Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
je mi moc líto co se stalo. Přijmi mou upřímnou soustrast, nenalézám k tomu slova. Nějak mi běhá mráz po zádech a vybavuji si komunikaci s bráškou a s rodiči. Hned se něco stane.
Obrázek uživatelky
profil
JINO..upřimnou soustrastSmajlík

Děvčátka, přeji klidný večer i spaní a ráno. ať se lépe vstává než dnes..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blaničko, otok ti nepřejde ani do rána?

Obě Aničky, ahoj. Smajlík
Děvčátka, všem přeji klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničko, Alenko, Stázko, někdy mám na sebe v noci vztek, když nemůžu zabrat. V noci by měla hlava odpočívat, aby si na všechno během dne vzpomněla.Smajlík
Jindřiško, jde mi mráz po těle. Nepochopím, že sestru nikdo nepostrádal. Přijmi upřímnou soustrast.Smajlík

Kristínko, ty jsi mi dala s rakvičkami, úplně nad počítačem "slintám".Smajlík Já mám také ráda sladké, ale tatranky nebo něco podobného moc nejím, raději něco pečeného, ale zase ten cholesterol. No, jdu si dát lžičku medu!Smajlík

Stázko, vnouček je ještě malý. Vnučce to nebude dlouho trvat a otok zmizí. Nějakou dobu ale bude muset jíst rozmixovanou stravu. Hlavně, aby brzo přestala bolest.
Když je něco někomu z rodiny, raději bych tu bolest měla sama.Smajlík
Irenko, promiň, ale moc jsi mě pobavila SVÝMI SLOVY. Doufám, že už ta noční vášeň POMINULA a je ti dobře.Smajlík

Věruško a Irenko, přeji,aby se vaše kolínka umoudřila a přestala bolet.Smajlík
Maruško, já mám ráda sladké, slané - chlebíčky, no prostě všechno.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přijmi upřímnou soustrast. Já když nemohla nemohla za rodiči kvůli práci, nemoci apod jet, ta jsem jim volala, popřípadě sousedce aby a ně nakoukli. Opravdu hrozné.......
Obrázek uživatelky
profil
Jindřiška má smutnou zprávu. Vy si nevoláte? Já jsem s bratrem neměla dobrý vztah,ale jsme si jednou za týden zavolali.
Čím jsme byli starší tím častěji.
Děvčata krásnou noc.Já už dnes vypnu pc.
Obrázek uživatelky
profil
měla jsem tu napřed Pepíkovu dceru a teď ještě syna se psem, byla jsem ráda.
Jindřiško, to je opravdu hrozné, neteř víc jak měsíc o mamince neví? Přijmi upřímnou soustrast.
Stázko, vnučce přeju, aby se jí to dobře hojilo.
Vnouček sám ještě takhle nikde nespinkal, tak není divu. Jistě takovch dětí bylo víc.
Děvčata naladily jste mě na meloun, ještě jsem ho letos neměla, musím to napravit.
Nohy jsem měla dnes skoro pořád nahoře, ale otok je zatím pořád stejný.
Děvčata, mějte krásný večer a v noci spěte, žádné přemýšlení.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes odpoledne přijela neteř, že ji zemřela mamka a tím pádem moje sestra. Když jsem se ji ptala kdy sestra zemřela, tak prý začátkem května. Dnes k ní jeli a bylo zamčeno zevnitř, tak volali policii a hasiče a oni otevřeli byt a našli ji tam. Já bych tu neteř nejraději přizabila, tak se starala o svoji mamku. Nic nedělá, je v částečném inv. důchodu. Toto nedokážu pochopit.
Teď jsem tady pár dní nepsala, ale každý den si přečtu vaše příspěvky a kouknu na pár fotek, hlavně květin. Nevydržím dlouho sedět, pravá noha bolí a nemůžu ani pořádně došlápnout, bolí. Zítra jedu zase na masáže.
Přeji vám hezkou klidnou a bezbolestnou noc a jen krásné sny.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko snad se koleno umoudřilo.Kristínka jde do finále, uteklo to .Tady je to dnes jak na houpačce, nakoukne sluníčko, za chvíli zaprší a pořád dokola , ale chladno. Všem nemocným přeji brzké uzdravení. Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji,zase jeden víkend pryč...mladí už odfrčeli,já jsem stoupla k žehlení a tedˇjsem ráda, že jsem si sedla...Smajlík
Věruš,doufám, že koleno je lepší...nevím, co to je...Blanka a teď Ija...Smajlík
Stázi, vnučce přji brzké uzdravení...no a malému bylo smutno, co se dá dělat,je to ještě malý brouček...Smajlík
Řešíte sladké...já na ně nikdy nebyla, spíš ty chlebíčky a obložené mísy, ale od šedesátky mě pořád honí mlsná a je mi jedno co ,jen když mám sladké...nedávno jsem přestala na noc jíst čokoládu, mám hodně medu, tak ujíždím aspoň na medu...Smajlík
Kristi,užij si poslední týden...Smajlík
Děvčátka, přeji pohodový večer a hzky s vyspěte...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles