Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 22.06.2015 19:22 hod. | |||
|
tak máte zalito, my ne. Marti, to musela být krása, taková svatba. A žasnu, že měli i kvízy a podobnou zábavu, je vidět, že si to mladí vypilovali k dokonalosti. Boženko, maminka je lepší,to je dobrá zpráva. No a strava v nemocnici, to bývá kapitola sama pro sebe. Já v době, kdy jsem nesměla ani ždibec tuku, dostala k večeři bramborovou kaši, která plavala v tuku (nevím,zda v másle nebo v čem). Když jsem ji nechtěla, sestra se divila a pak mi někde sehnala tvrdý rohlík. Majko, zase jsi měla bezva rodinný víkend,trochu závidím. Irenko, snad se koleno umoudří. Alča má zalito, tak je spokojenost. Holčičky, krásně se vyspěte ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Aničko F. | Datum vložení: 22.06.2015 19:14 hod. | |||
|
ta záda jsou bolavá, snad ti kapačky pomohou. Alena s tím má své zkušenosti. Kapřík bude rozdělený a jistě si pochutnáte. Makuška si užila svatbu, je prima, že se vše vydařilo. Je pěkné, že si mladí vše tak do detailů připravili, jsou šikovní. Takový rozdíl v hodnotách cukru je zajímavý, zvlášť, když se drží dieta. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 22.06.2015 19:05 hod. | |||
|
odpoledne byla bouřka, začalo burácet a lilo, zalito je dost....Já jsem to prospala ale pak jsem loupala hrášek do mrazáku až do teď.Do mraznáku ho dám až zítra, musím udělat v něm pořádek....Všem vám přeji pěkný večer a hezky se vyspěte...![]() |
||||
| 2baculka | Hezký večer, | Datum vložení: 22.06.2015 19:05 hod. | |||
|
i když opět prší a žádné velké teplo není. Jaruška byla v Havířově na slavnostech, muselo to být krásné. Kdo má třešně tak zavařoval. Mě se jich neurodilo jen pár a s těmi mi pomohli kosáci. Jednu jsem si zobla dcera nic. Děvčata máte pravdu, že jsem na výletě pookřála. I když dnes mám pocit, že jsem nezdárná dcera. Mamina mi v pátek řekla ať přijedu v pondělí před 12 hodinou, abych jim pomohla ohřát a rozdělit oběd. Jela jsem již v 10, potkala známou, která šla do lékárny, hned jsem si vybavila, že otec potřebuje také léky a tak jen donést tašku k našim a hned i doktorovi. Co se naši vrátili od očního měla jsem umyté nádobí a pak jsem došla na nákup a na zahradu pro jahody. Než maminu bráška odvezl na rehabilitaci s rukou, měla jsem pocit, že si mamina cosi přeje, ale neřekla co. Jelikož léky beru v lékárně DrMAX tak jsem jela v půl páté domů a nemám tušení, co jsem propásla. Zítra jedu do Kroměříže, dělat společnost v autě, abychom se vrátily domů, začínají nám letní divadla. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 22.06.2015 18:53 hod. | |||
|
Tak tady leje hodně a do toho vítr. Je to hrozné počasí.Marti tak to bylo super.bobino tady spíš vše bude hnít tím počasím. Děvčátka mějte pěkný večer , bolístky ať nezlobí a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 22.06.2015 18:47 hod. | |||
|
Právě přeletěla asi 10ti minutová bouřka, tak mám pro dnes zalito![]() ![]() Maru..Hali..měla jsi pěkný víkendek..Zase na nás nakoukni ![]() Děvčátka, prožijte pěkný večer.. trošku poklikám na bodíky a půjdu za manželem koukat na televizi ![]() |
||||
| Hali | Krásný zbytek dne všem "seniorkám"! | Datum vložení: 22.06.2015 17:17 hod. | |||
|
U nás je chladno,přeprchá-ale je to takový nijaký déšť-ani nezaleje,jenom odežene od práce…Dozrávají nám další jahody a je to poznat na chuti,že mají málo sluníčka.Tak nám uběhl ten náročný víkend s dětmi a jejich rodinami,bylo to docela hektické,ale i tak jsme si to užili a já dnes hlavně odpočívám.Dokonce jsem po obědě v křesle zdřímla a pak mě z toho bolelo za krkem.O víkendu přijela také maminka snachy,povídalo se o všem možném ze života,a já jsem doslova zírala nad osudy lidiček… A nemusím chodit daleko,tady na „seniorkách“ jsou také velice pestré životní příběhy…Všem Vám přeji,aby se podařilo problémy bezbolestně vyřešit,aby zdraví zase sloužilo,přeji Vám hlavně hodně radostí s dětmi a jejich rodinami,pohodu v rodinách,přeji Vám ochotné zdatné pomocníky v dětech!!! Kdo máte možnost cestovat,jezdit na výlety,do divadla,na různá kulturní vystoupení vnoučat-neváhejte a užívejte si krásné zážitky!!! |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 22.06.2015 17:09 hod. | |||
|
MARTI..to musela být nádhera..budete mít všichni krásné vzpomínky..![]() Bobinko, to víš, oni v nemocnici nehledí.. a měli by jít příkladem..Holky, syn přijel z práce zmoklý a u nás před domem se mrak nespustil,tu nezapršelo.. ![]() jsou to jen přeháňky, ale mně by stačilo i trošku deštíku.. na záhonky, vynesla jsem i skoro všechny květiny ven..![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 22.06.2015 16:09 hod. | |||
|
Ještě dodatek. Šíleně mne tady rozčilují ty reklamy přes celou obrazovku!![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 22.06.2015 16:07 hod. | |||
|
Pěkné pondělí. Tak jsem početla co jste napsaly za dva dny. Martička má krásné zážitky ze svatby. Byla moc pěkná. Jince upřímnou soustrast. K tomu není co dodat. Dceru nezajímalo dva měsíce, jak se má maminka. Regi už to malování snad brzy zvládnete. Oddechneš si ty a hlavně rodiče. Třešně už nám pomalu taky dozrávají. Jahody už nám pomalu končí, ale bylo jich dost. Ještě jsem dnes udělala na oběd jahodové knedlíky a piškotový koláč s jahodama na zítra odpoledne ke kafíčku manželovi. Mamince už je lepší. Jen aby to vydrželo. Má jíst 14 dní kašovitou stravu. Vše rozmixované. V nemocnici poslední den než jí propouštěli měla na večeři párek s chlebem. To mě na kašovitou stravu moc nepřipadá. |
||||