Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezkou neděli, děvčata | Datum vložení: 21.06.2015 08:13 hod. | |||
|
Šla jsem do krámu a vyhodit papír a plasty, bylo krásně, sluníčko svítilo. Jdu zpátky a černo. Tak to na zahrádku nevypadá. Musím něco upéct, oběd je od včera. Irenko, píšeš o salátu, tak jsem si vzpomněla, že mám v pytlíku v lednici už několik dní salát. Včera jsem si nevzpomněla a dělala okurkový. Tak to musím prohlédnout, jestli je ještě k jídlu. Kristi, tak si dej něco dobrého v cukrárně i za mne, já se zařekla, že dortíky budu vynechávat. Jak dlouho mi to vydrží, nemám zdání. ![]() Alčo, tak byla Filinka jistě ráda, že jste byli a vy taky. A Jaruška viděla spoustu kytiček ... Ať se vám všechno daříííí ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 21.06.2015 06:58 hod. | |||
|
Boženko maminka bude jistě v pořádku![]() ![]() Alči si užila vystoupení Fili,určitě to měli pěkné Počasí vyšlo![]() Aničko59 to uteče,já čekala na operaci páteře déle,vše bude OK,pak ubude problému ![]() ![]() JarušB určitě Havířov v květech byl krásný ![]() ![]() ![]() Sluničkoka si krásně zahrabošilo ![]() ![]() Maru si užívá rodinky na chatičkách ![]() ![]() Už jsem zapomněla co dál ![]() Dneska nám odjíždějí kamarádi ,tak půjdeme ještě spolu do cukrárny... Mějte se všechny krásně ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 21.06.2015 06:47 hod. | |||
|
Krásnou neděličku ženičky. U nás je pod mrakem a fouká studený vítr. Já se omlouvám,že na vás nereagují ,ale na pc vlezu po ránu a v noci,když už všechny spínkáte![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 21.06.2015 06:25 hod. | |||
|
Po dlouhé době máme sluníííčko,kéž by to vydrželo.Všechen salát ze záhonu jsem v čera vyházela,hlávky nahnilé.Alenko tak sis užila,dětičky se snaží,jistě Fili byla ráda že jsi tam byla. U nás by to venku pro děti být nemohlo,lilo jako s konve,mají akademii příští týden v pátek v kulturáku,já to blbec pěkně popletla myslela jsem tento týden ještě že jsem se nikam nevypravila s dědou Aničko to čekání je dlouhé,ale uteče to jako voda a budeš mít pokoj.Boženko maminka bude v pořádku,mě se dělají polypy v žaludku to mě uspí a nic nevím.K obědu budu dělat uzené kuřecí stehna a br kaši,salát jsem vyhodila tak snad najdu okurku,jestli tam nějaká zbyla na ty chodí děda.Mějte hezký den.![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata | Datum vložení: 20.06.2015 21:28 hod. | |||
|
přeju hezký večer a rovnou i dobrou noc.![]() Boženko, maminka bude v pořádku, uvidíš. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 20.06.2015 19:48 hod. | |||
|
přišla jsem před chvílí, bylo to nakonec na hřišti, do tělocvičny bychom se ani nevešli..to bylo lidí...bylo to všechno moc hezké Od prváčků až po ty největší co tančili polonézu..Fili vystupovala ve třídě i ve družince.. Sice mi lezou nohy někam, ale jsem ráda, že jsme tam byli..![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 20.06.2015 19:03 hod. | |||
|
Tady prší, Ali snad besídka je ok. Boženko neboj, bude to v pořádku.Aničko je to dlouho, ale ony ty operace jsou na delší objednání, hlavně abys byla pak už v pořádku.Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 20.06.2015 15:55 hod. | |||
|
Na besídku půjdeme, je až od 17hodin, školu máme blízko, zatím se mračí, ale neprší, ale myslím, že to přesunou do tělocvičny...Ještě jdu chvilku na zahradu a pak se obleču a vyrazíme.. BOBINKO...to bude dobrý,maminka je jistě v pořádku.. neboj..můj manžel jezdí ty polypy vypalovat plazmou už asi 10let, měl jich moc, dělávali mu i 10 při jednom vyšetření..a minule už měl jen 2-či tři, tak má přijet až mám dojem za tři roky.. Já měla taky dva..příští rok půjdu zase na kolonoskopii, aby to obhlédli. po pěti letech |
||||
| Bobina | Pěknou sobotu. | Datum vložení: 20.06.2015 15:36 hod. | |||
|
Dovezli jsme maminku z nemocnice. Měla dva polypy a tak to dali na histologii na vyšetření. Za 7 dní si mám zavolat na výsledky. U nás chvíli svítí sluníčko a chvíli poprchá. Zima moc není. Aničko ten čas tak utíká, že se ani nenaděješ a budeš po operaci doma. A bude dobře.![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 20.06.2015 13:51 hod. | |||
|
hezké odpoledne. Už jsem po kafíčku. Ven dnes nepůjdeme, je ošklivo a přijede Pepíkova dcera. Aničko, škoda, že na tu operaci tě nevezmou dříve, to čekání je nejhorší. No ale ono to uteče. Jak čtu,všude máte nějaké akce. U nás budou Slavnosti kaše, doufám, že je to až příští týden, my tu totiž neslyšíme městský rozhlas. Přidali ještrě jeden amplion a tady se to tříští a vůbec není rozumět. Alčo, přemluv muže, ať jde taky kouknout na Filinku. To by jí bylo moc líto, kdyby nešel. Maru, ty máš taky víc vnoučat, to je pěkné. Tu přípojku dobře proberte, ať to máte vpořádku a včas. Holky, jdu teprve mýt nádobí. |
||||