Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
po obědě jste , tak si nechte chutnat kafíčko. Byla tady vnučka chvíli, na oběd jsem dělala jahodové knedlíky.Ijo tak ať si manžel ve zdraví důchod užívá.Maru to je krásné, tak jsi doufám dobře hlídala.Byla jsem pro chleba, dost se zase venku ochladilo. Mějte pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
asi už jste i po obědě... byla jsem ve městě..na náměstí je Kunovské léto..vystoupení dětských folklorních skupin...bylo tam prázdno..u vchodu jsou cedule, že budete vyzváni k prohlídce,obrazově, že nesmíte mít zbraň apod.. tak to lidi odrazuje..je to smutné, čeho jsme se dočkali.. Děti jsou jistě zklamané...dost lidí koukalo různě od obchodů, od pošty a pod..vstupné se neplatí., ani třeba školky se nebyly podívat..bylo skoro prázdné náměstí..Dříve to byla velká akce..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a dobrou chuť k obědu,MaruK díky za dědu a třeba Cassinka šla ulovit myšku,aby jsi to tam měla vše pohromadě,bude mít s mrňouskama obědSmajlíkTady máme tolik vody,že na zahradu musíme mít gumáky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka, hodně se ochladilo a máme pořád sucho...Smajlík
Ijo, u vás teda pořád prší...manželovi přeji vydařenou rozlučku a pěkný nástup do důchodu...Smajlík
AničkoF.,koukala jsem na internet, tam je těch snářů i významů moc,mimo dopisu tam je i nečekaná návštěva...v každém případě to teda byl supr sen...Smajlík
Blani, přeju ti,abys měla šťatnou ruku při výběr postelí...Smajlík
Marti, vnučce i jejímu nastávajícímu též přeji vše nejlepší v jejich společném životě a ty si to užij co nejvíc a kliďánko si zabul, i já s hlásím k holkám,že mi tečou slzy hned a u všeho...Smajlík
Holky, už se k našemu domu blíží stroje s výkopem kanalizace...je to hrozné, musí používat sbíječky, je to u nás samá skála a všude haldy kamení...Smajlík
Ráno jsem měla prima zážitek
...před šestou mi přinesla Cassinka koťátka jedno po druhém do postele,svěřila mi je na hlídání a šla trajdat...
Mějte pohodový a klidný čtvrtek...Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
děvčátka u nás zase prší,mám už pečeno 2 rolády a řezy s ovocem,muž se zítra loučí v práci a nastupuje důchod.Bude mít rozlučku.Holky maminka čistila rez citronovou šťávou a octem.AničkoF gratuluji vnučce a dceři.Jo a vlak ve snáři mám-dostaneš zprávu,dopis.Irenko,ty si dáš ostříhat dlouhé vlasy?Co bych za ně dala,dala bych to do gumky a hotovo,takhle mám krátké a jemné takže musím mít vždy po ruce foukací kulmu.SmajlíkJaruško letí k tobě gratulace k výhře,budeš nadělovat.Marti ty jsi jako já,vlastně je nás moc co všude bulíme.U nás bude školní akademie a s naší nejstarší vnučkou se budou loučit.2 prvňáci budou vystupovat,to budu bulet jako želva.Ty si pěkně užívej krásný den a novomanželům přeji všechno nej-hlavně spokojenost.Teď si dám s dědou kafíčko,nožky na stolek a budu odpočívat,odpoledne do práce a vy mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady zamračeno začíná poprchávat. Marti ty jen okukuj a šetři se, bude to krásné a to já také breřím u všeho, vždy si vzpomenu na něco a je to.SmajlíkBlani , tak snad si něco vybereš. Mějte všechny pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vždy, když si chci sednout k PC něco mi do toho přijde. Dnes jsem spala špatně, v půlnoci mě zbudily petardy pod okny a pak už jsem jen tak klimbala. Jsem jako po flámu.Smajlík
Blaničko, jestli je na tričku rez, tak to se vyčistit nedá, od rajčat to opravdu pustí mýdlem s jelenem.
Držím palce, abys vybrala postele dobře!

Martičko, ty se zúčastňuj svatebních příprav jen "ústně", máš na to právo! Moc ti přeji, aby sis svatbu užila a ty slzičky? Mám to také. Mě dojme i když vidím, že se maminka
mazlí se svým děckem. Tvé dceři přeji, aby s budoucím manželem prožila ve zdraví krásný život a měli spolu krásné, zdravé dětičky!!!!!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Všem přeji pěkný den, prožitý v klidu a pohodě!
Obrázek uživatelky
profil
Krásný čtvrtek. U nás je pod mrakem a fouká to docela studeněSmajlík

Děvčata asi po těch čípcích jsem zdrogovanáSmajlíkZdál se mi sen,že jsem se vzbudila celá opocená.

Běhala jsem po nádraží nahá i bosá a hledala jsem šaty i boty. Příjížděl vlak všude plno lidí. Fuj tajbl. Vyhledala jsem e snářích ve jen VLAK jsem nenašla. Když už jsem tolik vytrpěla,chtěla bych si podat sportku. Najděte mi prosím vlak a k tomu čísilko.Děkují
Obrázek uživatelky
profil
ode dvou hodin nešlo spinkat. Tak jsem jak přejetá. U nás je zataženo,jemně prší. Normálně bych z toho měla radost, ale dneska ne. Kryštůfek je na škole v přírodě a Karolínka dneska jede na dvoudenní výlet. Tak se to snad vyčábří.
Uvařím hovězí polévku a vyndala jsem loupanou plec, tak nevím, co z ní bude.
Mějte pohodový den.
Obrázek uživatelky
profil
Bude pod mrakem, teplo asi ne. Pojedu pro auto, k našim otrhat jahody, tak tedy v tašce tepláky a triko. Večer jsem vyprala a snad to dnes ještě vyžehlím.Netuším, kdy se vrátím.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles