Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Šla jsem do krámu a vyhodit papír a plasty, bylo krásně, sluníčko svítilo. Jdu zpátky a černo.
Tak to na zahrádku nevypadá. Musím něco upéct, oběd je od včera.
Irenko, píšeš o salátu, tak jsem si vzpomněla, že mám v pytlíku v lednici už několik dní salát. Včera jsem si nevzpomněla a dělala okurkový. Tak to musím prohlédnout, jestli je ještě k jídlu.
Kristi, tak si dej něco dobrého v cukrárně i za mne, já se zařekla, že dortíky budu vynechávat. Jak dlouho mi to vydrží, nemám zdání.Smajlík
Alčo, tak byla Filinka jistě ráda, že jste byli a vy taky.
A Jaruška viděla spoustu kytiček ...
Ať se vám všechno dařííííSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Boženko maminka bude jistě v pořádkuSmajlíkSmajlík
Alči si užila vystoupení Fili,určitě to měli pěknéSmajlíkPočasí vyšloSmajlík
Aničko59 to uteče,já čekala na operaci páteře déle,vše bude OK,pak ubude problémuSmajlíkSmajlík
JarušB určitě Havířov v květech byl krásnýSmajlíkSmajlíkSmajlík
Sluničkoka si krásně zahrabošiloSmajlíkSmajlík
Maru si užívá rodinky na chatičkáchSmajlíkSmajlík
Už jsem zapomněla co dálSmajlík
Dneska nám odjíždějí kamarádi ,tak půjdeme ještě spolu do cukrárny...
Mějte se všechny krásněSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou neděličku ženičky. U nás je pod mrakem a fouká studený vítr. Já se omlouvám,že na vás nereagují ,ale na pc vlezu po ránu a v noci,když už všechny spínkáteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Po dlouhé době máme sluníííčko,kéž by to vydrželo.Všechen salát ze záhonu jsem v čera vyházela,hlávky nahnilé.Alenko tak sis užila,dětičky se snaží,jistě Fili byla ráda že jsi tam byla. U nás by to venku pro děti být nemohlo,lilo jako s konve,mají akademii příští týden v pátek v kulturáku,já to blbec pěkně popletla myslela jsem tento týden ještě že jsem se nikam nevypravila s dědouSmajlíkAničko to čekání je dlouhé,ale uteče to jako voda a budeš mít pokoj.Boženko maminka bude v pořádku,mě se dělají polypy v žaludku to mě uspí a nic nevím.K obědu budu dělat uzené kuřecí stehna a br kaši,salát jsem vyhodila tak snad najdu okurku,jestli tam nějaká zbyla na ty chodí děda.Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju hezký večer a rovnou i dobrou noc.Smajlík

Boženko, maminka bude v pořádku, uvidíš.
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem před chvílí, bylo to nakonec na hřišti, do tělocvičny bychom se ani nevešli..to bylo lidí...bylo to všechno moc hezkéSmajlíkOd prváčků až po ty největší co tančili polonézu..Fili vystupovala ve třídě i ve družince..Smajlík Sice mi lezou nohy někam, ale jsem ráda, že jsme tam byli..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady prší, Ali snad besídka je ok. Boženko neboj, bude to v pořádku.Aničko je to dlouho, ale ony ty operace jsou na delší objednání, hlavně abys byla pak už v pořádku.Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Na besídku půjdeme, je až od 17hodin, školu máme blízko, zatím se mračí, ale neprší, ale myslím, že to přesunou do tělocvičny...Ještě jdu chvilku na zahradu a pak se obleču a vyrazíme..
BOBINKO...to bude dobrý,maminka je jistě v pořádku.. neboj..můj manžel jezdí ty polypy vypalovat plazmou už asi 10let, měl jich moc, dělávali mu i 10 při jednom vyšetření..a minule už měl jen 2-či tři, tak má přijet až mám dojem za tři roky..Smajlík Já měla taky dva..příští rok půjdu zase na kolonoskopii, aby to obhlédli.Smajlíkpo pěti letech
Obrázek uživatelky
profil
Dovezli jsme maminku z nemocnice. Měla dva polypy a tak to dali na histologii na vyšetření. Za 7 dní si mám zavolat na výsledky. U nás chvíli svítí sluníčko a chvíli poprchá. Zima moc není. Aničko ten čas tak utíká, že se ani nenaděješ a budeš po operaci doma. A bude dobře.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezké odpoledne. Už jsem po kafíčku. Ven dnes nepůjdeme, je ošklivo a přijede Pepíkova dcera.
Aničko, škoda, že na tu operaci tě nevezmou dříve, to čekání je nejhorší. No ale ono to uteče.
Jak čtu,všude máte nějaké akce. U nás budou Slavnosti kaše, doufám, že je to až příští týden, my tu totiž neslyšíme městský rozhlas. Přidali ještrě jeden amplion a tady se to tříští a vůbec není rozumět.
Alčo, přemluv muže, ať jde taky kouknout na Filinku. To by jí bylo moc líto, kdyby nešel.
Maru, ty máš taky víc vnoučat, to je pěkné. Tu přípojku dobře proberte, ať to máte vpořádku a včas.
Holky, jdu teprve mýt nádobí.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles