Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer děvčátka.. | Datum vložení: 17.06.2015 19:40 hod. | |||
|
já byla odpoledne s mladýma na náměstí, byla tam akce pro děti a pro nás pamětníky zpíval mladý Mercury zavzpomínala jsem na mládí...BLANI.. rada .. hlavně nekupuj matrace s pružinama, to alespoň dost lidí radí... ![]() měla jsem tady Fili , před chvílí si ji zet´ vzal, jdu teprve zalévat.. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 17.06.2015 19:22 hod. | |||
|
Tak dnes teda tady bylo chladno. Jaru gratuluji k výhře, máš radost a děláš ji i rodině AničkoF gratuluji vnučce i dceři k narozeninám.Všem nemocným brzké uzdravení a zítra u lékařu dobré pořízení, mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| slunickoka | Dobrý večer, | Datum vložení: 17.06.2015 19:16 hod. | |||
|
Blani, kupuji mýdlo Avena, klasické toaletní mýdlo s extraktem přírodního ovsa setého a peeling. Nepoužívám ho na mytí, ale právě na skvrny. Je úžasné. Také se bojím drhnout tmavé věci, abych nevydřela světlou skvrnu. Vnučka oznámila, že bude mít vyznamenání, je v osmé třídě, tak mám velkou radost. Zítra jdu po třech letech ke kadeřnici, asi už nebudu mít dlouhé vlasy. Jaruško gratuluji k výhře. Jdu udělat smetanový piškoťák s jahodama. Přeji krásné spinkání. |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 17.06.2015 19:00 hod. | |||
|
Já také fleky čistím s mýdlem,Rajčata vždy pustila,ale rez nevím. Děvčátka moje já jsem kopyto.Vnučka měla 15.6 23 let tak jsem jí na účet poslala větší obnos peněz-zároveň i k promoci,ale že její maminka má zítra 45 let to jsem zasklila. Teď jsem jí napsala méjla s blahopřáním a přiložila její i mladší dcery maturitní fotky. Tak te%d píše,že si poplakala. Jo jak ten čas letí. Ženičky dobrou noc.Já stále sedím na půl sedinky ![]() |
||||
| Jakaz | Bm68 | Datum vložení: 17.06.2015 17:52 hod. | |||
|
K tomu fleku - zkus mýdlo s jelenem, taky jsem tím dětem vždy čistila různé fleky a dost to zabíralo | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 17.06.2015 17:50 hod. | |||
|
Jdu nakouknout, dneska jsem nebyla ani na zahradě, od rána jsem nějaká chcíplá, chodí mi zima po zádech a není mi dobře. Tak nevím, co se o mně pokouší. Zítra jdu na kontrolu na urologii, vždy mám takový nepříjemný pocit, držte palečky, aby bylo vše v pořádku. Snad den oddechu pomůže, možná to bylo přetažení, snad se o mně nepokouší nějaká chřipka, prý zase něco řádí. | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 17.06.2015 15:20 hod. | |||
|
AničkoF., jsem taky nekonda. Dlouho jsem telefonovala se sestrou a teď pořád lovím v prospektech ty postele, abych už je objednala, bude mi je dělat truhlář, prý to bude tak měsíc trvat. Ty už mám vybrané, ale v matracích aby se prase vyznalo. V obchodě sice radí, ale máme tu dva nábytky (vlastně tři) a tak všude radí něco jiného.Myslela jsem, že mi poradí naši, ale ne, musím si poradit sama.Zítra už to nějak vyřídím. Jinak čistím vnukovi tričko (asi od rajčat, staré skvrny nebo je to rez) a nejde to ničím. Bojím se to vzít něčím agresivním, tričko je tmavozelené, že bych tam nadělala světlé fleky. Nemáte některá nějaký nápad? Jaruško, výhra se hodí. Já luštím jako divá a furt nic. Holky, rovnat vás tu nebudu. Byla bych šťastná, kdybyste se snášely. Marci, nevím, já nemám teď zrovna proč mít nervy v kýblu a doktor mi celé roky říká, že jsem pohodová, furt se směju, takže prý ani nemůžu mít vředy. Alčo, žeby taky Hosip? Sluníčko a Makuško, oběma přeju dobré výsledky na vyšetření. |
||||
| martaB | promiňte mou drzost - | Datum vložení: 17.06.2015 12:59 hod. | |||
|
- jen jsem si dovolila napsat "Sluničkuka", že 50 švýcarských marek není 13tisíc korun, ale pouze 1.300korun - pokud je tohle napadání - tak mne ukamenujte !!! Mohu si číst, kde chci - pokud není diskuze uzamčena, já si všímám jen příspěvků dvou velmi solidních Seniorek, ale ta nesprávná číslice mne zaujala. Pokud si dobře pamatuji, výše uvedená paní mi na mé diskuzi spílala mnohem vulgárněji a nedělala jsem z toho kovbojku. Mír v duši a slunce na zahrádkách - adios ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 17.06.2015 12:32 hod. | |||
|
Byla jsem ve městě koupit hořčici a co myslíte?? no nekoupila jsem ji..ale donesla jsem květák![]() a ještě spoustu jiných věcí..tak půjdu ještě jednou, ale až později, teď mám chuť na kafíčko![]() Sluníčkoka..musíš si to přehodnotit v mozku, musíš si říkat, já jsem zdravá a ne naopak.. Pak tě nezdolá nic..ani něčí blbé kecy..promiňte natož špatné buňky..!!!! Já od roku 2002 neměla nic než chřipku- i když jsem s ní ležela 3 měsíce na onkologii![]() Jaruško, bezva výhra..Ježíšek může klidně chodit i v létě.. Blani, na pocení vyzkoušej čaj ze šalvěje.. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 17.06.2015 12:25 hod. | |||
|
Děvčata já jsem nekonda.Byla jsem až do teď u Marušky.Něco jsme naházely do igelitových pytlů. Je mě jí,ale líto. Tá starší (svobodná) dcera o všem rozhoduje až mě hnula žlučníkem **24 Budou jí kupovat nový obyvák,sedací soupravu,skříně. Dnes jela do Znojma pro konferenční stolek. Předsatvte si,že skleněný. Maruš chodí o holích nevím jak by to dopadlo kdyby na něj spadla Přitom má pračku,leničku i televizor starší 15 let. Tak mě tam pofňukává. Nezávidím jí. Mé dcery by to nechaly na mém rozhodnutí. |
||||