Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Krásné ráno,děvčata. | Datum vložení: 19.06.2015 07:34 hod. | |||
|
Máme 14 stupňů, zataženo a malinko napršeno. Regi, máš toho moc. Já chodím taky dlouho spát, před půlnocí skoro nikdy, ale už celou dobu před tím jen čučím na telku nebo čtu. Jaruško, to vypelichané kuře mě rozesmálo. A kadeřnice si jistě myslela, že jsi v úžasu z té krásy. ![]() Jiři, v paneláku se mi bylinky taky nedaří a kytičky jen ty obyčejné. Jarko Jakaz, úplně ti rozumím, že jsi měla radost, když jsi objevila spolužačku. Já včera dostala dlouhou SMS od bývalé spolužačky, se kterou jsme bydlívaly v jednom domě. Referovala mi o pohřbu jednoho kamaráda a připsala, že čas hrozně letí a musíme se určitě sejít.Dneska letí do Tunisu,tak prý až se vrátí, musíme to domluvit.Tak se budu těšit. AničkoF., je ti líp? U Makušky už je asi práce v plném proudu, tak Marti nezapomeň, že máš jen poradní hlas, žádné akce. Děvčata opatrujte se ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko z Luhačovic, | Datum vložení: 19.06.2015 07:27 hod. | |||
|
Alenko asi zaprší u nás tu lije,je to jenom kousek![]() ![]() Děvčátka snažím se vás dočítat ať vím co se u vás děje,ale nestačím reagovat,když hned nenapíšu tak už zas nic nevím ![]() Jsem pořád s vámi![]() ![]() Tak už nám zbývá týden.Včera jsme měli návštěvu,přijela za námi dcera s rodinkou,už se nám stýská.....Myslela jsem ,že nás ani malička nepozná,ale hned volala babi,dědo ,ale je to jak pytel blech![]() ![]() Mějte se všechny krásně,bez starostí a bolestí ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 19.06.2015 06:55 hod. | |||
|
REGI..ty jsi toho zase udělala..jsi nezmar.. Děvčátka, myslela jsem, že konečně zaprší i u nás a spadly tři kapky, ani chodník nezůstal mokrý.. tak uvidíme, jestli zaprší, nebo mráček poletí jinam.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 18.06.2015 23:32 hod. | |||
|
Tak jsem si udělala brambory a rybí filé, přírdně a nad párou trochu brokolice. Chybělo mi teplé jídlo. Koukla na Ordinaci , uklidila džemy, také vyžehlila a pak teprve zasedla k PC. Než jsem vše přečetla, tak mi vše vyklouzlo z hlavy a nepamatuji se co vše jste dělala děvčata, ale většinoujste okomentovala jiná a dobře. Jdu se přesunut do postýlky. | ||||
| 2baculka | Opět nestíhám. | Datum vložení: 18.06.2015 23:25 hod. | |||
|
Na chalupě jsem jen udělala kontrolu a šla pro auto. Odjela k našim, pán malíř dělal opravy,jelikož dojel až později, měl nejprve práci venku, ale déšť jej vyhnal, ale brzo ustal. Tak si mamina myslí, že toho moc pán nedělá, ale vše si musí připravit sám a hlavně uklidit od zdí. Již ji to zmáhá. Došla jsem na nákup a umyla nádobí,pak na zahradu pro jahody. Z těch z chalupy mám džem a knedlíky. Tedy zásoba na horší časy. U našich jsem vyplela kolem mrkve,petržel mi opět nevzešla a nevím, zda bych ji ještě mohla naset. Není čas.Pak jsem si dala jen kávu a chtěla jet domů, na uklízení to není, v chodbě to moc dnes nechlo a bude se někdy pokrčovat. Netuším zda barva, nebo váleček, nebylo dohodnuto a mamina má jiné představy, než asi bráška. Musela jsem doma znovu na nákup, voda z veřejného vodovu ve vsi co je chalupa není bez převaření pitná. Tak alespoň nějaké balené vody. Tam je to bez prodejny a my odtud pojedme na výlet. Netuším, co je tam za problém. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 18.06.2015 22:38 hod. | |||
|
Jdu popřát dobrou noc, dneska už je mi mnohem líp než včera, kdo jdete zítra k doktorům, tak dobré pořízení, ať najdou lék na každou bolístku. Já nerada chodím po doktorech, ale někdy není zbytí - každého půl roku urologie, letos mně ještě čeká mamograf a gynekologie a průběžně zubařka a o obvoďačce ani nemluvím, tam chodím hlavně kvůli lékům. Dneska jsem našla na Spolužácích bývalou spolužačku ze střední školy, tak jsem ráda. Sešli jsme se jen asi 2x, z toho jsem jednou nemohla, čekala jsem Katku a tehdy jsme bydleli ještě v Sev. Čechách. Čas rychle utíká, připadá mi, že jsme maturovali nedávno a už je to 44 let, hrůza, když vidím to číslo. Všem dobrou noc, zítra to nepřehánějte s prací, není to zajíc, neuteče, ale radí Vám ta pravá, taky musím udělat všechno nejlíp hned a pak skoro padnu. Už jsem toho napsala dost, hlavně páté přes deváté. | ||||
| bertice | Děvčata, | Datum vložení: 18.06.2015 21:48 hod. | |||
|
i já přidám malé kadeřnické zastavení. Měli jsme zrovna jet na výlet, já chtěla také zkrátit vlasy a vyfoukat. Byla jsem poprvé u paní, která podle jejich slov měla 30 letou praxi. A tahle paní vzala na zkracování klasické "ořezávátko" a ne nůžky. Co přečnívalo, sestřihla až k hlavě. Výsledkem bylo opelichané kuře s němým úžasem v očích.... Asi za 300 Kč. Vícekrát jsem tuhle odbornici nenavštívila. Tenkrát jsem se ani nebránila, rychlostí a razantností výkonu mně asi nějak paralyzovala....![]() |
||||
| jimas | přes | Datum vložení: 18.06.2015 21:09 hod. | |||
|
zimu nevydrží a on mi řekl, že mi uschnul. On musí mít pořád vodu, jak trochu půda zaschne, tak je po něm. Dneska jsem ho dala ven, tak snad se mu bude dařit. Boženko, snad mudři příjdou na to, co maminku trápí a pomůžou ji. Věru, už se muž lepší? Loučím se a přeji všem dobrou noc. ![]() |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 18.06.2015 21:03 hod. | |||
|
Tak jsem napsala příspěvek, vyskočila reklama a vše je pryč. Jdu psát znovu. Marti, přeji novomanželům ať jim je spolu celý život hezky. Aničko, je mi líto, že takhle trpíš. ˇPřeji ti ať ti je lépe. Alenko, mnoho krásných akcí upadá. Je to velká škoda. Blani, vnuk je hodný, když se snaží darované tričko zachránit. No, nedá se nic dělat, ale je fajn kluk. Irenko, nech si vlasy narůst znova, když jsi je měla pěkné. Té kadeřnici se příště vyhni. Maru, to je krásné, jak ti kočička věří. ![]() Zdeni, s knedlíkama jsi mě naladila, zařadím je do jídelníčku o víkendu. Irenko, můj muž vždycky říkal, že by šel do důchodu hned a že se ho nedočká. Teď když už se mu důchod blíží, má jít v r. 2018, tak říká, že se mu nebude do důchodu chtít. Ještě, že je zahrada a zvířátka. Jaru, květinová slavnost, to musí být nádhera, škoda, že není blíž. JaruJ, snad dá kamínek pokoj. Rozmarýn mě také vždy uschnul, až teď poprvé přežil zimu. Ptala jsem se pána co různé bylinky pěstuje a pak prodává proč mi nevydr |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 18.06.2015 20:22 hod. | |||
|
Pani musela nosit pak paruku. Lidé jí radili, aby kadeřnici žalovala. Neudělala to a když jí vlasy dorostly, onemocněla a po chemošce jí vlasy opět slezly. Bylo mi jí hrozně líto.![]() Aničko, pořád ti bolí záda? Jaruško, my jsme zatím rajčata nestříkali. Dnes už je ti dobře? Snad ano, když jsi byla na trhu. Mně se v paneláku také bylinkám nedaří a po určité době mi vždy odejde nějaká pokojovka. Vždy když narostou až do stropu, začnou chřadnout až úplně odejdou. Nejprve jsem přišla o palmu datlovou, pak následovala juka a teď mi opadaly všechny listy z fíkusu. Je mu 28 let a už nás měl asi dost. ![]() Tak jsem se dneska vypovídala a jdu na telku. Přeji vám všem pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||