Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Hezký den.Smajlík U nás včera před večerem hodně lilo s větrem. A ráno bylo černo v šest taky taky a stále prší. Už by to mohlo přestat. Je dost zalito. Poslední dobou už zas moc špatně spím. Do ničeho se mě nechce. Snad až se vyčasí, tak bude líp. Ať máte pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím děvčata. Vy asi ještě spíte. Já jsem dnes celou noc nezahmouřila oko. Alenka dnes měla jít na operaci s patou. Včera večer jí řekli,že tam nemá nádor (s čím jsem ani ve snu nepočítala) než se rozhodnou budou zkoumat. Leží na pokoji s 2 staršíma ženama.která včera byla na operaci. Je poprvé v nemocnici tak je z toho vyjukaná.
Barča od mladší dcery sedí v letadle. Letí s přítelem do Řecka. Tak čekám na sms,že úspěšně přistáliSmajlík
U nás je hnusně(prší) ani péjsek se venku netdržoval. Vzal směr domovSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kvízy a různé soutěže, to si teď mladí na svatbě tak organizují, dcera se vdávala 6.6. a taky měli hledání pokladu a různé úkoly a soutěže.
Obrázek uživatelky
profil
Marci koleno mě někdy pobolívalo,je to 2 roky co jsem si ho namlátila,padla jsem na něj dělala se mi tam voda,pak to dalo pokoj a znovu začalo píchat.Ty plžáci nemají konce,nestačím je krmit granulema,jenže pořád leje a kamsi to odpluje.AničkoF o pejska se neboj,kdyby bylo moooc osklivo tak dcera ho schová,hlavně že budeš ty v pořádku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Regi díky za Kristuli,nemůže chudinka jíst bolí jí to mamina jí dala nějaký prášek co dostala ve špitálu tak prý usnula.Ty jsi věčně v jednom kole úklid po malování ti nezávidím co ty všechno stihneš udělat jsi jako vítr.Holky komu neprší hned bych vám to tam poslala,máme mokro,vše umlácený,sotva se to zberchá a zase to začne.Blani koleno pokud mám stažený tak to jde jen potvoru povolím a oteče,snad se mi nebude dělat voda.To bych se picla bojím se vytahování jak čert kříže.No já se loučím,přeji hezký večer a dobrou noc.Namažu kolínko marjánkou a budu vidět co to udělá za zázrak.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Janičko, chodíš mezi nás málo, ale hlavně, že se ti vede dobře. Cestujte, užívejte si.

Všem přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, ať ti kapačky pomohou!!!!!!!!!

Martičko, svatba se vám vydařila a já bych měla velkou radost, kdyby sis někdy sedla a napsala článek o jejím průběhu. Musel to být krásný den jak pro novomanžele, tak pro všechny svatebčany. Teď už pěkně odpočívej!

Irenko, už jsi měla někdy takovou bolest v koleně, nebo to přišlo náhle? Kristínky je mi moc líto. Zoubek naroste nový, odřeniny se zahojí, ale teď má chudinka asi ještě bolest.Počasí jaké ty popisuješ bylo ve stejnou dobu u nás, lilo jako z konve a černo bylo kolem dokola. V1/2 šesté už jsme s manželem nevydrželi a šli se projít s deštníky. Zastavili jsme se na zahradě a já nestačila sbírat plže a šneky.Smajlík
Boženko, maminka je doma a určitě to bude stále lepší a lepší.
Majko, moc tě zdravím. U nás je napršeno až dost. Vy jste si užili pěkný víkend v kruhu rodiny a hlavně, že jste všechno v pohodě zvládli. Je dobře, že odpočíváš!!!

Alenko, bouřku jsme už dávno neměli, ale vody je všude plno.
Regi, vše zvládnout nemůžeš!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Po delší době jsem nakoukla, co nového.
U nás také odpoledne sprchlo.

Jindřiško, upřímnou soustrast k úmrtí sestry.
Martičko, vnučce dodatečně blahopřeji k svatbě ať prochází na společné cestě životem bez karambolů.Máš krásné zážitky.

Já mám také za sebou výlet se Senior klubem v Náměšti nad Oslavou a v Ivančicích.Ve středu chceme jet linkovým autobusem do Javoříčka a na krátký pochod se seniory na Bouzov a zpět zase linkou.
Pořád je co dělat.
Kristínko, tobě lázně pomalu končí.Odpočinuli jste si s manželem.

Marodům, rodičům a nemocným vnoučatům přeji brzké uzdravení.
Víc jsem si nezapamatovala a tak ty jsem nejmenovala se na mě nezlobte, že nereaguji.
Zdeničko, Tobě hodně zdraví k zítřejšímu svátku.SmajlíkSmajlík
Bůh ví, kdy mě to zase vyjde Vás pozdravit.Smajlík
Přeji dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Kristýnku lituji, ale jistě se pusinka zahojí.
Alenko, ten déšť bych ti trochu přenechala, tady je mokro sice dost, ale spodní vody prý je málo.
To malování se doopravdy chýlí ke konci. Dnes malíř vymaloval co se dalo v poslední místnosti, pak přijel jeho vedoucí s nějakým pánem a brácha, posunuli skříň a je zeď otlučená, zítra snad přijedou zedníci aby ji nahodili a pak se snad domaluje. Tak jsem jen otřela prach co jsem dostala a vyluxovala. Víc nemělo cenu, prachu bude zítra dost. Okno tam jsem měla umyté, tak se může dělat znovu.
Hali, zase jsi měla rodinku u sebe. Nyní odpočívej.
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásný podvečer.
Bobinko také věřím,že už konečně něco zabere. Už jsem s toho unavená nevyspaná. Bojím se kýchnout nebo zakašlat.
Je mě líto péjska bude u dcery venkuSmajlík Jenom a´t moc nepršíSmajlík
Nezlobte de,že na vás nereagují,ale píšu ve stoje a i to mi dělá problém.
Krásnou bezbolestnou noc ženičky

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles