Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak u nás zima je. Máme 15 stupňů a trošku krápe.Ale jen opravdu trošku.
Marci, jedině můžu mít stres z těch zpráv o imigrantech a vůbec z těch muslimů.
Boženko, snad maminku pustí zítra domů a bude v pořádku.
Sluníčko,to je nějaká mladá kadeřnice, dřív jsi k ní nechodila? Já taky nebývám spokojená a už jsem si řekla, že se vrátím na pánské a barvit se nebudu. S tím kamarádem je mi to líto a máš pravdu, přátelé ubývají.
Jaruško Jakaz, vyšetření máš za sebou s celkem dobrým výsledkem, to je dobře. Rajčata Pepík zatím nestříkal, akorát brambory.
Děvčata, dík za komentíky u fotek a krásně se vyspěte.Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Irenko-ijo, přeji manželovi, aby se mu v důchodu líbilo,. ale ten přechod každému nesedí. My s mužem často vzpomínáme na dobu, kdy jsme chodili do práce. I když já se doma nikdy nenudím, ale do práce bych šla hned, muž také.Smajlík Na akademii si to užij a moc neplač, ať všechno pěkně vidíš!Smajlík
Maruško, to byl ale krásný zážitek s koťátky. U nás dnes také často pršelo. Odpoledne jsme šli na procházku s deštníkem. Je docela velká zima.

Alenko, pořadatelé asi měli strach, aby se dětičkám něco nepřihodilo, vždyť se stále něco děje. Je to hrozné.Smajlík
Jaruško, vám bych přála, aby alespoň u vás bylo pěkné počasí. Květinová slavnost musí být něco nádherného.Smajlík
Blaničko, přítelkyně "pokecané" tričko určitě přežije, stalo se!Smajlík

Boženko, mamince přeji, aby zjistili konečně, co jí je a začali jí léčit!Smajlík

IrenkoS, s vlasy se netrap, zase narostou a pak půjdeš k jiné kadeřnici. U nás před lety kadeřnice dělala jedné ženě trvalou. Když jí sundávala natáčky, sundala s nimi i vlasy.
Obrázek uživatelky
profil
Tak urologii mám za sebou, celkem v normě sice ten kamínek co tam byl loni tam je pořád, tak snad dá pokoj. Včera mi bylo mizerně, tak jsem na zahradě nebyla, ani dneska, ale zítra budu muset jít zalít a pustit kapkovou závlahu k rajčatům a k okurkám. Venku vyloženě zima není, je asi 19 stupňů, ale proti tomu, co bylo, je chladněji. Už jste stříkali rajčata - a čím? Já mám nachystané Polyversum (to je bio), soused říkal, že má osvědčené mléko s vodou (na 1 litr dává 1/2 l vody). Nedalo mi to a zastavila jsem se na trhu, obešla jsem oba - Mor. náměstí i Zelný trh a neodešla jsem s prázdnou, přibyly mi 2 gazánie a rozmarýn, který prý je mrazuvzdorný, už jsem párkrát od té paní koupila nějakou bylinku a vždy to bylo tak, jak říkala, tak uvidím. Doma se mi rozmarýn moc nedařilo pěstovat, panelák se mu v zimě moc nelíbil. Jsem zvědavá, jak mi přezimuje vytrvalá majoránka, ta musí na zimu dovnitř.
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásnou bezbolestnou noc.Já se jí celkem bojímSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je asi jako u Jarušky, pod mrakem a bez deště..už mám zalitou zahradu i truhlíky..
BOBINKO, maminka se snad z vyšetření brzy zotaví a hlavně bolesti jí snad ustanou, když zjistí příčinu a budou ji léčit..
IJO..muž bude jistě rád s tebou doma a třeba si domluví brigádičku, jestli to půjdeSmajlíkMůj muž zůstane doma na jaře...jestli Smajlík nezůstane déle, on tam chodí rád...taky nevím, co bude doma dělat, asi se bude chvíli nudit..Smajlíka budeme si trošku i zavazet..už jsem si dost zvykla být sama doma.Smajlík
Blani, s tím tričkem to jistě vnuka mrzí, i tebeSmajlíkJá si ušpinila nejoblíbenější lněné letní kalhoty a taky jsou flíčky vidět, i jelenem jsem to šudlila i citronem..Smajlík
děvčátka, přeji všem klidný večer ..
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, chtěla jsem to ostříhat do tvaru a zkrátit o pět cm. Ona mi ustříhla 15 cm, takže to nejde ani do gumičky, ani do skřipce. Dalších pět let ke kadeřnici nepůjdu, pokud to teda rozdýchám a nenechám na krátko úplně. Zeťák mi řekl, že je to účes z nějakého jiného století. Chce se mi fakt brečet. Dcera mně řekla, že nechápe, proč jsem jí ještě zaplatila, zavolala jí a řekla, ať vrátí výuční list, zavře živnost a jde dělat do fabriky, že tam nebude tak škodit. Nalepit to zpět nejde.
A aby toho nebylo málo, tak v úterý zemřel můj spolužák a největší kamarád z dětství, bydleli jsme vedle sebe a mockrát mně zachraňovali před hladem, když mně macecha trápila. V září by mu bylo 59 let.Prostě se už nějak moc kácí v našem lese.
Jinak opět topím, zima je veliká. Ale neprší, je sucho.
Boženko, snad mamince vyšetření dopadne bez nálezu.
Martičko, svatba bude krásná, já bulím běžně a stále a u všeho.
Dobrou noc přeji.
Obrázek uživatelky
profil
Tak nevím, ani mi nepřipadá , že je červen, doma zima, chodím tady ve svetru.Boženko, tak hlavně aby maminka byla v pořádku.Blani , tak snad už se lépe vyspíš. Děvčátka mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezké odpoledne. Vrátili jsme se s manželem z Kroměříže. Vezli jsme maminku do nemocnice na příjem. Zítra jí budou dělat vyšetření. Tak doufám, že to dopadne dobře a zítra pojede domů. Pak jsme byli u ní doma i venku na terase a ve dvoře pozalévat květiny. Má jich hodně. Zároveň jsme se stavili zrovna nakoupit a jeli domů. Teď jsme po obědě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a příjemné kafíčkování. Na mne tu už potřetí někdo zvoní dole, když se ozvu, tak nic. Neotevřela jsem. Pak jsem se šla podívat z mezipatra z balkonu, šel od dveří takový mladík s deskama, beztak nějaký agent s teplou vodou. Oni si nedají pokoj. Včera mě zase lákali telefonem na změnu operátora.
Tak telka už běží, postele jsou objednané.Snad budou dobré.
Maru,to je pocta, že ti kočička tak důvěřuje, že ti svěří hlídání.
Jaruško, to budete mít hezkou slávu,sochy z květin, to se mi moc líbí. Ale co padne kytiček na to.
Irenko, tak ať se manžel pěkně rozloučí a důchod si užívá. Jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit. Pepík,když šel do důchodu, byl celý nesvůj. Neměl co dělat. Ještě, že má tu zahrádku.
Alčo, na jednu stranu se člověk nediví, že jsou taková bezpečnostní opatření, ale je pravda, že to zase lidi odradí.Je to divná doba teď.
Jo, citronovou šťávou jsem ty fleky čistila - bezvýsledně. Asi bude tričko nosit jen doma, je to víc drobnějších flíčků. Malér je, že ho má od přítelkyně.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je pořád pod mrakem, ale neprší. Včera jsme měli malou rodinnou sešlost. Prohlídli jsme si i videa a fotky z Bulharska. Sárinka pěkně řádila na dětských diskotékách... Dnes má moje sestra narozeniny, krásných 44 let. Včera dostala předpis na své první brýle. Mně se také kolem 40- tky začal kazit zrak, nejdříve vetchozrakost a později jsem už potřebovala brýle i na dálku. V sobotu budeme mít Havířov v květech, budou se vytvářet sochy z květin na téma důlních bytostí- skřítků, permoníků a pod. Také bude průvod městem - alegorické vozy. Snad se vydaří počasí, abychom si slavnost užili.
Maru- koťátka do postele bych si také nechala líbit. Jsem milovnice koček a jako malá jsem vždy nějakou mícu měla.
Mějte hezký , pohodový den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles