Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ted jsem přišla z rachoty a na chvilku sedla.Marci,vášeň už pominula,příště meloun ale né na noc.Koleno bolí jako čert,mám ho raději stažené.Jinuš přeji upřímnou soustrast,je to moc smutné.Marti,to muselo dát práce vše připravit i holoubci vypuštěni,to je romantika,máš krásnou vzpomínku.Naše Kristínka bourala na koloběžce,vyražený zub v pusince 2 stehy,sedřená brada a tvář,kolena a lokte.Už v pátek,byla na pohotovosti,lituji jí,musí jíst jen řídké protože má narušené přední zuby ještě že nemá vyražený nový zub.Od rána bylo počasí bez deště,ted leje jako s konve a zataženo snad na týden.Jdu si dělat kafčo děda už čeká,mějte hezký zbytek dne.
Obrázek uživatelky
profil
příspěvek vložila, tak jsi Marti tady. Hlavně, že se svatba povedla. Příprava do takových detailů musela dát zabrat. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás chvílema vykukuje sluníčko a je 17°, takže pro mě příjemně. konečně mi přišel balík s květináči a držáky na truhlíky, tak jdu sázet. SmajlíkČekala jsem na balíček snad víc než 14 dní, výrobce nestačil dělat držáky.
Aničko, tak snad kapačky zaberou.
Martička asi odpočívá po svatbě.
Mějte hezké odpoledne.
Obrázek uživatelky
profil
počasí jak na houpačce. Meruňky jsem v Penny nedostala, pokladní mi řekla, že je lidi skoupili hned ráno, tomu jsem moc nevěřila, tak se pak ptala vedoucí, jestli ještě nejsou vzadu a ta řekla, že je vůbec nepřivezli a starých zbylo asi 20 deka.SmajlíkMám se prý zeptat zítra.
Aničko, dík za vysvětlení. A kapřík bude jistě dobrý. Takže Maruška nakonec kapra taky jí, že jo.
Kisti, nevyznám se v tom, ale je to dost velký rozdíl toho cukru, viď. Sledují to 2x denně? Třeba příště budeš mít zase málo, ne?
Jdu teprve na kafčo.
Obrázek uživatelky
profil
Promiňte,ale zkopírovala jsem to ina druhou diskuzi, jsem unavená a ve stručnosti:Smajlík
Já jsem si prodloužila víkend u dcery, byla jsem unavená. Svatba byla moc pěkná, bylo tam asi 70 lidí k obědu a večer ještě víc-přijel autobus s kamarády z prácovišť. Vnučka se mi moc líbila ,celé si to připravovali s nastávajícím do puntíku vše sami. Výzdoba sálu, zasedací pořádek byl v předsálí,každý měl na svém místě krásnou jmenovku, na stolech množství květin položených-vše čerstvé.Měli mnoho her a kvízů a otázek a odpovědí pro zpestření odpoledne i večera. Byla zábava opravdu moc vtipná a nasmáli jsme se všichni,co museli manželé udělat. Kdybych to měla napsat, tak by to byla kniha..Muzika na živo i byly přednesy krásných básní Poděkování rodičům bylo také velmi pěkně připravené...Až budou fotky, něco ukážu.Byla jsem na mnoha svatbách, ale takto vyzdobené do puntíku nic nechybělo i se vypouštěli z krásné klece dva bílí holoubci, jsem nikdy nezažila.Přeji pěkné odpoledneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nějak se přes tu kávu nemohu dnes moc dostat na diskuze...Teď jsem ani poledne popřát nestihla..

S tou páteří taky klepíruji již pár let, studené mi to rozhodí na krční páteři a dlouhé stání či sezení, na tvrdém, zase bederku.. V Brně mi primářka řekla, dokud chodím, neoperovat, raději cvičit.. tak jsem operaci rozmluvila i své mladší sestře, už se měla jít objednat na operaci..Je mi docela vděčná, doktor jí dal pak za pravdu a předepisuje jí lázně a rehabilitace..už je to 11 let.. občas jde na pár dnů do nemocky na kapačky.
Obrázek uživatelky
profil
Jince-upřimnou soustrast. Tak jsem s kapříkem doma. Kdybych to natočila tak bych to určitě vyhrálaSmajlíkJak jsme se s Maruš mordovaly s porcovánám. Maruš má obě ruce bolavé já zas nesnesu otřesySmajlík Nakonec jsme to zvládly i s paličkou na masoSmajlík
Děvčatka moje já zatím jdu na kapačky. zatím se neví od čeho ty záda tolik bolí. Ten kapřík byl malý máme každá 2 potkovičky na prst silné. Asi si ho uělám jen na másle
Obrázek uživatelky
profil
Jino - Je to smutná zpráva, jak člověk někdy dopadne. Upřímnou soustrast.
Tady třešně zrají, ty první už jsou otrhané, snad se pořádně nacpali i kosáci, špačci i vrabčáci, když jsem šla ze zahrady, tak ze sousedovic třešně na mně padaly pecky, jak tam řádili. Pamatuji se jako malá, že kousek od naší vesnice byla třešňová alej a silničáři prodávali celý strom za 10 - 15 korun a teď, když vidím na stánku prodávat třešně 500 g za 65 Kč, tak by mi ty třešně za 130 korun kg ani nechutnaly
Obrázek uživatelky
profil
já dneska honím jak hadr na holí,mám to dnes dost těsně načasované a ještě 2x na krev na cukr,ráno 7,5 a po jídle 10,2 nevím co mi řekne primářka při výstupní kontrole.....Jsem jenom na dietě,ale doma to budu muset řešitSmajlíkSmajlík
Jinuško moc smutná zpráva,přijmi upřímnou soustrast Smajlík
Blani je dobře,že máš menší otokSmajlík
Musím končit za chvíli mám ještě rašelinu a pak oběd.
Vám všem přeji dobrou chuť k obědu a krásný klidný denSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Čekám tady na pána, přijde si změřit okna. Chceme si dát sítě proti hmyzu. Mám obavy, zda letos budou potřeba. Zatím jsem komára neviděla.Smajlík
Regi, "co se vleče, neuteče", určitě vše časem zvládnete a tvá nervová soustava se konečně uklidní. Pěkný výlet tě určitě dodal plno energie!Smajlík

Jiřinko,já jsem už také zavařovala první třešně. Jsou maličké, ale ty pozdnější teprve začínají červenat a jelikož často prší, budou větší.Smajlík

Jaruško, hlavně, že se Havířov v květech povedl, musela to být nádhera.Smajlík
Aničko, také nevím, zda ti budou operovat plotýnky nebo něco jiného? Přeji, aby to dobře dopadlo.SmajlíkSmajlík

Blaničko, ať nožky dnes vydrží bez otoku!!!!!!

Maruško, nebuj se, oni to pracovníci kanalizací vyřeší!!!!!!!

Děvčátka, všem vám přeji pěkné pondělí bez bolestí a starostí!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles