Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji,Věruško co to je s těmi koleny?Asi to přeskočilo i ke mě,ráno mě bodlo v pravém a mám ho stažený,abych vůbec mohla chodit.Píchá jako čert a to mám jít zítra do práce,to bude auvaauva.Holky píšete o dortíkách tak já je vůbec nejím,neschází mi pravda je že je nemám ráda a čokolády jakbysmet.Říkám tomu bláto do pusy jsem asi jediná nějak divná.Do cukrárny zavítám s dětmi a pak na ně koukám jak to do nich padá.Já jsem jen o kafíčku.SmajlíkJsem zase ujetá na tvrdé kyselé bonbony to dokážu schroupat pytlík za chvilku,no a na chlebíčkách-obložených mísách.AničkoF koupila jsem také meloun v čera jsem si pěkně dlabala večer a pak noc byla plná vášně,každou chvilku na záchodě.To jsem si dala jmen a jak škaredých to psát nemůžu.SmajlíkDnes nám nepršelo a dokonce jsme si dali venku kafíčko.Přeji vám hezký večer jdu dělat topinky muž prý už hlady šilhá,nemůžu ho nechat trpět chudáčkaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se už přehnala druhá přeháňka, ani prádlo jsem nestihla schovat.To ale do večera oschne.
V pátek jsem byla na vystoupení ve školce, vnouček měl ukončení,taky jeho táta přišel o něco později a jemu to bylo líto, že ho taťka neviděl. Večer pak měli akci- spaní ve školce,vnuk se hodně těšil, ale nevydržel, jen od 19,00-22,00 hod. Brečel a bylo mu smutno po rodičích, tak si pro něho museli jet. To znám taky, jednou jsem ho hlídala přes noc a když došlo na spaní, začal bulet a měla jsem co dělat,aby usnul, všechno možné jsem zkoušela a nic to nebylo platné.
Taky teď špatně spím, vše se mi honí hlavou a ne a ne zabrat.Jezdíme do nemocnice za vnučkou,pořád jí to moc natéká a bolí,nemůže jíst, vše je to takové složité. A oni ji k večeři dali piškoty a jogurt, to ale vůbec nemůže,jen tak tekutou stravu, pije aspoň geladrink brčkem.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni a Marcelko, myslím, že nám to dělá všem, že se nám ty myšlenky začnou honit, místo aby se spinkalo..Smajlík Já někdy přemýšlím i o nějaké blbosti a včera se mi taky ten podvečer s holčičkama a besídka vracelo a nemohla jsem zabrat..Smajlíka někdy ještě nemám nohy v posteli a už chrním..Smajlík

Mějte hezké nedělní odpoledníčko...u nás je i sluníčkové.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsme po obědě,vaří nám tu výborně,tak alespoň nedojídám přílohy......
Blani zákusky se snažím taky vynechávatSmajlíkSmajlík,tak zákuseček nebylSmajlíkSmajlíkZatím jsem měla jenom tři rakvičky,ale ty jsouSmajlíkSmajlíkRakvička obalená čokoládou plněná vaječným koňakem a na hoře šlehačkaSmajlíkSmajlíkMňam......Za chvíli půjdeme někam na procházku,pěkné odpoledneSmajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání.Alčo nezoufej, já jsem také mlsná jak kozaSmajlíkMarci tak já jsem na tom stéjně, když se něco děje tak mi mozek pracuje na plno v posteli.Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata přejí dobré chutnání k nedělímu obídku. Já jsem si dnes koupila meloun. A teď z venčení musím spěchat domů na WCSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
holky, obdivuji, která máte pevnou vůli a sladké nejíte..to já mám sladké každý den, jsem tlustá, ale alespoň nervy myslím, že mám v pořádku..vnitřnosti asi sladkým trpí..měla bych taky přestat..ach jo...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, dnes jsem zatím ani nedočetla. Včera přijeli neohlášeně mladí, měla jsem velkou radost a když odjeli, nemohla jsem usnout.Každou návštěvu v noci prožívám, jsem hloupá. Místo abych spokojeně spala, mozek si celý den přehrává a spát se mu nechce. Ráno jsem pak unavená.
K večeru si vás dočtu. Jdu vařit knedlo, zelo, vepřo a hovězí polévku.
Mějte pěkný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady šeredně, prší, zima je.Doma chodím navlečená, už to počasí leze krkem. Dnes mějte krásnou neděličku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko..Smajlíka je nedělička...Havířov včera ukazovali v televizi, bylo to moc hezké..Asi nebude pršet ani dnes..manžel jede odpoledne do rachoty, tak ještě zvážím,jestli mu pouklízím auto dnes, nebo zítra, buse to chtít vysavač, tak to asi v neděli nebude vhodné..včera jsem to zapomněla..

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles