Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 20.06.2015 07:39 hod. | |||
|
píšu už po druhé napsala jsem toho hodně a přestál být internet a vše je fuč![]() ![]() Tak jenom Marti užij si svatbu,mladým hodně lásky a štěstíčka,porozumění a všechno nej....... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Všem krásný víkend bez bolestí, starostí a ať se vám vše daří ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 20.06.2015 06:57 hod. | |||
|
přeji hezký víkendek![]() |
||||
| slunickoka | Dobrý večer, | Datum vložení: 19.06.2015 22:03 hod. | |||
|
tak jsem si pěkně nahrabala v C&A, ale v únoru to bylo lepší. Tentokrát nám Němci poslali velikou bednu plavek a to my jsme nechěli. Ale stejně jsem tam nechala čtyři a půl tisíce. Ale určitě něco ponesu zpátky, což je super, že mi to vezmou a vrátí korunky. Zítra pojede manžel se zeťákem do Žiliny pro kotě, tak asi pojedu courat do Liberce, už začaly výprodeje. Martičko, užij si svatbu a novomanželům jenom štěstí do dalšího života přeji. Marcelko, trochu vody by to už opravdu chtělo. Přeji hezké spinkání. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 19.06.2015 19:58 hod. | |||
|
Regi, alespoň, že rodiče doma nemrznou. Všechno má svůj konec, také malování skončí a všichni si oddychnete. Zítra si užijte výlet a ať nezmoknete!![]() Stázko, operace vnučky dopadla dobře, což je skvělé. Musíte věřit, že i vnoučkovi lékařská věda pomůže. Moc bych mu to přála. Ve školce jsi se určitě potěšila! ![]() Irenko, to víš, že to znám. Někdy slzy ani nejdou zastavit. ![]() IrenkoS, u nás dnes několikrát lilo, máme všechny nádrže plné a k vám bych ráda poslala nějaké mraky, které se tady zase honí. Docela bych si šla také něco do C&A nasyslit.![]() Jiřinko, lanolin jsem kupovala před lety na předváděčkách, ale dnes už asi předváděčky nejsou a já bych na ně ani nešla. ![]() ![]() Boženko,lékaři mamince pomohou a zase bude dobře. ![]() Martičko, je dobře , že se cítíš lépe. Dnes se pěkně vyspi a zítra si svatbu pořádně užij!!!!!!! ![]() ![]() Všem vám přeji krásný večer a klidnou, bezbolestnou a bezstarostnou noc! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, děvčata | Datum vložení: 19.06.2015 19:51 hod. | |||
|
tak jsem tu byla odpoledne,už jsem si zadala že dám příspěvek, ale najednou volala kámoška a já pak na to zapomněla. Máme zimu, na Žehnání koním jsem nejela, myslím, že jim tam stejně pršelo. Marti, vnučce přeju do manželství hodně štěstíčka a ať se svatba vydaří. Stázko, s chlapečkem je to smutné, ale jak píší děvčata, dneska se taková věc dá řešit. Boži, maminka bude jistě v pořádku. Na postřik rajčat mi známá doporučila také mléko s vodou a ještě něčím, ale Pepík si to dělá po svém, tohle zkusit nechtěl. Lanolin mu navrhnu. Děvčata, taky jsem dneska měla ve schránce letáček, že přijdou zkontrolovat vodu. Před chvílí o tom mluvili v telce. Nic si zkontrolovat nenechám. Mějte pěkný večer a v noci ať vás nic neruší. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 19.06.2015 19:26 hod. | |||
|
Dnes nestíhám dočítat,Martičko ať vše je v pohodě, Stázinko s vnoučkem je mi to líto. Moje vnučka neslyší, teda mimimum slyší, spíše odezírá . Měla hodně potíží ve škole. Děvčátka mějte pěkný večer , dočtu postupně, dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 19.06.2015 19:08 hod. | |||
|
MARTI..tak už se vám to blíží...moc si užijte krásný svatební den...![]() Děvčátka, sluníčko mi hezky svítí na monitor.. je jak psala Martička, krásný podvečer.. Pro dnes se loučím...přeji i dobrou nocku všem.. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji krásný večer, | Datum vložení: 19.06.2015 18:44 hod. | |||
|
přijely jsme s dcerou od holičky, připadám si konečně jako civilizovaný člověk, už jsem byla po té nemocnici a před ní ,jako bych měla vrabčí hnízdo na hlavě.Chtělo to obarvit, ostříhat a je to...Odpoledne se u nás rozsvítilo sluníčko, je pěkný podvečer. Lehnout si půjdu brzy, dnes jsem toho moc nenaspala a hlavně jsem vůbec neležela a to tělo si to žádá...Moc se omlouvám, ale zatím jsem vás pořád nedočítala, protože se mi u toho skutěčně špatně sedí. Je to ale den ze dne lepší a tak doufám, že od příštího týdne budu snad už fungovat normálně...Přeji všem hezký zbytek večera a užijte si víkend.... ![]() Moc vám děkuji za přání štěstí do manželství mé vnučce a jejímu partnerovi a také abych si to užila. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 19.06.2015 16:20 hod. | |||
|
Bobinko..to oni berou vzorky vždycky![]() už vykukuje sluníčko, trošku jsem se pomotala po zahrádce a až nakrmím synka, tak půjdu pokračovat.. ![]() Děvčátka, děkuji za milé komentáře u fotek, nestíhám odpovídat a děkovat ..denně mám i 60-70 komentářů..někdy i přes sto.. Jste moc hodné děkuji. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 19.06.2015 13:58 hod. | |||
|
Maminka pokud nebudou komplikace tak jde zítra domů. Ale nějaké vzorky na vyšetření brali. Snad to nebude nic hrozného. Zítra zjistím víc. Nemám na nic náladu. |
||||