Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,pěkný vstup do nového týdne...Smajlík
Jinuško, to j opravdu moc smutné,i takto můž člověk dopadnout...přji ti upřímnou soustrast...
Blani, to je dobře,že je dnes menší otok, nad už bud líp...
Regi, pěkný výlet sis užila...trochu odreagování od všech starostí, které máš...
Jaruš si užila u nich krásné oslavy...
Aničko, kapřík...no mňamka...operace ti učitě pomůže...
Jiřinko, jsi šikulka,už máš třešinky zpracované,já je nemám ještě zralé...
Děvčata, u nás je taky chladno,začalo poprchat,tak by mohlo celý den...
Před sousedovým narazili pracovníci kanalizace na jednolitou skálu,řvou tam sbíječky o sto šest, bojím se, jak to bude vypadat před naším...
Obrázek uživatelky
profil
přečetla jsem vás,ale zjišťuju, že čtu asi nějak špatně, pak se ukáže, že jsem nevěděla, že má AničkaF. jít na operaci? Aničko a čeho? Jak píšeš, že nevydržíš stát ani sedět, tak to mám taky už dávno a dokonce ani delší dobu jít. Sedět jen v mém křesle, na židli si musím dát ruce za záda.
Regi, tak sis výlet užila, mně se v Telči taky moc líbí.
A malování se chýlí ke konci, tak hurá, však jsi měla starostí a práce dost.
Marcelko, jo,dneska již je otok menší. Včera jsem měla zase nohy dost nahoře a ani moc nechodila.
Jiři, tak máte zavařené třešně, tady ještě nejsou zralé a ani v krámech jsem je neviděla.
Zdeni, nebuď smutná, že prší, třeba si krásně odpočineš.
Jaruška si užila krásnou akci,máš pravdu, mladí asi budou mít jiné zájmy.
Děvčata, ať se vám pondělíčko vydaří!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji...i když už je fůra hodin..
Aničko Filipi kapříka bych si taky dalaSmajlík
REGI, na betlémy jste asi byli v Třešti..Smajlík
Jaruško, mladí už na tradice moc nejsou..je to škoda..Jistě to byla krása..hornické uniformy jsou pěkné, kdysi jsem na nějaké slávě jako dítě byla..v Havířově jsem byla na prázdninách a ještě v Lazech...to mi bylo tak 9-10let.Jako dospělá jsem jednou do Havířova jela, ale úplně přesně jsem dům, kde strýc s tetou bydleli nenašla, bylo jich dost podobných..myslela jsem, že jdu najisto, ale kdepak..SmajlíkAle městem jsem se prošla, zavzpomínala..
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady prší,den zase nebude k ničemu. Aničko tak si dáš kapříka a neboj určitě ti operace pomúže.Včera jste si některé užívaly výlety a také trhání třešní, Smajlík to je super. Mějte dnes všechny klidný den.SmajlíkJino , upřimnou soustrast.
Obrázek uživatelky
profil
Krásné pondělní ráno. Koukám,že ještě jste v teplém pelechu. Já musím za Maruš. Volala mi,že má kapra a u nich to nikdo nejí.SmajlíkDoufám,že je vykuchaný. Já nevydržím stát ani sedět. Už aby bylo 25. Věřím,že mi tam pomůžou.
Děvčata u nás je pod mrakem a fouká tam. Zatím pá
Obrázek uživatelky
profil
včera jsme měli u nás Havířov v květech a také přijeli zástupci hornických měst z celého Česka, Slovenska a někteří i z Polska. počasí vydrželo, bylo sice trochu chladno,ale v době průvodu nepršelo. Bylo to moc krásné, zástupci hornických cechů většinou "muži v letech", mladší generace asi tuhle tradici nebude dodržovat. Alegorické vozy, mažoretky, tanec, muzika, hezky se to prolínalo. I vnučka si užila kolotoče, jízdu na poníkovi. Budu se snažit dát nějaká fota do galerie. Mějte klidný večer i noc.
Obrázek uživatelky
profil
se vydařil. Sice teplo nebylo a celé dpoledne pršelo, hlavně na Zelné hoře, kde je poutní místo, ale bylo kde se schovat. Telč je krásná, hlavně náměstí, ale to jsme si neužili,bylo menší zdržení, tak hned do zámku. Z oken a z arkád jsme pozorovali svatebčany v zahradě. Byly tam v SO takto 4 svatby. Po té jsem si došla na kávičku, na oběd bylo dlouho, kdo na něj šel, čekal nodně dlouho. Pak jsme jeli do nedalekého městečka do mužea na betlém, vyřezávané figurky se doplňují každý rok z akce dřevořezání. Bylo o tom kdysi v telce asi v toulavce. Počasí bylo stále chladné i když se odpoledne prodralo sluníčko, přeháňky nás stále doháněly. Dalo se to přežít, domů jsme dojeli k 10té hodině.
Obrázek uživatelky
profil
ta zima je asi všude. V sobotu se teplota moc nezvedala, spíše dopoledne pršelo a foukalo. Jela jsem na výlet s klidným svědomím, malíř udělal jen strop a kus zdí, které se nemusí opravovat. Nikde nebylo nacákáno a kdy přijdou na zpravení zdi se neví, mamina tvrdí, že snad v pondělí. Uvidím, mám přijet pomoc, aby mohli odjet na oční s obědem a pak být k dispozici zedníkům. Neřeším to již, náročnější je to pro rodiče. Doklidit bude lepší až po celé akci, okna jsou a tak vyperu záclony a dekoračky, nábytek vezmu postupně asi po jednotlivých místnostech, vlastně kuchyň je skoro hotová. Když se zadaří počasí, zatopím si v koupelnovkách a záclony namočím do vany a prát mohu v ruce, zatím nejsou špatné, tak by se mohlo takto, ostatní vezme pračka. Je lepší se nestresvat, pak se snad zadaří.Smajlík V pátek a dnes jsem ještě pěkně plela na chalupě, všude plno žabince a slimáků, tak dnes přišla na řadu voda se solí a házela je tam v rukavicích.
Obrázek uživatelky
profil
Jino, je to smutná zpráva. Upřimnou soustrast.
Stázko, chudák vnučka, už aby ji to hlavně nebolelo a dobře se hojilo.
Blani, ale děvčata měli po melounu "vášeň", tak opatrněSmajlík. No, alespoň to pořádně vyčistí vnitřnosti.
Dneska jsme ráno jeli ke švagrovi na třešně. Měla jsem připravené těsto a chtěla jsem udělat k obědu knedlíky. Nakonec se nám to vše protáhlo a přijeli jsme domů ve tři. Knedlíky jsem zamotala, dala do lednice a uvařím je zítra. Třešní jsme dovezli asi 15 kg. Už jsou zavařené a pár jich ještě zbylo na zítra na snězení.
Děvčata, co vás bolí kolena anebo cokoliv jiného, tak ať to brzo přestane bolet.
Kristinko, rakvičku bych si také dala. Mňam.
Mějte všechny dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pročítám za 3dny a píši raději hned na to co mne zaujme. Annau, ta smutná zpráva, že hošíček neslyší na obě ouška je skličující. Máš pravdu, že zdravé děti jsou darem.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles