Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Hezký podvečer | Datum vložení: 21.06.2015 18:26 hod. | |||
|
přeji,Věruško co to je s těmi koleny?Asi to přeskočilo i ke mě,ráno mě bodlo v pravém a mám ho stažený,abych vůbec mohla chodit.Píchá jako čert a to mám jít zítra do práce,to bude auvaauva.Holky píšete o dortíkách tak já je vůbec nejím,neschází mi pravda je že je nemám ráda a čokolády jakbysmet.Říkám tomu bláto do pusy jsem asi jediná nějak divná.Do cukrárny zavítám s dětmi a pak na ně koukám jak to do nich padá.Já jsem jen o kafíčku. Jsem zase ujetá na tvrdé kyselé bonbony to dokážu schroupat pytlík za chvilku,no a na chlebíčkách-obložených mísách.AničkoF koupila jsem také meloun v čera jsem si pěkně dlabala večer a pak noc byla plná vášně,každou chvilku na záchodě.To jsem si dala jmen a jak škaredých to psát nemůžu. Dnes nám nepršelo a dokonce jsme si dali venku kafíčko.Přeji vám hezký večer jdu dělat topinky muž prý už hlady šilhá,nemůžu ho nechat trpět chudáčka![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 21.06.2015 14:58 hod. | |||
|
u nás se už přehnala druhá přeháňka, ani prádlo jsem nestihla schovat.To ale do večera oschne. V pátek jsem byla na vystoupení ve školce, vnouček měl ukončení,taky jeho táta přišel o něco později a jemu to bylo líto, že ho taťka neviděl. Večer pak měli akci- spaní ve školce,vnuk se hodně těšil, ale nevydržel, jen od 19,00-22,00 hod. Brečel a bylo mu smutno po rodičích, tak si pro něho museli jet. To znám taky, jednou jsem ho hlídala přes noc a když došlo na spaní, začal bulet a měla jsem co dělat,aby usnul, všechno možné jsem zkoušela a nic to nebylo platné. Taky teď špatně spím, vše se mi honí hlavou a ne a ne zabrat.Jezdíme do nemocnice za vnučkou,pořád jí to moc natéká a bolí,nemůže jíst, vše je to takové složité. A oni ji k večeři dali piškoty a jogurt, to ale vůbec nemůže,jen tak tekutou stravu, pije aspoň geladrink brčkem. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 21.06.2015 13:21 hod. | |||
|
Zdeni a Marcelko, myslím, že nám to dělá všem, že se nám ty myšlenky začnou honit, místo aby se spinkalo.. Já někdy přemýšlím i o nějaké blbosti a včera se mi taky ten podvečer s holčičkama a besídka vracelo a nemohla jsem zabrat.. a někdy ještě nemám nohy v posteli a už chrním..![]() Mějte hezké nedělní odpoledníčko...u nás je i sluníčkové. ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 21.06.2015 13:19 hod. | |||
|
už jsme po obědě,vaří nám tu výborně,tak alespoň nedojídám přílohy...... Blani zákusky se snažím taky vynechávat ![]() ,tak zákuseček nebyl![]() Zatím jsem měla jenom tři rakvičky,ale ty jsou![]() Rakvička obalená čokoládou plněná vaječným koňakem a na hoře šlehačka![]() Mňam......Za chvíli půjdeme někam na procházku,pěkné odpoledne ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 21.06.2015 11:55 hod. | |||
|
Dobré chutnání.Alčo nezoufej, já jsem také mlsná jak koza Marci tak já jsem na tom stéjně, když se něco děje tak mi mozek pracuje na plno v posteli.Mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 21.06.2015 11:35 hod. | |||
|
Děvčata přejí dobré chutnání k nedělímu obídku. Já jsem si dnes koupila meloun. A teď z venčení musím spěchat domů na WC![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 21.06.2015 11:25 hod. | |||
|
holky, obdivuji, která máte pevnou vůli a sladké nejíte..to já mám sladké každý den, jsem tlustá, ale alespoň nervy myslím, že mám v pořádku..vnitřnosti asi sladkým trpí..měla bych taky přestat..ach jo...![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 21.06.2015 08:57 hod. | |||
|
Děvčátka, dnes jsem zatím ani nedočetla. Včera přijeli neohlášeně mladí, měla jsem velkou radost a když odjeli, nemohla jsem usnout.Každou návštěvu v noci prožívám, jsem hloupá. Místo abych spokojeně spala, mozek si celý den přehrává a spát se mu nechce. Ráno jsem pak unavená. K večeru si vás dočtu. Jdu vařit knedlo, zelo, vepřo a hovězí polévku. Mějte pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 21.06.2015 08:54 hod. | |||
|
Tady šeredně, prší, zima je.Doma chodím navlečená, už to počasí leze krkem. Dnes mějte krásnou neděličku.![]() |
||||
| fanypol | ... | Datum vložení: 21.06.2015 08:24 hod. | |||
|
dobré ránko.. a je nedělička...Havířov včera ukazovali v televizi, bylo to moc hezké..Asi nebude pršet ani dnes..manžel jede odpoledne do rachoty, tak ještě zvážím,jestli mu pouklízím auto dnes, nebo zítra, buse to chtít vysavač, tak to asi v neděli nebude vhodné..včera jsem to zapomněla.. |
||||