Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
píšu už po druhéSmajlíknapsala jsem toho hodně a přestál být internet a vše je fučSmajlíkSmajlík
Tak jenom Marti užij si svatbu,mladým hodně lásky a štěstíčka,porozumění a všechno nej.......SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Všem krásný víkend bez bolestí, starostí a ať se vám vše daříSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezký víkendekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si pěkně nahrabala v C&A, ale v únoru to bylo lepší. Tentokrát nám Němci poslali velikou bednu plavek a to my jsme nechěli. Ale stejně jsem tam nechala čtyři a půl tisíce. Ale určitě něco ponesu zpátky, což je super, že mi to vezmou a vrátí korunky.
Zítra pojede manžel se zeťákem do Žiliny pro kotě, tak asi pojedu courat do Liberce, už začaly výprodeje.
Martičko, užij si svatbu a novomanželům jenom štěstí do dalšího života přeji.
Marcelko, trochu vody by to už opravdu chtělo.
Přeji hezké spinkání.
Obrázek uživatelky
profil
Regi, alespoň, že rodiče doma nemrznou. Všechno má svůj konec, také malování skončí a všichni si oddychnete. Zítra si užijte výlet a ať nezmoknete!Smajlík

Stázko, operace vnučky dopadla dobře, což je skvělé. Musíte věřit, že i vnoučkovi lékařská věda pomůže. Moc bych mu to přála. Ve školce jsi se určitě potěšila!Smajlík

Irenko, to víš, že to znám. Někdy slzy ani nejdou zastavit.Smajlík
IrenkoS, u nás dnes několikrát lilo, máme všechny nádrže plné a k vám bych ráda poslala nějaké mraky, které se tady zase honí.SmajlíkDocela bych si šla také něco do C&A nasyslit.Smajlík
Jiřinko, lanolin jsem kupovala před lety na předváděčkách, ale dnes už asi předváděčky nejsou a já bych na ně ani nešla.SmajlíkSmajlík

Boženko,lékaři mamince pomohou a zase bude dobře.Smajlík

Martičko, je dobře , že se cítíš lépe. Dnes se pěkně vyspi a zítra si svatbu pořádně užij!!!!!!!SmajlíkSmajlík

Všem vám přeji krásný večer a klidnou, bezbolestnou a bezstarostnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem tu byla odpoledne,už jsem si zadala že dám příspěvek, ale najednou volala kámoška a já pak na to zapomněla.
Máme zimu, na Žehnání koním jsem nejela, myslím, že jim tam stejně pršelo.
Marti, vnučce přeju do manželství hodně štěstíčka a ať se svatba vydaří.
Stázko, s chlapečkem je to smutné, ale jak píší děvčata, dneska se taková věc dá řešit.
Boži, maminka bude jistě v pořádku.
Na postřik rajčat mi známá doporučila také mléko s vodou a ještě něčím, ale Pepík si to dělá po svém, tohle zkusit nechtěl. Lanolin mu navrhnu.
Děvčata, taky jsem dneska měla ve schránce letáček, že přijdou zkontrolovat vodu. Před chvílí o tom mluvili v telce. Nic si zkontrolovat nenechám.
Mějte pěkný večer a v noci ať vás nic neruší.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes nestíhám dočítat,Martičko ať vše je v pohodě, Stázinko s vnoučkem je mi to líto. Moje vnučka neslyší, teda mimimum slyší, spíše odezírá . Měla hodně potíží ve škole. Děvčátka mějte pěkný večer , dočtu postupně, dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
MARTI..tak už se vám to blíží...moc si užijte krásný svatební den...Smajlík

Děvčátka, sluníčko mi hezky svítí na monitor.. je jak psala Martička, krásný podvečer.. Pro dnes se loučím...přeji i dobrou nocku všem..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přijely jsme s dcerou od holičky, připadám si konečně jako civilizovaný člověk, už jsem byla po té nemocnici a před ní ,jako bych měla vrabčí hnízdo na hlavě.Chtělo to obarvit, ostříhat a je to...Odpoledne se u nás rozsvítilo sluníčko, je pěkný podvečer. Lehnout si půjdu brzy, dnes jsem toho moc nenaspala a hlavně jsem vůbec neležela a to tělo si to žádá...Moc se omlouvám, ale zatím jsem vás pořád nedočítala, protože se mi u toho skutěčně špatně sedí. Je to ale den ze dne lepší a tak doufám, že od příštího týdne budu snad už fungovat normálně...Přeji všem hezký zbytek večera a užijte si víkend....Smajlík Smajlík
Moc vám děkuji za přání štěstí do manželství mé vnučce a jejímu partnerovi a také abych si to užila.
Obrázek uživatelky
profil
Bobinko..to oni berou vzorky vždyckySmajlík

už vykukuje sluníčko, trošku jsem se pomotala po zahrádce a až nakrmím synka, tak půjdu pokračovat..Smajlík
Děvčátka, děkuji za milé komentáře u fotek, nestíhám odpovídat a děkovat ..denně mám i 60-70 komentářů..někdy i přes sto..SmajlíkJste moc hodnéSmajlík děkuji.
Obrázek uživatelky
profil
Maminka pokud nebudou komplikace tak jde zítra domů. Ale nějaké vzorky na vyšetření brali. Snad to nebude nic hrozného. Zítra zjistím víc.Smajlík Nemám na nic náladu.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles