Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 19.06.2015 09:59 hod. | |||
|
pročítám vaše příspěvky a u každé z nás se střídají dobré zprávy se špatnými,a to je vlastně život.I u mě je to podobné. Dobrá zpráva je,že operace čelisti vnučky dopadla dobře, ještě včera navečer jsme za ní jeli do nemocnice. Dceři,jak ji uviděla,že je v pořádku a jak z ní spadl ten stres,se udělalo špatně a já nevěděla koho dřív podporovat, jestli mamku nebo vnučku.Potřebují volné lůžka, tak ji brzy propustí do domácí péče. A druhá zpráva je smutná, konečně vyšetření nejmladšího vnoučka, potvrdilo to co už několik měsíců tušíme, je hluchý na obě ouška. Mozek má v pořádku, jak se ukázalo na mag. rez.Co bude dál... Příští týden jde opět na různá vyšetření. Proto narození zdravého dítěte není samozřejmost,je to zázrak. Poznala jsem mnoho smutných příběhů lidí,z různých společenských vrstev,pracovala jsem totiž v ústavu mentálně post. mládeže. Je to prostě osud. |
||||
| Bobina | Pěkný den | Datum vložení: 19.06.2015 09:59 hod. | |||
|
Psala jsem už ráno, ale zjistila jsem, že mě nepíše písmenko S. Tak jsem musela počkat až mě to manžel spraví. Občas mě některá písmenka začnou vynechávat. Od noci u nás taky prší. je to zahradnický déšť, ale je chladno. Necelých 15 stupńů. AničkoF přeji ti, aby už ti bylo lépe. Vím, jaké to je, když dr. nemůže přijít na příčinu bolestí. Děkuji všem, které přejete mé mamince brzké uzdravení. Špatně jsem spala. Moje maminka určitě nespala, tak jako předešlého dne. Tak snad už to dostane obrat k lepšímu. Za hodinu si budu volat, jak dopadlo vyšetření a zda půjde domů. Regi obdivuji tě, jak vše ustojíš. Potřebovala by jsi taky více odpočinku. Práce na zahradě u chaty a taky u rodičů.Mějte se děvčata hezky. Já už jsem, jako na trní. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 19.06.2015 09:52 hod. | |||
|
tudíž se mohu jen přizpůsobit a doufat, že rodiče přežijí. Tak půjdu koupit chlebík a něco dobréh na zítřejší výlet. Jen to počasí neovlivním, snad nebude stále pršet. |
||||
| 2baculka | Přeji krásný den. | Datum vložení: 19.06.2015 09:48 hod. | |||
|
U nás od večera prší, zítra jedeme do Telče a podle Medarda tam má kolem 9 hodně pršet. Tak snad přijedeme po dešti. Chladno by mi nevadilo. Blani také bych ráda četla, ale poslední dobu usnu i u PC, když chci dočíst co jste prožily vy tady, pak ani nevím co reagovat. Každá je tu hodně vytížená, jste tu obětavé všechny. Také kdo mázahrádky stále okopává, pleje, pak zavařuje a zpracovává. Bylinky mi doma v bytovce také nejdou, snad také pro to, že nemám tolik času se jim věnovat. Filipi, snad se najde příčina bolestí a bude ozdravná kůra. Hali to počasí nepřeje oslavám,ale vy máte zázemí i doma.Bady užívej si procedůr, návštěva potěšila.Maky ano takový je život, těš se na zítřejší svatbu a ještě nic nepřeháněj.Marcelko, naši mají ústřední topení na plyn, tak kotel včera běžel, jen v chodbě není radiátor a z venku se ta vlhkost tahla dovnitř. Dnes se asi zpravují odchlíplé zdi, tak pak se bude čekat až to vyschne a pak malovat poslední místnost. To si ještě naši užijí. Naplánováno jiným |
||||
| jimas | Přeji | Datum vložení: 19.06.2015 09:15 hod. | |||
|
dobrý den. U nás je 10° a zataženo. Teď jdu nakoupit a na poštu. Dočtu si vás později. Mějte hezký pátek a dobře pořiďte, ať už u mudrů, na nákupech i jinde kam máte cestu. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 19.06.2015 09:09 hod. | |||
|
U nás je zima jako v "zimě".![]() BRRRRRR!Počasí je jako na houpačce. Regi, malování bytu v tomto počasí je děs, neschne to a vlhkost leze do těla. Je mi líto rodičů, ale i tebe. Mohou si alespoň v některé místnosti zatopit? Jaruško, také jsem v poslední době objevila několik známých i příbuzných, které jsem moc let neviděla, ale horší je, že všichni žijí daleko od nás a špatně se to stíhá. ![]() Alenko, u vás je stále krásně, ale vodičku by to také chtělo! ![]() Kristínko, tak jsi se potěšila s rodinkou a dnes budete pokračovat v léčbě! Užívejte si to! Blaničko, obdivuji každého, kdo chodí dlouho spát. Moje oči už jsou v 10 hod. hrozně unavené, ale ráno "čučím" od pěti. ![]() Aničko, nemáš záda nastydlá? Co říkají mudři? Martičko, je smutné, když člověk přijde o toho, s kým mu bylo krásně, ale život už je takový. Myslím, že i druhý muž ti pomáhá a je na něho spolehnutí. Během vaření odpočívej a zítra ať se vám počasí vyvede! ![]() Všem přeji krásný den! ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 19.06.2015 08:24 hod. | |||
|
u nás máme 15 st, prší drobně už od noci, ale skoro stáýle.Já jsem dnes vstala a vracím se do normálu, budu vařit, upeču krkovičku a udělám špenát, bramborový knedlík je z mrazáku venku od večera.....Snad se počasí umoudří a přestane pršet,zítra by to bylo nepříjemné,ale nic by se nedalo dělat.Včera jsem si připomněla, že kdyby žil můj první manžel, slavili bychom 56 roků od našeho svatebního dne. Psalo se 18.6.1959 a syn se nám narodil 6.7.1960. To je, že nás nic nenutilo, jenom veliká láska a touha žít spolu...Letos na konci roku je 30 let po smrti...Takový je někdy život... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 19.06.2015 08:07 hod. | |||
|
Je zamračeno a chladno, v noci pršelo. Ali tady ani nic letos nevyroste , sluníčko stávkuje.Aničko také doufám, že ti bude lépe. Martička se snad šetří.Tak Jaru já bych k takové kadeřnici už také nešla. Bady tos měla s návštěvy radost. Jste pilné děvčátka všechny. Hali tak si oslavu užijte . Mějte všechny pěkný den.![]() |
||||
| Hali | Co nejhezčí den všem šikulkám "seniorkám"! | Datum vložení: 19.06.2015 07:56 hod. | |||
|
Tak zase aspoň nakouknu pozdravit.U nás konečně pořádně zapršelo,je zima-odpoledne začíná rodinná víkendová akce našich synků,počasí tomu moc nepřeje.Za chvíli jedeme dolů do města,nákup a nějaké vyřizování.Děvčata,ať se Vám všem dílo daří,ať Vás nikdo nezlobí,pohodu a zdravíčko Vám všem přejí Valaši. | ||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 19.06.2015 07:54 hod. | |||
|
U nás je jen 12 st. Fouká studený vítr. Blanko děkují za zeptání. Bez čípku ani rana.Spaní na draka.Každý pohyb mě vzbudí ![]() Nevím proč,ale těším se na 25 snad mě zbaví bolesti. Vy jste šikulky.Když čtu co vše zvládate. Já jsem ráda,že vyvenčím péjska a něco si udělám k jídlu, U pc sedím minimálně-néjlíp je mi vleže ![]() |
||||