Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Tak já objednávám lanolin | Datum vložení: 19.06.2015 13:47 hod. | |||
|
na internetu na adrese: Ekomarket.cz balení 1,5 l á od 159 Kč, přesný název: lanolin na praní Wool Balsam, dá se použít na více věcí, je to tam rozepsané. | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 19.06.2015 12:44 hod. | |||
|
tady začalo mrholit, ale jsme rádi i za to, aspoň se dobře dýchá a kdo nevzal deštník, tak nepromokne..![]() Děvčátka, jak píšete, porodit zdravé dítě je zázrak.. Stázičko, snad vnoučkovi až bude větší lékaři pomohou, věda jde stále dopředu..už mám doma manžela a už jsme byli i na nákupu, manžel měl zase nakupovací mánii, myslím, že mu vše ani do ledničky nevejde, já se uklidila k počítači a on ať uklízí nákup.. ![]() KRISTy..toto letí..už pojedete domů.. ![]() |
||||
| Jakaz | annau | Datum vložení: 19.06.2015 11:36 hod. | |||
|
Stázi, hlavně, že už to má vnučka za sebou, teď už bude snad jen líp, malému snad nějak pomohou, dost takových dětí už má kochleární implantát, hlavně, že je jinak v pořádku. Mít zdravé děti, to je opravdu lepší, než výhra v loterii. Já jsem měla obě děti až po 30 a vždy jsem měla obavu, aby se narodili v pořádku. Přeji pěkný den, přestalo poprchávat, tak jdu na zahradu. | ||||
| jimas | Irenko, | Datum vložení: 19.06.2015 11:09 hod. | |||
|
hned bych se k tobě přidala, dobře nakup.![]() Stázko, je to smutné, že vnouček neslyší. Přeji mu aby byl i přesto šťastný. Třeba se časem najde nějaké řešení. Boženko, přeji tvé mamince ať se lepší. |
||||
| jimas | Děvčata | Datum vložení: 19.06.2015 11:02 hod. | |||
|
lanolín jsem hledala a nejlevněji mě vyšel na tomto odkazu http://www.oveckarna.cz/lanolin.html Platbu jsem zadala do zásilkovny, tu mají zdarma. Ještě ho nemám doma, ale snad nejsou velké rozdíli. |
||||
| ija1 | . | Datum vložení: 19.06.2015 10:44 hod. | |||
|
Marti ty jsi to také měla těžké o tak mladého muže přijít musela to být velká rána.Annau holčička je v pohodě,to se zahojí a vnouček,hlavně že je jinak v pořádku,mozeček funguje a hluchota třeba něco dostane,nějaký přístrojek voperují,dnes je věda pokročilá.Je to smutné ale život musí jít dál Nám tu opět prší,chvilku vykouklo sluníčko a je to nanovo.Mám venku nakládačky jsou umlácené od deště sotva se zberchají,nic s toho nebude.Přeji vám hezký den a dobrou chut k obědu,jdu dát do trouby fleky s uzeným,bude i na zítra.![]() |
||||
| slunickoka | Dobré dopoledne přeji, | Datum vložení: 19.06.2015 10:41 hod. | |||
|
u nás je zima a poprchává, nezalije se, pod kytkama sucho a je deset stupňů. Tak si sedím v obýváku a topím.Není proč šetřit, život je krátký. Annau, to je moc smutná zpráva, nepomůže časem kochleární implantát? I já říkám, že narození zdravého dítěte je dar.Hlavně to říkám dceři, když chce zabít Klárku, je ADHD s poruchou pozornosti. Také se ptám, kde koupím lanolin? Juknu na net. Manžel, když šel do starobního, měl dohodu, že bude dělat dál. Za měsíc při řezání kulatiny, jak obracel čtyřmetrovou kládu , tak si zničil dvě plotýnky naráz a bylo po práci navždy. Já když vidím, jaké jsou všude poměry a nějaký třicetiletý spratek coby manager by na mně řval, tak jsem ráda, že jsem doma. Ale smutno mi bývá, hlavně, když nemohu být na zahrádce. Včera volala známá z C&A, že dneska dojde zase ten kontejner zboží z Německa, vše za 50 kč, trika,boty.... tak se těším, odpoledne si pojedu nahrabat pro děťátka. Nevařím, máme od včera . |
||||
| ija1 | Krásný den | Datum vložení: 19.06.2015 10:27 hod. | |||
|
děvčata,Jaruš užijte si Havířov to musí být krása vše v květech.Blani u nás také pořád někdo chodí otravovat,bud na změnu elektřiny nebo se ted roztrhl pytel na půjčky,už jsem se naučila jít na balkon se podívat kdo tam je.Vždy jsem šla rovnou otevřít.Jsou neodbytný.Boženko,přeji mamince at vše dopadne dobře.Irenko,vlasy dorostou,už tam nechoď a je mi líto kamaráda zase mladý člověk odešel.Alenko muž chvilku doma vydrží,pokud je něco dělat na zahrádce,má tam opravovat boudu na nářadí už se to rozpadá.Docela se těšil a ted to na něj padá,bude se mu stýskat.Brigádu má zajištěnou chtějí ho na zástup.Já vám děkuji děvčata za přání za muže,jste tu supr parta.Jaruško preventivně stříkáme rajčeta a okurky mlékem s vodou,když se oběvuje u sousedů plíseň tak šmahem stříknu Cupricolem a pak zase mlékem.Plíseň se oddálí.Marci to se ti řekne neplač na akademii,ono to teče samo však to znáš.Kristi vám se to krátí,stýská se ti po malé,však jí také scházíte,jen si to ještě užívejte.![]() |
||||
| Jakaz | annau | Datum vložení: 19.06.2015 10:20 hod. | |||
|
To je dobrá rada s tím postřikem, zvlášť, když funguje - a kde ten lanolín kupuješ - mají ho v lékárně? | ||||
| annau | Taky | Datum vložení: 19.06.2015 10:08 hod. | |||
|
Marti, přeji budoucím novomanželům dlouho cestu životem a hlavně zdravé děti. Regi, to malování u rodičů nemá konce, a to počasí moc nepřeje. Ostatní,co vás trápí neduhy,ať je vám lépe. U nás je taky zataženo a občas sprchne, nemusím zalévat. Okurky už kvetou, všechno porostlo, hlavně plevel, tak většinou kypřím. Hrášek už skončil, jahody též. Teď začne zavařování okurek. Já už několik let dělám postřik na mšice, plíseň a mandelinkám z lanolinu (půl deci lanolinu na 5 litrů vody) a pomáhá to. Dnes má také rozloučení se školkou starší vnuk, půjde do první třídy.Půjdu se podívat, budou mít i vystoupení. |
||||