Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
PŘEJI HEZKÝ DNÍČEK...
Marti, já brečím i u hymny...To asi k nám maminkám a babičkám patří, že nás vše dojímá...SmajlíkBude to krásnéSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
máme chladno a zataženo.
Včera večer mi přestal jít internet i televize, v půlce VIP zpráv.Nevím, co se stalo, na telce se pak objevil nápis 10. listopadu. Dneska internet jde, ale telka pořád ne, ten nápis a i špatný čas tam je pořád.
Po snídani vyrazím do města, jednak pro mýdlo, jednak do nábytku. A moc děkuji za rady.
Marti, máš pravdu,k pečení se nehrň, však tam bude dost šikovných rukou, ty jen koukej, abys byla na svatbu v pořádku. U nás se také koláče a i všechno drobné cukroví roznáší před svatbou. A taky bych na svatbě brečela.
Alčo, na mládí vzpomínám často, uteklo to jako voda. Pružinové matrace nekoupím, vlastně jsem je teď v krámu ani neviděla.
Mějte fajn denSmajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Na ty skvrny nic nevím, mě se ta rajčata vyprala poměrně dobře sama, ale rez nešla.
Makuško, ty kuchařky si tedy dají do těla, ale jistě jsou sehrané a vše se povede. Ty se šetři, aby jsi byla v soboru fit. Jinak, také vše obrečím. Mě dávala koláče péct mamina také v pekárně a je to již 40 roků.
Včera otrhané jahody mám zpracované, na knedlíky a z kila džem. Na samozběr nemám čas jet, nakonec mi to z mých jahod doma stačí, dítě to nebaští, mám tedy jen pro sebe.
Také již nepamatuji cojste vše psaly, přeji hezkou bezbolestnou noc. Jdu sebrat prádlo od rána a pověsit další.
Obrázek uživatelky
profil
je jasné, že se musím ještě s autem moc učit a není mi 20, tak je to o to krutější. Je mi jasné, že se mi někdy něco může ještě stát. Musím si dávat více pozor a uvažovat.
Obrázek uživatelky
profil
Napsala jsi to moc krásně, přesunout rodiče někam na dobu malování a sehnat partu siláků, kteří by odtahli co potřeba. Jistě by bylo již hotovo, ale naši nikam jinam nepůjdou, odtahovat není nic potřeba. Pan malíř má asi svatozář, to můj zesnulý muž by měl komentář a utekl by hned první den. Naše lituji, ale naplánoval to tak jejich syn, mamina s tím asi teda souhlasila, ale nedovedla si představit co vše to obnáší.
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, vnučka je šikulka dělá vám radost.Smajlík
Alčo, ty jsi měla pěkné odpoledne.
Blani, také používám na skvrny mýdlo s jelenem. Dcera ho struhá i do pračky.
Maru, tobě už se plní police dobrotami z úrody.Smajlík
Jaru, gratuluji k pěkné výhře.
Aničko, přeji dceři i vnučce k narozkám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.
Marti, bude to nádhera, ale práce před tím je hodně. My jsme si koláčky, nechali udělat v pekárně. Musela bych je péct asi sama. Drobné zákusky a dort nám upekla jedna šikovná paní. U nás se koláčky roznesly po sousedech a známých, potom kdo přišel z gratulací. Hostinu si dcerka zařídila na horském penzionu. I tak jsem ve svatební den, před obřadem, nevěděla co dřív. Je to ale vše potom nádherné a dojemné, také bych slzela.Smajlík
Zpátky už nevím o čem jste psaly, tak to tady vypnu a jdu na telku. Dobře se vyspěte a ať vše co bolí do rána přejde. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...Smajlík
Alenko, to ses měla super...
Jaruš, gratulka k výhře...
Marti, už vám to spěje do finále, bude to krásné, taky bysem bulila...
AničkoF.,dceři i vnučce vše nejlepší...
Jakaz, zítra držím palce, bude to dobré...
U mě nic nového a zajímavého, o čem bych mohla napsat...zahrada, vaření, úklid, prádlo a taky jsem dělala ještě poslední marmeládu z jahod a zbytek zamrazila,no a loupu hrášek...
Děvčátka, mějte klidný večer a hezky s vyspěte....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Novomanželům přeji jen to nejlepší, dcera měla svatbu 6.6., většinu si zařizovali sami, něco jsem napekla já, něco druhá maminka a něco kamarádky, svatební koláčky rozváželi při zvaní na svatbu, prý je to zvyk ve Středních Čechách a ty nechali upéct. Tobě přeji, aby Ti bylo už dobře.
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsem hodně polehávala a snažím se , aby to do soboty se co nejdříve zahojilo, ale ještě tam mám dost stehů a jako by vylézaly, jsou čím dám delší. Od zítřka se pečou svatební koláče, škoda, že nemohu také něčím pomoci, ale jednak bude od pečení hodně teplo, a já bych se tam necítila dobře....Těch plechů bude hodně, dostanou všechny kuchtičky zabrat.Včera tu byla dcera a tak říkala, že bylo těžké sehnat role balícího papíru, my jsme na všech svatbách měli široké fošny obalné bílým balícím papírem a koláče se na ně dávaly vychladnout.Budou dělat i poslední trubičky, v pátek je pak naplní a budou mít pekařky pokoj. V pátek nadělají výslužky do krabiček a talíře, jak vyjde nevěsta pro lidi, co jsou před domem....Mají od zítřka toho dost, ale pak už bude jen to pěkné a veselé.Já budu stejně bulet, už jsem taková. Obrečím všechny besídky a představení, co jsem kdy s dětma a i s vnoučaty viděla...Přeji všem marodům, aby je vše přestalo bolet, je to otrava...Ostatním moc pěkný večer**10
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, děkuju za rady ohledně čištění skvrn. Vnuk to tričko nechal dlouho a teď už je to zažrané. Čistila to druhá babička, neuspěla, tak teď já. Jak píšete o mýdle, tak jsem si vzpomněla, že jsem kdysi měla nějaké mýdlo žlučové, musím se mrknout, jestli ho ještě nenajdu. Jinak koupím dle vaší rady.
Sluníčko, už se řídím tvou radou, snad mi to bude něco platné.
AničkoF., dceři i vnučce přeju hodně zdravíčka.
Mějte všechny hezký večer a dobře se vyspěte.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles