Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničce vše nejlepší, ať se jí zadaří, na co sáhne a samozřejmě hoooru zdraví. Tuším, ře ještě Rybanna nebo tak nějak byla Zdena.
U nás je stále zima, moc neprší, ale ven se nedá. Včera šel s pejskem jenom manžel, mně se nechtělo. Topím celé dny.
Vařím velké bílé fazole a jelikož nejíme uzeniny, tak k tomu udusím krkovičku.
Došla mi bambusová příze, tak musím začít háčkovat třem holkám bolerka na retro šaty. Pokud se neoteplí, tak pro výzo stejně půjdou v něčem jiném.
Mám novou alergii do sbírky, nemohu jahody. Mohu se po nich udrbat.Myslím, že to stejně vše nastartoval ten Arimidex.
Přeji trochu sluníčka a žádné bolesti.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničko, přeji ti k svátku všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a radosti s nejbližšími.SmajlíkTotéž přeji všem Zdeničkám.Smajlík
Blani, ať se vše srovná.
Marti, pamatuji, jak to tenkrát vnučce dopadlo. Je ale chytrá a šikovná, tak se prosadila. Gratuluji tobě k úspěšné vnučce a jí ke krásnému a možná i vysněnému pracovnímu umístění.Smajlík
U nás je hnusně už od minulé středy. Hodně jahod je shnilých. Teď skočím do obchodu a pak uvidím. Oběd dneska nevařím. Začali jsme odebírat někdy obědy ze školní jídelny. Nemusíme vzít obědy každý den, ale jenom jak máme chuť. Někdy třeba vezmu jenom synkovi, když si s mužem chcem uvařit, co on nemá rád. Když vezmu 2 obědy, tak se z toho najíme v pohodě 3. Oběd je za 62Kč i s dopravou. Příbuzenstvu se to nezdá, ale jsem ráda, že jsem si to prosadila u muže. Dneska nám přivezou vepřovou kýtu na žampionech s rýží a rybí filé po řecku.
Mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes slavíme krásné jméno.
Kéž bychom takové jen měli...
Do vínku nebylo nám dáno,
však na Tebe jsme nezapomněli!
Posíláme spoustu kytiček,
plných úsměvů a přáníček.
Přejeme Ti štěstí, zdraví
k Tvému dnešnímu svátku.
Ať je najdeš v každé růži,
v každém okvětním plátku!
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás také prší už od večera, ale k ránu se spustil liják, že se na ulici v blátě plave. Ta kanalizace snad jednou skončí, ale bude to ještě dlouho trvat.V tomto počasí toho moc nenadělají...Pokud jste na diskuzi déle, pamatujete, jak moje vnučka, co měla svatbu, a celý jejich ročník ze dne na den ztratily status studenta, protože jejich škola Rašínova vysoká škola v Brně definitivně ztratila akreditaci pro magisterské studium. Ministerstvo školství tak reagovalo na audit z loňského roku, který ve škole odhalil nedostatky ve vedení.Stalo se to, že 5 roků studia a dojíždění stálo několik sto tisíc korun, nemohli obhájit dizertační práce,nebylo jim umožněno dokončit magisterské studium a zůstal jim jen titul bakalář.Přesto se velmi dobře uchytila v insolventní firmě/ byl to její obor pro obhajovu Mgr./v Brně.....Všem vám přeji ,aby se marodům ulevilo, přestaly bolet kolínka a jiné části těla, a mějte dobrou náladu, protože stejně co se stalo se nedá odestát.Vše se musí přijmout.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Naší Zdeničce Saritce přeju vše nejlepší, hodně zdravíčka,
štěstíčka,taky nějaké penízky a žádné trápení a starosti.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

A jestli nakoukne nějaká jiná Zdenička,třeba Komadi, tak samozřejmě přeju i jí.Smajlík

Děvčata, mám dneska blbý den, dočtu vás postupně. Zatím ať se vám všechno daří!!
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...je zamračeno,včera i nám konečně nalilo,ale je opravdu chladno...Smajlík

Zdeničkám přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně zdravíčko!!!!!!!SmajlíkSmajlíkSmajlík

Děvčátka,ať se vám dneska vše daří, bolístky, ať přestanou zlobit, marodům ať je líp a přeji klidný den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sotva jsem si postěžovala,že není zalito,tak se dnes ráno vydatně rozpršelo-hustý liják s větrem.Slimáci zase pookřejí a rozlezou se všude po zahradě.Nedaleko od nás mají 2 indické běžce a prý mají se slimáky vystaráno.Ale nám se už nechce pořizovat žádné zvířectvo,takže slimáky hubím granulkami,příp. sbírám.Manžel mění svoje pracovní plány na dnešek,vypadá to tak,že pojedeme do města,vyřídit penzijní připojištění-končí nám teď 5letý cyklus.Chtěla jsem vzít jahody k nejmladší rodince,ale z toho nebude nic,musíme počkat na sluníčko.ZDENIČKÁM přeji také hodně zdraví a pohodu v rodinách!!!A Vám ostatním ať se daří,co máte v plánu,ať nebolí kolena či jiný orgán v těle!!!Ať jsou na Vás všichni hodní a laskaví!!!A nakonec-co nejméň špatných smutných zpráv,zato bohatě těch dobrých!!!
Obrázek uživatelky
profil
pěkné ráno.

Dnes mají svátek ZDENIČKY.
VŠEM, KTERÉ MEZI NÁS ALESPOŇ OBČAS ZABĚHNOU PŘEJI:

HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, ŽÁDNÉ BOLESTI, SAMÉ RADOSTI. pěkně SI SVÁTEK UŽIJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Moje maminka byla také Zdenička. Půjdu na hřbitov alespoň s kytičkou a svíčkou.Smajlík

Irenko, mně také po pádu bolelo několik let koleno. Stále ho mažu koňskou mastí, ale klepám na beton, zatím nebolí.Smajlík
AničkoF, stále čekáme na nějaké zprávy a přejeme si, aby přicházely jen ty dobré. Znám to moc dobře.Přeji, ať ti ty dobré přijdou!!!!!!!!!!

Boženko, také máme hodně zalito a tím pádem hrozně plžů.Smajlík
Všem přeji pěkný den, jdu sbírat "ničitele zahrádek" a pak na hřbitov.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady prší a vítr je silný, už jsem byla na zahradě posbírat slimáky. Janičko moc děkuji.hlavně bolístky ať všem zmizí . Mějte pohodový den.SmajlíkRybano , také přeji vše nejlepší k svátku.
Obrázek uživatelky
profil
Snad budete mít všechny dnes lepší den než byl ten včerejší..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles