Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak máte zalito, my ne.
Marti, to musela být krása, taková svatba. A žasnu, že měli i kvízy a podobnou zábavu, je vidět, že si to mladí vypilovali k dokonalosti.
Boženko, maminka je lepší,to je dobrá zpráva. No a strava v nemocnici, to bývá kapitola sama pro sebe. Já v době, kdy jsem nesměla ani ždibec tuku, dostala k večeři bramborovou kaši, která plavala v tuku (nevím,zda v másle nebo v čem). Když jsem ji nechtěla, sestra se divila a pak mi někde sehnala tvrdý rohlík.
Majko, zase jsi měla bezva rodinný víkend,trochu závidím.
Irenko, snad se koleno umoudří.
Alča má zalito, tak je spokojenost.
Holčičky, krásně se vyspěteSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ta záda jsou bolavá, snad ti kapačky pomohou. Alena s tím má své zkušenosti. Kapřík bude rozdělený a jistě si pochutnáte. Makuška si užila svatbu, je prima, že se vše vydařilo. Je pěkné, že si mladí vše tak do detailů připravili, jsou šikovní.
Takový rozdíl v hodnotách cukru je zajímavý, zvlášť, když se drží dieta.
Obrázek uživatelky
profil
odpoledne byla bouřka, začalo burácet a lilo, zalito je dost....Já jsem to prospala ale pak jsem loupala hrášek do mrazáku až do teď.Do mraznáku ho dám až zítra, musím udělat v něm pořádek....Všem vám přeji pěkný večer a hezky se vyspěte...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i když opět prší a žádné velké teplo není. Jaruška byla v Havířově na slavnostech, muselo to být krásné.
Kdo má třešně tak zavařoval. Mě se jich neurodilo jen pár a s těmi mi pomohli kosáci. Jednu jsem si zobla dcera nic.
Děvčata máte pravdu, že jsem na výletě pookřála. I když dnes mám pocit, že jsem nezdárná dcera. Mamina mi v pátek řekla ať přijedu v pondělí před 12 hodinou, abych jim pomohla ohřát a rozdělit oběd. Jela jsem již v 10, potkala známou, která šla do lékárny, hned jsem si vybavila, že otec potřebuje také léky a tak jen donést tašku k našim a hned i doktorovi. Co se naši vrátili od očního měla jsem umyté nádobí a pak jsem došla na nákup a na zahradu pro jahody. Než maminu bráška odvezl na rehabilitaci s rukou, měla jsem pocit, že si mamina cosi přeje, ale neřekla co. Jelikož léky beru v lékárně DrMAX tak jsem jela v půl páté domů a nemám tušení, co jsem propásla. Zítra jedu do Kroměříže, dělat společnost v autě, abychom se vrátily domů, začínají nám letní divadla.
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady leje hodně a do toho vítr. Je to hrozné počasí.Marti tak to bylo super.bobino tady spíš vše bude hnít tím počasím. Děvčátka mějte pěkný večer , bolístky ať nezlobí a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Právě přeletěla asi 10ti minutová bouřka, tak mám pro dnes zalitoSmajlíkSmajlík
Maru..Hali..měla jsi pěkný víkendek..Zase na nás nakoukniSmajlík
Děvčátka, prožijte pěkný večer.. trošku poklikám na bodíky a půjdu za manželem koukat na televiziSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je chladno,přeprchá-ale je to takový nijaký déšť-ani nezaleje,jenom odežene od práce…Dozrávají nám další jahody a je to poznat na chuti,že mají málo sluníčka.Tak nám uběhl ten náročný víkend s dětmi a jejich rodinami,bylo to docela hektické,ale i tak jsme si to užili a já dnes hlavně odpočívám.Dokonce jsem po obědě v křesle zdřímla a pak mě z toho bolelo za krkem.O víkendu přijela také maminka snachy,povídalo se o všem možném ze života,a já jsem doslova zírala nad osudy lidiček… A nemusím chodit daleko,tady na „seniorkách“ jsou také velice pestré životní příběhy…Všem Vám přeji,aby se podařilo problémy bezbolestně vyřešit,aby zdraví zase sloužilo,přeji Vám hlavně hodně radostí s dětmi a jejich rodinami,pohodu v rodinách,přeji Vám ochotné zdatné pomocníky v dětech!!!
Kdo máte možnost cestovat,jezdit na výlety,do divadla,na různá kulturní vystoupení vnoučat-neváhejte a užívejte si krásné zážitky!!!
Obrázek uživatelky
profil
MARTI..to musela být nádhera..budete mít všichni krásné vzpomínky..Smajlík
Bobinko, to víš, oni v nemocnici nehledí..Smajlíka měli by jít příkladem..
Holky, syn přijel z práce zmoklý a u nás před domem se mrak nespustil,tu nezapršelo..SmajlíkSmajlíkjsou to jen přeháňky, ale mně by stačilo i trošku deštíku..Smajlíkna záhonky, vynesla jsem i skoro všechny květiny ven..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ještě dodatek. Šíleně mne tady rozčilují ty reklamy přes celou obrazovku!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné pondělí. Tak jsem početla co jste napsaly za dva dny. Martička má krásné zážitky ze svatby. Byla moc pěkná.Smajlík Jince upřímnou soustrast. K tomu není co dodat. Dceru nezajímalo dva měsíce, jak se má maminka.Smajlík Regi už to malování snad brzy zvládnete. Oddechneš si ty a hlavně rodiče. SmajlíkTřešně už nám pomalu taky dozrávají. Jahody už nám pomalu končí, ale bylo jich dost. Ještě jsem dnes udělala na oběd jahodové knedlíky a piškotový koláč s jahodama na zítra odpoledne ke kafíčku manželovi. Mamince už je lepší. Jen aby to vydrželo. Má jíst 14 dní kašovitou stravu. Vše rozmixované. V nemocnici poslední den než jí propouštěli měla na večeři párek s chlebem. To mě na kašovitou stravu moc nepřipadá.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles