Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 22.06.2015 09:11 hod. | |||
|
děvčátka,pěkný vstup do nového týdne...![]() Jinuško, to j opravdu moc smutné,i takto můž člověk dopadnout...přji ti upřímnou soustrast... Blani, to je dobře,že je dnes menší otok, nad už bud líp... Regi, pěkný výlet sis užila...trochu odreagování od všech starostí, které máš... Jaruš si užila u nich krásné oslavy... Aničko, kapřík...no mňamka...operace ti učitě pomůže... Jiřinko, jsi šikulka,už máš třešinky zpracované,já je nemám ještě zralé... Děvčata, u nás je taky chladno,začalo poprchat,tak by mohlo celý den... Před sousedovým narazili pracovníci kanalizace na jednolitou skálu,řvou tam sbíječky o sto šest, bojím se, jak to bude vypadat před naším... |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata | Datum vložení: 22.06.2015 08:37 hod. | |||
|
přečetla jsem vás,ale zjišťuju, že čtu asi nějak špatně, pak se ukáže, že jsem nevěděla, že má AničkaF. jít na operaci? Aničko a čeho? Jak píšeš, že nevydržíš stát ani sedět, tak to mám taky už dávno a dokonce ani delší dobu jít. Sedět jen v mém křesle, na židli si musím dát ruce za záda. Regi, tak sis výlet užila, mně se v Telči taky moc líbí. A malování se chýlí ke konci, tak hurá, však jsi měla starostí a práce dost. Marcelko, jo,dneska již je otok menší. Včera jsem měla zase nohy dost nahoře a ani moc nechodila. Jiři, tak máte zavařené třešně, tady ještě nejsou zralé a ani v krámech jsem je neviděla. Zdeni, nebuď smutná, že prší, třeba si krásně odpočineš. Jaruška si užila krásnou akci,máš pravdu, mladí asi budou mít jiné zájmy. Děvčata, ať se vám pondělíčko vydaří!! ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 22.06.2015 08:31 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji...i když už je fůra hodin.. Aničko Filipi kapříka bych si taky dala ![]() REGI, na betlémy jste asi byli v Třešti.. ![]() Jaruško, mladí už na tradice moc nejsou..je to škoda..Jistě to byla krása..hornické uniformy jsou pěkné, kdysi jsem na nějaké slávě jako dítě byla..v Havířově jsem byla na prázdninách a ještě v Lazech...to mi bylo tak 9-10let.Jako dospělá jsem jednou do Havířova jela, ale úplně přesně jsem dům, kde strýc s tetou bydleli nenašla, bylo jich dost podobných..myslela jsem, že jdu najisto, ale kdepak.. Ale městem jsem se prošla, zavzpomínala.. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 22.06.2015 08:11 hod. | |||
|
Tak tady prší,den zase nebude k ničemu. Aničko tak si dáš kapříka a neboj určitě ti operace pomúže.Včera jste si některé užívaly výlety a také trhání třešní, to je super. Mějte dnes všechny klidný den. Jino , upřimnou soustrast. |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 22.06.2015 08:06 hod. | |||
|
Krásné pondělní ráno. Koukám,že ještě jste v teplém pelechu. Já musím za Maruš. Volala mi,že má kapra a u nich to nikdo nejí. Doufám,že je vykuchaný. Já nevydržím stát ani sedět. Už aby bylo 25. Věřím,že mi tam pomůžou.Děvčata u nás je pod mrakem a fouká tam. Zatím pá |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 21.06.2015 22:38 hod. | |||
|
včera jsme měli u nás Havířov v květech a také přijeli zástupci hornických měst z celého Česka, Slovenska a někteří i z Polska. počasí vydrželo, bylo sice trochu chladno,ale v době průvodu nepršelo. Bylo to moc krásné, zástupci hornických cechů většinou "muži v letech", mladší generace asi tuhle tradici nebude dodržovat. Alegorické vozy, mažoretky, tanec, muzika, hezky se to prolínalo. I vnučka si užila kolotoče, jízdu na poníkovi. Budu se snažit dát nějaká fota do galerie. Mějte klidný večer i noc. | ||||
| 2baculka | Výlet | Datum vložení: 21.06.2015 22:02 hod. | |||
|
se vydařil. Sice teplo nebylo a celé dpoledne pršelo, hlavně na Zelné hoře, kde je poutní místo, ale bylo kde se schovat. Telč je krásná, hlavně náměstí, ale to jsme si neužili,bylo menší zdržení, tak hned do zámku. Z oken a z arkád jsme pozorovali svatebčany v zahradě. Byly tam v SO takto 4 svatby. Po té jsem si došla na kávičku, na oběd bylo dlouho, kdo na něj šel, čekal nodně dlouho. Pak jsme jeli do nedalekého městečka do mužea na betlém, vyřezávané figurky se doplňují každý rok z akce dřevořezání. Bylo o tom kdysi v telce asi v toulavce. Počasí bylo stále chladné i když se odpoledne prodralo sluníčko, přeháňky nás stále doháněly. Dalo se to přežít, domů jsme dojeli k 10té hodině. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 21.06.2015 21:24 hod. | |||
|
ta zima je asi všude. V sobotu se teplota moc nezvedala, spíše dopoledne pršelo a foukalo. Jela jsem na výlet s klidným svědomím, malíř udělal jen strop a kus zdí, které se nemusí opravovat. Nikde nebylo nacákáno a kdy přijdou na zpravení zdi se neví, mamina tvrdí, že snad v pondělí. Uvidím, mám přijet pomoc, aby mohli odjet na oční s obědem a pak být k dispozici zedníkům. Neřeším to již, náročnější je to pro rodiče. Doklidit bude lepší až po celé akci, okna jsou a tak vyperu záclony a dekoračky, nábytek vezmu postupně asi po jednotlivých místnostech, vlastně kuchyň je skoro hotová. Když se zadaří počasí, zatopím si v koupelnovkách a záclony namočím do vany a prát mohu v ruce, zatím nejsou špatné, tak by se mohlo takto, ostatní vezme pračka. Je lepší se nestresvat, pak se snad zadaří. V pátek a dnes jsem ještě pěkně plela na chalupě, všude plno žabince a slimáků, tak dnes přišla na řadu voda se solí a házela je tam v rukavicích. |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 21.06.2015 21:17 hod. | |||
|
Jino, je to smutná zpráva. Upřimnou soustrast. Stázko, chudák vnučka, už aby ji to hlavně nebolelo a dobře se hojilo. Blani, ale děvčata měli po melounu "vášeň", tak opatrně . No, alespoň to pořádně vyčistí vnitřnosti.Dneska jsme ráno jeli ke švagrovi na třešně. Měla jsem připravené těsto a chtěla jsem udělat k obědu knedlíky. Nakonec se nám to vše protáhlo a přijeli jsme domů ve tři. Knedlíky jsem zamotala, dala do lednice a uvařím je zítra. Třešní jsme dovezli asi 15 kg. Už jsou zavařené a pár jich ještě zbylo na zítra na snězení. Děvčata, co vás bolí kolena anebo cokoliv jiného, tak ať to brzo přestane bolet. Kristinko, rakvičku bych si také dala. Mňam. Mějte všechny dobrou noc. ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 21.06.2015 20:59 hod. | |||
|
Pročítám za 3dny a píši raději hned na to co mne zaujme. Annau, ta smutná zpráva, že hošíček neslyší na obě ouška je skličující. Máš pravdu, že zdravé děti jsou darem. | ||||