Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 20.06.2015 12:54 hod. | |||
|
a hezké prožití soboty...![]() ![]() U nás je zamračeno, ale déšť nás zas minul... ![]() K obědu jsem dělala segdín... ![]() Mám tu kluky na chatách,z vnoučat jen Ondru, Lucka je na výletě,Tom zkouší s kapelou na vystoupení a Verunka je někde s přítelem... ![]() Chci s klukama probrat a upřesnit, jak to bude s naší přípojkou do kanalizace, už se pracovníci krutě blíží k našemu... ![]() Blani,snad se už konečně koleno umoudří... ![]() Aničko, máš pravdu, důležité je, abys měla operaci za sebou a bylo po trápení... ![]() Alenko,na vystoupení určitě jdi, aby měla Filinka radost... ![]() Marci, je to pěkné takle oddávat na svatebním obřadu... ![]() Jiřinko, já s ještě na jahodové knedlíky chystám... ![]() Děvčátka, mějte se pohodově a užívejte klidný víkend... ![]() |
||||
| Anicka59 | Je právě 10.41 | Datum vložení: 20.06.2015 10:51 hod. | |||
|
a já otevřela tyto stránky. Než cokoliv napíši, přeji Vám všem hezkou sobotěnku. Opět jsem tu nebyla asi 4 či 5 dnů a nejsem tedy v obraze, co se Vám které přihodilo, kdo vás potěšil či naštval, nevím co kdo máte nového ve svých rodinách. Určitě si tak během dne 3 nebo 4 stánky nazpět přečtu. Já byla už si domlouvat tu operaci, takže nástup mám 22.7 a operovat mně budou 23.7 což znamená,že svůj svátek budu slavit na nemocničním lůžku. Ale tohle mně vadí nejméně, hlavní bude, že bude snad konec mého trápení a já budu konečně moci jet někam i na delší dobu. Jinak dnes vaří dcera, bude smažený květáček s bramborem a já už mám zaděláno na tvaroháčky a za chvíli je půjdu vyrábět. Počasí je tu polojasné, na teploměru máme 19 stupnů, a tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. Ale mohlo by to vydržet, od nás je mnoho lidí dnes na zámku v holešovské zámecké zahradě, kde probíhá skvělý festival HOLEŠOVSKÁ REGATA. Je to festival pro celé rodiny. | ||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 20.06.2015 10:06 hod. | |||
|
Marcelko..To musím být fajn, oddávat páry.. Holky...u nás to vypadalo na slunečnou sobotu a jsou tu mraky, tak nevím.. odpoledne má vnučka vystoupení ve škole, v dešti se asi manželovi moc chtít nebude, ale šla bych i sama..ji by to mrzelo, ale chce i děda aby přišel, chce mít VŠECHNY , jak mi říkala. už Adoš hlásil, že nepůjde, má domluvené s kamarády opékání špekáčků na to řekla, Dělá mi to schválně![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Přeji pěkné dopoledne | Datum vložení: 20.06.2015 09:56 hod. | |||
|
Dnes jsem si přivstala. Byla jsem v obchodě a doma převlékla postele, vyluxovala a umyla koupelnu a WC. Začíná vykukovat sluníčko, ale asi to nebude mít dlouhé trvání, kolem jsou mraky. My jsme dnes na oběd sami, tak bude k obědu jen hemenex a okurkový salát. Jestli polévka, tak to se ještě uvidí. ![]() Vnuk dnes bude oddávat na obecním úřadu mladou dvojici, tak bych jim přála, aby se počasí trochu umoudřilo. ![]() Mladým od Martičky už jsem popřála včera! Všem vám přeji pěknou sobotu! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 20.06.2015 09:53 hod. | |||
|
děvčátka. Máme zimu a přes noc napršelo. Kolenpo mi pěkně natelko,ale tu bolest už moc necítím. Vařit dnes budu kuřecí řízky, nevím ještě jestli s kaší nebo s br. salátem. Byla jsem v Penny a koupila docela pěkné meruňky. Vzala jsem jich jen pár a teď lituju, že jsem nevzala na knedlíky, kluci je mají rádi a já taky. Děvčata, mějte všechny krásnou sobotu, ať už budete dělat cokoliv. |
||||
| jimas | Hezké dopoledne. | Datum vložení: 20.06.2015 09:37 hod. | |||
|
U nás je deštivo a 11°. Chtěla jsem udělat jahodové knedlíky, ale manžel jahody včera všechny otrhal i když jsme se na knedlíkách domlouvali. Už jsou snězené a zamražené, tak bude asi tedy smažák a bramboračka.Mějte hezkou sobotu. ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 20.06.2015 09:06 hod. | |||
|
Aničko..já tuhle byla pro hořčici 3x![]() ![]() Dnes bude něco z květáku jak znám chlapi, tak smažený a tatarka.. žádné experimenty a diety![]() a synek řekne a kde je maso?????? |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 20.06.2015 08:38 hod. | |||
|
Máme zamračeno, dnes mějte pěkný den. My pojedeme k mamce.Aničko také se mi to stane někdy![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 20.06.2015 08:36 hod. | |||
|
Krásné sobotní ráno. U nás leje jako z konve. Já jsm šla(belhala) do Penny pro drůbeží játra.Domů donesu spoustu věcí.ale játra né. Teď abych vymýšlela co k jídlu.![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno, | Datum vložení: 20.06.2015 08:32 hod. | |||
|
Irenko hned bych šla s tebou hrabošit.U nás zase prší kdy to přestane a zima je jako v Rusku.Měme jen 8 stupnů brrrr,jdu vařit dám kuře do trouby aby se to tu trochu oteplilo.Jinak se mi do ničeho nechce počasí na spaní.Mějte pohodovou sobotu![]() |
||||