Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Jino, | Datum vložení: 21.06.2015 20:53 hod. | |||
|
je mi moc líto co se stalo. Přijmi mou upřímnou soustrast, nenalézám k tomu slova. Nějak mi běhá mráz po zádech a vybavuji si komunikaci s bráškou a s rodiči. Hned se něco stane. | ||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 21.06.2015 20:10 hod. | |||
|
JINO..upřimnou soustrast![]() Děvčátka, přeji klidný večer i spaní a ráno. ať se lépe vstává než dnes.. ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 21.06.2015 20:10 hod. | |||
|
Blaničko, otok ti nepřejde ani do rána? Obě Aničky, ahoj. ![]() Děvčátka, všem přeji klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 21.06.2015 20:07 hod. | |||
|
Zdeničko, Alenko, Stázko, někdy mám na sebe v noci vztek, když nemůžu zabrat. V noci by měla hlava odpočívat, aby si na všechno během dne vzpomněla.![]() Jindřiško, jde mi mráz po těle. Nepochopím, že sestru nikdo nepostrádal. Přijmi upřímnou soustrast. ![]() Kristínko, ty jsi mi dala s rakvičkami, úplně nad počítačem "slintám". Já mám také ráda sladké, ale tatranky nebo něco podobného moc nejím, raději něco pečeného, ale zase ten cholesterol. No, jdu si dát lžičku medu!![]() Stázko, vnouček je ještě malý. Vnučce to nebude dlouho trvat a otok zmizí. Nějakou dobu ale bude muset jíst rozmixovanou stravu. Hlavně, aby brzo přestala bolest. Když je něco někomu z rodiny, raději bych tu bolest měla sama. ![]() Irenko, promiň, ale moc jsi mě pobavila SVÝMI SLOVY. Doufám, že už ta noční vášeň POMINULA a je ti dobře. ![]() Věruško a Irenko, přeji,aby se vaše kolínka umoudřila a přestala bolet. ![]() Maruško, já mám ráda sladké, slané - chlebíčky, no prostě všechno. ![]() |
||||
| Anicka59 | Jindřiško | Datum vložení: 21.06.2015 19:44 hod. | |||
|
přijmi upřímnou soustrast. Já když nemohla nemohla za rodiči kvůli práci, nemoci apod jet, ta jsem jim volala, popřípadě sousedce aby a ně nakoukli. Opravdu hrozné....... | ||||
| filipi | přejí hezký večer | Datum vložení: 21.06.2015 19:37 hod. | |||
|
Jindřiška má smutnou zprávu. Vy si nevoláte? Já jsem s bratrem neměla dobrý vztah,ale jsme si jednou za týden zavolali. Čím jsme byli starší tím častěji. Děvčata krásnou noc.Já už dnes vypnu pc. |
||||
| Bm68 | Kuk | Datum vložení: 21.06.2015 19:33 hod. | |||
|
měla jsem tu napřed Pepíkovu dceru a teď ještě syna se psem, byla jsem ráda. Jindřiško, to je opravdu hrozné, neteř víc jak měsíc o mamince neví? Přijmi upřímnou soustrast. Stázko, vnučce přeju, aby se jí to dobře hojilo. Vnouček sám ještě takhle nikde nespinkal, tak není divu. Jistě takovch dětí bylo víc. Děvčata naladily jste mě na meloun, ještě jsem ho letos neměla, musím to napravit. Nohy jsem měla dnes skoro pořád nahoře, ale otok je zatím pořád stejný. Děvčata, mějte krásný večer a v noci spěte, žádné přemýšlení. ![]() |
||||
| Jina | hezký večer přeji | Datum vložení: 21.06.2015 19:16 hod. | |||
|
Dnes odpoledne přijela neteř, že ji zemřela mamka a tím pádem moje sestra. Když jsem se ji ptala kdy sestra zemřela, tak prý začátkem května. Dnes k ní jeli a bylo zamčeno zevnitř, tak volali policii a hasiče a oni otevřeli byt a našli ji tam. Já bych tu neteř nejraději přizabila, tak se starala o svoji mamku. Nic nedělá, je v částečném inv. důchodu. Toto nedokážu pochopit. Teď jsem tady pár dní nepsala, ale každý den si přečtu vaše příspěvky a kouknu na pár fotek, hlavně květin. Nevydržím dlouho sedět, pravá noha bolí a nemůžu ani pořádně došlápnout, bolí. Zítra jedu zase na masáže. Přeji vám hezkou klidnou a bezbolestnou noc a jen krásné sny. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 21.06.2015 18:59 hod. | |||
|
Věrko snad se koleno umoudřilo.Kristínka jde do finále, uteklo to .Tady je to dnes jak na houpačce, nakoukne sluníčko, za chvíli zaprší a pořád dokola , ale chladno. Všem nemocným přeji brzké uzdravení. Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 21.06.2015 18:49 hod. | |||
|
přeji,zase jeden víkend pryč...mladí už odfrčeli,já jsem stoupla k žehlení a tedˇjsem ráda, že jsem si sedla...![]() Věruš,doufám, že koleno je lepší...nevím, co to je...Blanka a teď Ija... ![]() Stázi, vnučce přji brzké uzdravení...no a malému bylo smutno, co se dá dělat,je to ještě malý brouček... ![]() Řešíte sladké...já na ně nikdy nebyla, spíš ty chlebíčky a obložené mísy, ale od šedesátky mě pořád honí mlsná a je mi jedno co ,jen když mám sladké...nedávno jsem přestala na noc jíst čokoládu, mám hodně medu, tak ujíždím aspoň na medu... ![]() Kristi,užij si poslední týden... ![]() Děvčátka, přeji pohodový večer a hzky s vyspěte... ![]() |
||||