Kolem toho místa se mi udělal červený flek. Říkala jsem si, že to přejde, ale muž mi donutil jít k lékařce. Když jsem jí líčila, jak mi muž klíště doloval, smála se a říkala, že pinzetou mi způsobil zánět. Dala mi dvě mastičky a antibiotika, aby prý měla jistotu, ale že to určitě bude dobré. Je to super doktorka, naprosto jí věřím. Smajlík
Aničko, alespoň jsi se vyspala, teď už ti bude lépe, ale konzerva pejskovi může zase ublížit.

Blaničko,já si stále myslím, jestli tě nezlobí nervy, při tom se člověk potí a necítí se dobře. Vím to od kamarádky.

Jiřinko, máš pravdu, stačí zavřít doma dveře, vyjít mimo byt a hned člověka zlost přejde. Příroda dělá divy!Smajlík

Regi, Věrka radí dobře - přestěhovat rodiče někam než se vymaluje, ale maminka by určitě nikam nešla, musí mít vše pod dozorem. Máš to složité.
Obrázek uživatelky
profil
i u nás bylo chladno. Ráno jsem zalévala závěsy, ono to víc jak půlhodinu dá a bylo mně zima. Teď sedím v obýváku a zebou mně nohy. 22 stupňů je na mně málo.
Jak někoho cokoliv bolí, je to zlé. Já na sobě i na dceři pozoruji, že fyzická bolest přijde až po té duševní. AničkoF. tak to bude i u tebe. Pokud nestrovnáš v hlavě starosti a stejně plno věcí neovlivníš, tak se budeš sypat.
Opět mně uráží a napadá MartaB. ta ženská si prostě nedá pokoj.Chodí sem číst a potom mi vyhrožuje. Ale už mně ani s prominutím nenasere, neb o ní vím, co je zač.
Martičko, odpočívej, nic není důležitější než zdraví, histolka bude určitě dobrá. Já jdu v úterý na sono, od operace už potřetí, jsem hysterka, vidím zlé buňky v každém píchnutí.
Kristínko, celý život strašně letí, tak i Váš pobyt v lázních.
Regi, nemyslím, že je to poslední auíčko, co jsi uděla autíčku. Jájsem také couvala a neviděla sloup. Syn,jak tu byl, tak měl sedřené celé dveře, má nějakou velkou a drahou hondu, také říkal, že něco přehlédl.
Obrázek uživatelky
profil
máme chladno, studený vítr, ale slunečno.
Byla jsem v Albertu, hlavně pro vajíčka.
Domů jsem přišla celá zpocená a to mám krátký rukáv a jen tenkou bundičku. Pořád jsem nějaká divná.
Věrko, moji maminku taky zlobilo koleno, v mém věku už chodila o hůlce, ale pak za pár měsíců zemřela. Já mám konopnou mast domácí, od kamarádky, ale je to na nic. Dolgit neznám, ale jinak mám ještě asi 3 masti, tak můžu mazání prostřídat.Smajlík
Regi, Pepík byl s kolenem na operaci, jenže pak do kolena dostal zánět. Ortoped mu navrhoval další operaci, to on už nechce, tak občas zajde k chirurgovi, který mu dá injekci a tím mu uleví.
AničkoF, pejsek už se jistě cítí líp, teď jen, aby po konzervě neměl zas průjem. Teď se hlavně kurýruj ty. Marti, na svatbu budeš určitě dobrá, už jen ta atmosféra tě postaví na nohy. Pak nám budeš vyprávět a možná bude i nějaká fotka.
Jiři, tak sis vyčistila hlavu, vztek tě přešel, to je dobře. Já u nás zatím žádné zralé třešně neviděla.
Už končím, bude to 1000 znaků.
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady zamračeno a 9st, vypadá to špatně.Aničko tak hlavně aby záda nezlobily.Bady letí to . Tak tady by se ti nelíbilo, je tady pořádná zima.Děvčátka mějte pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji klidnou středu všem...Aničko, snad se záda zlepší..Martička už se taky vyzdravuje..moc jí přeji aby si svatební den vnučky pěkně užila..
Regi, máš to složité, to malování za bydlení rodičů je moc složité.
Kristy, tak to utíká, už jste dva týdny v lázních..nějak do Luhačovic nestíhám, když byl čas byla úmorná vedra...Smajlík Smajlík
Jimas..musím počkat až mi muž opraví brzdu, z kopečka jet nemůžu, rozbila bych si kebuli..Jinak do kopce kolo taky musím tlačit..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata v čera jsem tady nebyla,na rychlo jsem juchala do práce tak mám co dočítat.Dnes je taková zima,jen 10 stupnů,ale zato vymeteno snad se teplota zvedne.Tady koukám podemnou Jiřinko na receptík proti plísni,díky bude se hodit,toto počasí tomu spěje.Marodi odpočívejte at jste brzo fit.Přeji hezký den a jdu číst.
Obrázek uživatelky
profil
Honem vám jdu popřát dobré ráno. já jsem v noci šméjdila a našla jsem čípky indometacin. Tk jsem je zkusila a od 2 ráno jsem spala až do teďSmajlík
Teď honem něco nakoupit ,lednice zeje prázdnotou. Potom budu číst co jste za týden napsaly i na fotečky kouknuSmajlík
Péjsek je na tom lépe-dala jsem mu kousek Febicholu a vlezl do odpadkového koše a sežral konzervu,kterou jsem v noci vyhodilaSmajlíkZatím pá pá

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles