Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | - | Datum vložení: 23.06.2015 07:46 hod. | |||
|
Hezký den. U nás včera před večerem hodně lilo s větrem. A ráno bylo černo v šest taky taky a stále prší. Už by to mohlo přestat. Je dost zalito. Poslední dobou už zas moc špatně spím. Do ničeho se mě nechce. Snad až se vyčasí, tak bude líp. Ať máte pěkný den.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 23.06.2015 06:08 hod. | |||
|
Zdravím děvčata. Vy asi ještě spíte. Já jsem dnes celou noc nezahmouřila oko. Alenka dnes měla jít na operaci s patou. Včera večer jí řekli,že tam nemá nádor (s čím jsem ani ve snu nepočítala) než se rozhodnou budou zkoumat. Leží na pokoji s 2 staršíma ženama.která včera byla na operaci. Je poprvé v nemocnici tak je z toho vyjukaná. Barča od mladší dcery sedí v letadle. Letí s přítelem do Řecka. Tak čekám na sms,že úspěšně přistáli ![]() U nás je hnusně(prší) ani péjsek se venku netdržoval. Vzal směr domov ![]() |
||||
| Jakaz | Bm68 | Datum vložení: 22.06.2015 22:22 hod. | |||
|
Kvízy a různé soutěže, to si teď mladí na svatbě tak organizují, dcera se vdávala 6.6. a taky měli hledání pokladu a různé úkoly a soutěže. | ||||
| ija1 | A ještě | Datum vložení: 22.06.2015 20:29 hod. | |||
|
Marci koleno mě někdy pobolívalo,je to 2 roky co jsem si ho namlátila,padla jsem na něj dělala se mi tam voda,pak to dalo pokoj a znovu začalo píchat.Ty plžáci nemají konce,nestačím je krmit granulema,jenže pořád leje a kamsi to odpluje.AničkoF o pejska se neboj,kdyby bylo moooc osklivo tak dcera ho schová,hlavně že budeš ty v pořádku.![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 22.06.2015 20:20 hod. | |||
|
Regi díky za Kristuli,nemůže chudinka jíst bolí jí to mamina jí dala nějaký prášek co dostala ve špitálu tak prý usnula.Ty jsi věčně v jednom kole úklid po malování ti nezávidím co ty všechno stihneš udělat jsi jako vítr.Holky komu neprší hned bych vám to tam poslala,máme mokro,vše umlácený,sotva se to zberchá a zase to začne.Blani koleno pokud mám stažený tak to jde jen potvoru povolím a oteče,snad se mi nebude dělat voda.To bych se picla bojím se vytahování jak čert kříže.No já se loučím,přeji hezký večer a dobrou noc.Namažu kolínko marjánkou a budu vidět co to udělá za zázrak.![]() |
||||
| Macizaj | POKRAČ. | Datum vložení: 22.06.2015 20:04 hod. | |||
|
Janičko, chodíš mezi nás málo, ale hlavně, že se ti vede dobře. Cestujte, užívejte si. Všem přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 22.06.2015 20:01 hod. | |||
|
Aničko, ať ti kapačky pomohou!!!!!!!!! Martičko, svatba se vám vydařila a já bych měla velkou radost, kdyby sis někdy sedla a napsala článek o jejím průběhu. Musel to být krásný den jak pro novomanžele, tak pro všechny svatebčany. Teď už pěkně odpočívej! Irenko, už jsi měla někdy takovou bolest v koleně, nebo to přišlo náhle? Kristínky je mi moc líto. Zoubek naroste nový, odřeniny se zahojí, ale teď má chudinka asi ještě bolest.Počasí jaké ty popisuješ bylo ve stejnou dobu u nás, lilo jako z konve a černo bylo kolem dokola. V1/2 šesté už jsme s manželem nevydrželi a šli se projít s deštníky. Zastavili jsme se na zahradě a já nestačila sbírat plže a šneky. ![]() Boženko, maminka je doma a určitě to bude stále lepší a lepší. Majko, moc tě zdravím. U nás je napršeno až dost. Vy jste si užili pěkný víkend v kruhu rodiny a hlavně, že jste všechno v pohodě zvládli. Je dobře, že odpočíváš!!! Alenko, bouřku jsme už dávno neměli, ale vody je všude plno. Regi, vše zvládnout nemůžeš! ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.06.2015 19:41 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Po delší době jsem nakoukla, co nového. U nás také odpoledne sprchlo. Jindřiško, upřímnou soustrast k úmrtí sestry. Martičko, vnučce dodatečně blahopřeji k svatbě ať prochází na společné cestě životem bez karambolů.Máš krásné zážitky. Já mám také za sebou výlet se Senior klubem v Náměšti nad Oslavou a v Ivančicích.Ve středu chceme jet linkovým autobusem do Javoříčka a na krátký pochod se seniory na Bouzov a zpět zase linkou. Pořád je co dělat. Kristínko, tobě lázně pomalu končí.Odpočinuli jste si s manželem. Marodům, rodičům a nemocným vnoučatům přeji brzké uzdravení. Víc jsem si nezapamatovala a tak ty jsem nejmenovala se na mě nezlobte, že nereaguji. Zdeničko, Tobě hodně zdraví k zítřejšímu svátku. ![]() ![]() Bůh ví, kdy mě to zase vyjde Vás pozdravit. ![]() Přeji dobrou noc. |
||||
| 2baculka | Ijo, | Datum vložení: 22.06.2015 19:33 hod. | |||
|
Kristýnku lituji, ale jistě se pusinka zahojí. Alenko, ten déšť bych ti trochu přenechala, tady je mokro sice dost, ale spodní vody prý je málo. To malování se doopravdy chýlí ke konci. Dnes malíř vymaloval co se dalo v poslední místnosti, pak přijel jeho vedoucí s nějakým pánem a brácha, posunuli skříň a je zeď otlučená, zítra snad přijedou zedníci aby ji nahodili a pak se snad domaluje. Tak jsem jen otřela prach co jsem dostala a vyluxovala. Víc nemělo cenu, prachu bude zítra dost. Okno tam jsem měla umyté, tak se může dělat znovu. Hali, zase jsi měla rodinku u sebe. Nyní odpočívej. |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 22.06.2015 19:25 hod. | |||
|
Přejí krásný podvečer. Bobinko také věřím,že už konečně něco zabere. Už jsem s toho unavená nevyspaná. Bojím se kýchnout nebo zakašlat. Je mě líto péjska bude u dcery venku Jenom a´t moc neprší![]() Nezlobte de,že na vás nereagují,ale píšu ve stoje a i to mi dělá problém. Krásnou bezbolestnou noc ženičky |
||||