Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
a hezké prožití soboty...SmajlíkSmajlík
U nás je zamračeno, ale déšť nás zas minul...Smajlík
K obědu jsem dělala segdín...Smajlík
Mám tu kluky na chatách,z vnoučat jen Ondru, Lucka je na výletě,Tom zkouší s kapelou na vystoupení a Verunka je někde s přítelem...Smajlík
Chci s klukama probrat a upřesnit, jak to bude s naší přípojkou do kanalizace, už se pracovníci krutě blíží k našemu...Smajlík
Blani,snad se už konečně koleno umoudří...Smajlík
Aničko, máš pravdu, důležité je, abys měla operaci za sebou a bylo po trápení...Smajlík
Alenko,na vystoupení určitě jdi, aby měla Filinka radost...Smajlík
Marci, je to pěkné takle oddávat na svatebním obřadu...Smajlík
Jiřinko, já s ještě na jahodové knedlíky chystám...Smajlík
Děvčátka, mějte se pohodově a užívejte klidný víkend...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a já otevřela tyto stránky. Než cokoliv napíši, přeji Vám všem hezkou sobotěnku. Opět jsem tu nebyla asi 4 či 5 dnů a nejsem tedy v obraze, co se Vám které přihodilo, kdo vás potěšil či naštval, nevím co kdo máte nového ve svých rodinách. Určitě si tak během dne 3 nebo 4 stánky nazpět přečtu. Já byla už si domlouvat tu operaci, takže nástup mám 22.7 a operovat mně budou 23.7 což znamená,že svůj svátek budu slavit na nemocničním lůžku. Ale tohle mně vadí nejméně, hlavní bude, že bude snad konec mého trápení a já budu konečně moci jet někam i na delší dobu. Jinak dnes vaří dcera, bude smažený květáček s bramborem a já už mám zaděláno na tvaroháčky a za chvíli je půjdu vyrábět. Počasí je tu polojasné, na teploměru máme 19 stupnů, a tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. Ale mohlo by to vydržet, od nás je mnoho lidí dnes na zámku v holešovské zámecké zahradě, kde probíhá skvělý festival HOLEŠOVSKÁ REGATA. Je to festival pro celé rodiny.
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko..To musím být fajn, oddávat páry..Smajlík
Holky...u nás to vypadalo na slunečnou sobotu a jsou tu mraky, tak nevím.. odpoledne má vnučka vystoupení ve škole, v dešti se asi manželovi moc chtít nebude, ale šla bych i sama..ji by to mrzelo, ale chce i děda aby přišel, chce mít VŠECHNYSmajlík, jak mi říkala.Smajlík už Adoš hlásil, že nepůjde, má domluvené s kamarády opékání špekáčkůSmajlíkna to řekla, Dělá mi to schválněSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem si přivstala. Byla jsem v obchodě a doma převlékla postele, vyluxovala a umyla koupelnu a WC.
Začíná vykukovat sluníčko, ale asi to nebude mít dlouhé trvání, kolem jsou mraky.
My jsme dnes na oběd sami, tak bude k obědu jen hemenex a okurkový salát. Jestli polévka, tak to se ještě uvidí.Smajlík
Vnuk dnes bude oddávat na obecním úřadu mladou dvojici, tak bych jim přála, aby se počasí trochu umoudřilo.Smajlík
Mladým od Martičky už jsem popřála včera!

Všem vám přeji pěknou sobotu!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka. Máme zimu a přes noc napršelo.
Kolenpo mi pěkně natelko,ale tu bolest už moc necítím.
Vařit dnes budu kuřecí řízky, nevím ještě jestli s kaší nebo s br. salátem.
Byla jsem v Penny a koupila docela pěkné meruňky. Vzala jsem jich jen pár a teď lituju, že jsem nevzala na knedlíky, kluci je mají rádi a já taky.
Děvčata, mějte všechny krásnou sobotu, ať už budete dělat cokoliv.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je deštivo a 11°. Chtěla jsem udělat jahodové knedlíky, ale manžel jahody včera všechny otrhal i když jsme se na knedlíkách domlouvali.Smajlík Už jsou snězené a zamražené, tak bude asi tedy smažák a bramboračka.
Mějte hezkou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko..já tuhle byla pro hořčici 3xSmajlíkSmajlík
Dnes bude něco z květákuSmajlík jak znám chlapi, tak smažený a tatarka.. žádné experimenty a dietySmajlíkSmajlíka synek řekne a kde je maso??????
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno, dnes mějte pěkný den. My pojedeme k mamce.Aničko také se mi to stane někdySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné sobotní ráno. U nás leje jako z konve. Já jsm šla(belhala) do Penny pro drůbeží játra.Domů donesu spoustu věcí.ale játra né. Teď abych vymýšlela co k jídlu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko hned bych šla s tebou hrabošit.U nás zase prší kdy to přestane a zima je jako v Rusku.Měme jen 8 stupnů brrrr,jdu vařit dám kuře do trouby aby se to tu trochu oteplilo.Jinak se mi do ničeho nechce počasí na spaní.Mějte pohodovou sobotuSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles