Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
na internetu na adrese: Ekomarket.cz balení 1,5 l á od 159 Kč, přesný název: lanolin na praní Wool Balsam, dá se použít na více věcí, je to tam rozepsané.
Obrázek uživatelky
profil
tady začalo mrholit, ale jsme rádi i za to, aspoň se dobře dýchá a kdo nevzal deštník, tak nepromokne..Smajlík
Děvčátka, jak píšete, porodit zdravé dítě je zázrak..SmajlíkStázičko, snad vnoučkovi až bude větší lékaři pomohou, věda jde stále dopředu..
už mám doma manžela a už jsme byli i na nákupu, manžel měl zase nakupovací mánii, myslím, že mu vše ani do ledničky nevejde, já se uklidila k počítači a on ať uklízí nákup..Smajlík
KRISTy..toto letí..už pojedete domů..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Stázi, hlavně, že už to má vnučka za sebou, teď už bude snad jen líp, malému snad nějak pomohou, dost takových dětí už má kochleární implantát, hlavně, že je jinak v pořádku. Mít zdravé děti, to je opravdu lepší, než výhra v loterii. Já jsem měla obě děti až po 30 a vždy jsem měla obavu, aby se narodili v pořádku. Přeji pěkný den, přestalo poprchávat, tak jdu na zahradu.
Obrázek uživatelky
profil
hned bych se k tobě přidala, dobře nakup.Smajlík
Stázko, je to smutné, že vnouček neslyší. Přeji mu aby byl i přesto šťastný. Třeba se časem najde nějaké řešení.
Boženko, přeji tvé mamince ať se lepší.
Obrázek uživatelky
profil
lanolín jsem hledala a nejlevněji mě vyšel na tomto odkazu http://www.oveckarna.cz/lanolin.html
Platbu jsem zadala do zásilkovny, tu mají zdarma.
Ještě ho nemám doma, ale snad nejsou velké rozdíli.
Obrázek uživatelky
profil
Marti ty jsi to také měla těžké o tak mladého muže přijít musela to být velká rána.Annau holčička je v pohodě,to se zahojí a vnouček,hlavně že je jinak v pořádku,mozeček funguje a hluchota třeba něco dostane,nějaký přístrojek voperují,dnes je věda pokročilá.Je to smutné ale život musí jít dálSmajlíkNám tu opět prší,chvilku vykouklo sluníčko a je to nanovo.Mám venku nakládačky jsou umlácené od deště sotva se zberchají,nic s toho nebude.Přeji vám hezký den a dobrou chut k obědu,jdu dát do trouby fleky s uzeným,bude i na zítra.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je zima a poprchává, nezalije se, pod kytkama sucho a je deset stupňů. Tak si sedím v obýváku a topím.Není proč šetřit, život je krátký.
Annau, to je moc smutná zpráva, nepomůže časem kochleární implantát? I já říkám, že narození zdravého dítěte je dar.Hlavně to říkám dceři, když chce zabít Klárku, je ADHD s poruchou pozornosti. Také se ptám, kde koupím lanolin? Juknu na net.
Manžel, když šel do starobního, měl dohodu, že bude dělat dál. Za měsíc při řezání kulatiny, jak obracel čtyřmetrovou kládu , tak si zničil dvě plotýnky naráz a bylo po práci navždy.
Já když vidím, jaké jsou všude poměry a nějaký třicetiletý spratek coby manager by na mně řval, tak jsem ráda, že jsem doma. Ale smutno mi bývá, hlavně, když nemohu být na zahrádce.
Včera volala známá z C&A, že dneska dojde zase ten kontejner zboží z Německa, vše za 50 kč, trika,boty.... tak se těším, odpoledne si pojedu nahrabat pro děťátka.
Nevařím, máme od včeraSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Jaruš užijte si Havířov to musí být krása vše v květech.Blani u nás také pořád někdo chodí otravovat,bud na změnu elektřiny nebo se ted roztrhl pytel na půjčky,už jsem se naučila jít na balkon se podívat kdo tam je.Vždy jsem šla rovnou otevřít.Jsou neodbytný.Boženko,přeji mamince at vše dopadne dobře.Irenko,vlasy dorostou,už tam nechoď a je mi líto kamaráda zase mladý člověk odešel.Alenko muž chvilku doma vydrží,pokud je něco dělat na zahrádce,má tam opravovat boudu na nářadí už se to rozpadá.Docela se těšil a ted to na něj padá,bude se mu stýskat.Brigádu má zajištěnou chtějí ho na zástup.Já vám děkuji děvčata za přání za muže,jste tu supr parta.Jaruško preventivně stříkáme rajčeta a okurky mlékem s vodou,když se oběvuje u sousedů plíseň tak šmahem stříknu Cupricolem a pak zase mlékem.Plíseň se oddálí.Marci to se ti řekne neplač na akademii,ono to teče samo však to znáš.Kristi vám se to krátí,stýská se ti po malé,však jí také scházíte,jen si to ještě užívejte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
To je dobrá rada s tím postřikem, zvlášť, když funguje - a kde ten lanolín kupuješ - mají ho v lékárně?
Obrázek uživatelky
profil
Marti, přeji budoucím novomanželům dlouho cestu životem a hlavně zdravé děti.
Regi, to malování u rodičů nemá konce, a to počasí moc nepřeje.
Ostatní,co vás trápí neduhy,ať je vám lépe.
U nás je taky zataženo a občas sprchne, nemusím zalévat. Okurky už kvetou, všechno porostlo, hlavně plevel, tak většinou kypřím. Hrášek už skončil, jahody též. Teď začne zavařování okurek.
Já už několik let dělám postřik na mšice, plíseň a mandelinkám z lanolinu (půl deci lanolinu na 5 litrů vody) a pomáhá to.
Dnes má také rozloučení se školkou starší vnuk, půjde do první třídy.Půjdu se podívat, budou mít i vystoupení.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles