Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Máme 14 stupňů, zataženo a malinko napršeno.
Regi, máš toho moc. Já chodím taky dlouho spát, před půlnocí skoro nikdy, ale už celou dobu před tím jen čučím na telku nebo čtu.
Jaruško, to vypelichané kuře mě rozesmálo. A kadeřnice si jistě myslela, že jsi v úžasu z té krásy.Smajlík
Jiři, v paneláku se mi bylinky taky nedaří a kytičky jen ty obyčejné.
Jarko Jakaz, úplně ti rozumím, že jsi měla radost, když jsi objevila spolužačku. Já včera dostala dlouhou SMS od bývalé spolužačky, se kterou jsme bydlívaly v jednom domě. Referovala mi o pohřbu jednoho kamaráda a připsala, že čas hrozně letí a musíme se určitě sejít.Dneska letí do Tunisu,tak prý až se vrátí, musíme to domluvit.Tak se budu těšit.
AničkoF., je ti líp?
U Makušky už je asi práce v plném proudu, tak Marti nezapomeň, že máš jen poradní hlas, žádné akce.
Děvčata opatrujte seSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko asi zaprší u nás tu lije,je to jenom kousekSmajlíkSmajlík
Děvčátka snažím se vás dočítat ať vím co se u vás děje,ale nestačím reagovat,když hned nenapíšu tak už zas nic nevím Smajlík
SmajlíkJsem pořád s vámiSmajlíkSmajlík
Tak už nám zbývá týden.Včera jsme měli návštěvu,přijela za námi dcera s rodinkou,už se nám stýská.....Myslela jsem ,že nás ani malička nepozná,ale hned volala babi,dědoSmajlík,ale je to jak pytel blechSmajlíkSmajlík
Mějte se všechny krásně,bez starostí a bolestíSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
REGI..ty jsi toho zase udělala..jsi nezmar..

Děvčátka, myslela jsem, že konečně zaprší i u nás a spadly tři kapky, ani chodník nezůstal mokrý..Smajlíktak uvidíme, jestli zaprší, nebo mráček poletí jinam.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si udělala brambory a rybí filé, přírdně a nad párou trochu brokolice. Chybělo mi teplé jídlo. Koukla na Ordinaci , uklidila džemy, také vyžehlila a pak teprve zasedla k PC. Než jsem vše přečetla, tak mi vše vyklouzlo z hlavy a nepamatuji se co vše jste dělala děvčata, ale většinoujste okomentovala jiná a dobře. Jdu se přesunut do postýlky.
Obrázek uživatelky
profil
Na chalupě jsem jen udělala kontrolu a šla pro auto. Odjela k našim, pán malíř dělal opravy,jelikož dojel až později, měl nejprve práci venku, ale déšť jej vyhnal, ale brzo ustal. Tak si mamina myslí, že toho moc pán nedělá, ale vše si musí připravit sám a hlavně uklidit od zdí. Již ji to zmáhá.
Došla jsem na nákup a umyla nádobí,pak na zahradu pro jahody. Z těch z chalupy mám džem a knedlíky. Tedy zásoba na horší časy. U našich jsem vyplela kolem mrkve,petržel mi opět nevzešla a nevím, zda bych ji ještě mohla naset. Není čas.Pak jsem si dala jen kávu a chtěla jet domů, na uklízení to není, v chodbě to moc dnes nechlo a bude se někdy pokrčovat. Netuším zda barva, nebo váleček, nebylo dohodnuto a mamina má jiné představy, než asi bráška.
Musela jsem doma znovu na nákup, voda z veřejného vodovu ve vsi co je chalupa není bez převaření pitná. Tak alespoň nějaké balené vody. Tam je to bez prodejny a my odtud pojedme na výlet. Netuším, co je tam za problém.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát dobrou noc, dneska už je mi mnohem líp než včera, kdo jdete zítra k doktorům, tak dobré pořízení, ať najdou lék na každou bolístku. Já nerada chodím po doktorech, ale někdy není zbytí - každého půl roku urologie, letos mně ještě čeká mamograf a gynekologie a průběžně zubařka a o obvoďačce ani nemluvím, tam chodím hlavně kvůli lékům. Dneska jsem našla na Spolužácích bývalou spolužačku ze střední školy, tak jsem ráda. Sešli jsme se jen asi 2x, z toho jsem jednou nemohla, čekala jsem Katku a tehdy jsme bydleli ještě v Sev. Čechách. Čas rychle utíká, připadá mi, že jsme maturovali nedávno a už je to 44 let, hrůza, když vidím to číslo. Všem dobrou noc, zítra to nepřehánějte s prací, není to zajíc, neuteče, ale radí Vám ta pravá, taky musím udělat všechno nejlíp hned a pak skoro padnu. Už jsem toho napsala dost, hlavně páté přes deváté.
Obrázek uživatelky
profil
i já přidám malé kadeřnické zastavení. Měli jsme zrovna jet na výlet, já chtěla také zkrátit vlasy a vyfoukat. Byla jsem poprvé u paní, která podle jejich slov měla 30 letou praxi. A tahle paní vzala na zkracování klasické "ořezávátko" a ne nůžky. Co přečnívalo, sestřihla až k hlavě. Výsledkem bylo opelichané kuře s němým úžasem v očích.... Asi za 300 Kč. Vícekrát jsem tuhle odbornici nenavštívila. Tenkrát jsem se ani nebránila, rychlostí a razantností výkonu mně asi nějak paralyzovala....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
zimu nevydrží a on mi řekl, že mi uschnul. On musí mít pořád vodu, jak trochu půda zaschne, tak je po něm. Dneska jsem ho dala ven, tak snad se mu bude dařit.
Boženko, snad mudři příjdou na to, co maminku trápí a pomůžou ji.
Věru, už se muž lepší?
Loučím se a přeji všem dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem napsala příspěvek, vyskočila reklama a vše je pryč.
Jdu psát znovu.
Marti, přeji novomanželům ať jim je spolu celý život hezky.
Aničko, je mi líto, že takhle trpíš. ˇPřeji ti ať ti je lépe.
Alenko, mnoho krásných akcí upadá. Je to velká škoda.
Blani, vnuk je hodný, když se snaží darované tričko zachránit. No, nedá se nic dělat, ale je fajn kluk.
Irenko, nech si vlasy narůst znova, když jsi je měla pěkné. Té kadeřnici se příště vyhni.
Maru, to je krásné, jak ti kočička věří. Smajlík
Zdeni, s knedlíkama jsi mě naladila, zařadím je do jídelníčku o víkendu.
Irenko, můj muž vždycky říkal, že by šel do důchodu hned a že se ho nedočká. Teď když už se mu důchod blíží, má jít v r. 2018, tak říká, že se mu nebude do důchodu chtít. Ještě, že je zahrada a zvířátka.
Jaru, květinová slavnost, to musí být nádhera, škoda, že není blíž.
JaruJ, snad dá kamínek pokoj. Rozmarýn mě také vždy uschnul, až teď poprvé přežil zimu. Ptala jsem se pána co různé bylinky pěstuje a pak prodává proč mi nevydr
Obrázek uživatelky
profil
Pani musela nosit pak paruku. Lidé jí radili, aby kadeřnici žalovala. Neudělala to a když jí vlasy dorostly, onemocněla a po chemošce jí vlasy opět slezly. Bylo mi jí hrozně líto.Smajlík

Aničko, pořád ti bolí záda?

Jaruško, my jsme zatím rajčata nestříkali.
Dnes už je ti dobře? Snad ano, když jsi byla na trhu. Mně se v paneláku také bylinkám nedaří a po určité době mi vždy odejde nějaká pokojovka. Vždy když narostou až do stropu, začnou chřadnout až úplně odejdou. Nejprve jsem přišla o palmu datlovou, pak následovala juka a teď mi opadaly všechny listy z fíkusu. Je mu 28 let a už nás měl asi dost.Smajlík
Tak jsem se dneska vypovídala a jdu na telku.
Přeji vám všem pěkný večer a dobrou noc!Smajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles