Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | * | Datum vložení: 18.06.2015 12:44 hod. | |||
|
po obědě jste , tak si nechte chutnat kafíčko. Byla tady vnučka chvíli, na oběd jsem dělala jahodové knedlíky.Ijo tak ať si manžel ve zdraví důchod užívá.Maru to je krásné, tak jsi doufám dobře hlídala.Byla jsem pro chleba, dost se zase venku ochladilo. Mějte pohodové odpoledne.![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 18.06.2015 12:07 hod. | |||
|
asi už jste i po obědě... byla jsem ve městě..na náměstí je Kunovské léto..vystoupení dětských folklorních skupin...bylo tam prázdno..u vchodu jsou cedule, že budete vyzváni k prohlídce,obrazově, že nesmíte mít zbraň apod.. tak to lidi odrazuje..je to smutné, čeho jsme se dočkali.. Děti jsou jistě zklamané...dost lidí koukalo různě od obchodů, od pošty a pod..vstupné se neplatí., ani třeba školky se nebyly podívat..bylo skoro prázdné náměstí..Dříve to byla velká akce..![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 18.06.2015 11:55 hod. | |||
|
a dobrou chuť k obědu,MaruK díky za dědu a třeba Cassinka šla ulovit myšku,aby jsi to tam měla vše pohromadě,bude mít s mrňouskama oběd Tady máme tolik vody,že na zahradu musíme mít gumáky.![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 18.06.2015 11:24 hod. | |||
|
děvčátka, hodně se ochladilo a máme pořád sucho...![]() Ijo, u vás teda pořád prší...manželovi přeji vydařenou rozlučku a pěkný nástup do důchodu... ![]() AničkoF.,koukala jsem na internet, tam je těch snářů i významů moc,mimo dopisu tam je i nečekaná návštěva...v každém případě to teda byl supr sen... ![]() Blani, přeju ti,abys měla šťatnou ruku při výběr postelí... ![]() Marti, vnučce i jejímu nastávajícímu též přeji vše nejlepší v jejich společném životě a ty si to užij co nejvíc a kliďánko si zabul, i já s hlásím k holkám,že mi tečou slzy hned a u všeho... ![]() Holky, už se k našemu domu blíží stroje s výkopem kanalizace...je to hrozné, musí používat sbíječky, je to u nás samá skála a všude haldy kamení... ![]() Ráno jsem měla prima zážitek ...před šestou mi přinesla Cassinka koťátka jedno po druhém do postele,svěřila mi je na hlídání a šla trajdat... Mějte pohodový a klidný čtvrtek... ![]() |
||||
| ija1 | Krásný den | Datum vložení: 18.06.2015 09:44 hod. | |||
|
děvčátka u nás zase prší,mám už pečeno 2 rolády a řezy s ovocem,muž se zítra loučí v práci a nastupuje důchod.Bude mít rozlučku.Holky maminka čistila rez citronovou šťávou a octem.AničkoF gratuluji vnučce a dceři.Jo a vlak ve snáři mám-dostaneš zprávu,dopis.Irenko,ty si dáš ostříhat dlouhé vlasy?Co bych za ně dala,dala bych to do gumky a hotovo,takhle mám krátké a jemné takže musím mít vždy po ruce foukací kulmu. Jaruško letí k tobě gratulace k výhře,budeš nadělovat.Marti ty jsi jako já,vlastně je nás moc co všude bulíme.U nás bude školní akademie a s naší nejstarší vnučkou se budou loučit.2 prvňáci budou vystupovat,to budu bulet jako želva.Ty si pěkně užívej krásný den a novomanželům přeji všechno nej-hlavně spokojenost.Teď si dám s dědou kafíčko,nožky na stolek a budu odpočívat,odpoledne do práce a vy mějte pohodový den.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 18.06.2015 09:05 hod. | |||
|
Tady zamračeno začíná poprchávat. Marti ty jen okukuj a šetři se, bude to krásné a to já také breřím u všeho, vždy si vzpomenu na něco a je to. Blani , tak snad si něco vybereš. Mějte všechny pohodový den.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 18.06.2015 08:56 hod. | |||
|
Vždy, když si chci sednout k PC něco mi do toho přijde. Dnes jsem spala špatně, v půlnoci mě zbudily petardy pod okny a pak už jsem jen tak klimbala. Jsem jako po flámu.![]() Blaničko, jestli je na tričku rez, tak to se vyčistit nedá, od rajčat to opravdu pustí mýdlem s jelenem. Držím palce, abys vybrala postele dobře! Martičko, ty se zúčastňuj svatebních příprav jen "ústně", máš na to právo! Moc ti přeji, aby sis svatbu užila a ty slzičky? Mám to také. Mě dojme i když vidím, že se maminka mazlí se svým děckem. Tvé dceři přeji, aby s budoucím manželem prožila ve zdraví krásný život a měli spolu krásné, zdravé dětičky!!!!!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Všem přeji pěkný den, prožitý v klidu a pohodě! |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 18.06.2015 08:00 hod. | |||
|
Krásný čtvrtek. U nás je pod mrakem a fouká to docela studeně![]() Děvčata asi po těch čípcích jsem zdrogovaná Zdál se mi sen,že jsem se vzbudila celá opocená. Běhala jsem po nádraží nahá i bosá a hledala jsem šaty i boty. Příjížděl vlak všude plno lidí. Fuj tajbl. Vyhledala jsem e snářích ve jen VLAK jsem nenašla. Když už jsem tolik vytrpěla,chtěla bych si podat sportku. Najděte mi prosím vlak a k tomu čísilko.Děkují |
||||
| slunickoka | Dobré ráno přeji, | Datum vložení: 18.06.2015 07:20 hod. | |||
|
ode dvou hodin nešlo spinkat. Tak jsem jak přejetá. U nás je zataženo,jemně prší. Normálně bych z toho měla radost, ale dneska ne. Kryštůfek je na škole v přírodě a Karolínka dneska jede na dvoudenní výlet. Tak se to snad vyčábří. Uvařím hovězí polévku a vyndala jsem loupanou plec, tak nevím, co z ní bude. Mějte pohodový den. |
||||
| 2baculka | Krásný den přeji. | Datum vložení: 18.06.2015 07:16 hod. | |||
|
Bude pod mrakem, teplo asi ne. Pojedu pro auto, k našim otrhat jahody, tak tedy v tašce tepláky a triko. Večer jsem vyprala a snad to dnes ještě vyžehlím.Netuším, kdy se vrátím. | ||||