Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | Dobré dopoledne přeji, | Datum vložení: 23.06.2015 10:41 hod. | |||
|
Zdeničce vše nejlepší, ať se jí zadaří, na co sáhne a samozřejmě hoooru zdraví. Tuším, ře ještě Rybanna nebo tak nějak byla Zdena. U nás je stále zima, moc neprší, ale ven se nedá. Včera šel s pejskem jenom manžel, mně se nechtělo. Topím celé dny. Vařím velké bílé fazole a jelikož nejíme uzeniny, tak k tomu udusím krkovičku. Došla mi bambusová příze, tak musím začít háčkovat třem holkám bolerka na retro šaty. Pokud se neoteplí, tak pro výzo stejně půjdou v něčem jiném. Mám novou alergii do sbírky, nemohu jahody. Mohu se po nich udrbat.Myslím, že to stejně vše nastartoval ten Arimidex. Přeji trochu sluníčka a žádné bolesti. |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 23.06.2015 10:06 hod. | |||
|
Zdeničko, přeji ti k svátku všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a radosti s nejbližšími. Totéž přeji všem Zdeničkám.![]() Blani, ať se vše srovná. Marti, pamatuji, jak to tenkrát vnučce dopadlo. Je ale chytrá a šikovná, tak se prosadila. Gratuluji tobě k úspěšné vnučce a jí ke krásnému a možná i vysněnému pracovnímu umístění. ![]() U nás je hnusně už od minulé středy. Hodně jahod je shnilých. Teď skočím do obchodu a pak uvidím. Oběd dneska nevařím. Začali jsme odebírat někdy obědy ze školní jídelny. Nemusíme vzít obědy každý den, ale jenom jak máme chuť. Někdy třeba vezmu jenom synkovi, když si s mužem chcem uvařit, co on nemá rád. Když vezmu 2 obědy, tak se z toho najíme v pohodě 3. Oběd je za 62Kč i s dopravou. Příbuzenstvu se to nezdá, ale jsem ráda, že jsem si to prosadila u muže. Dneska nám přivezou vepřovou kýtu na žampionech s rýží a rybí filé po řecku. Mějte pohodový den. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pro Zdeničku************* | Datum vložení: 23.06.2015 09:56 hod. | |||
|
Dnes slavíme krásné jméno. Kéž bychom takové jen měli... Do vínku nebylo nám dáno, však na Tebe jsme nezapomněli! Posíláme spoustu kytiček, plných úsměvů a přáníček. Přejeme Ti štěstí, zdraví k Tvému dnešnímu svátku. Ať je najdeš v každé růži, v každém okvětním plátku! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem pěkný den, | Datum vložení: 23.06.2015 09:35 hod. | |||
|
u nás také prší už od večera, ale k ránu se spustil liják, že se na ulici v blátě plave. Ta kanalizace snad jednou skončí, ale bude to ještě dlouho trvat.V tomto počasí toho moc nenadělají...Pokud jste na diskuzi déle, pamatujete, jak moje vnučka, co měla svatbu, a celý jejich ročník ze dne na den ztratily status studenta, protože jejich škola Rašínova vysoká škola v Brně definitivně ztratila akreditaci pro magisterské studium. Ministerstvo školství tak reagovalo na audit z loňského roku, který ve škole odhalil nedostatky ve vedení.Stalo se to, že 5 roků studia a dojíždění stálo několik sto tisíc korun, nemohli obhájit dizertační práce,nebylo jim umožněno dokončit magisterské studium a zůstal jim jen titul bakalář.Přesto se velmi dobře uchytila v insolventní firmě/ byl to její obor pro obhajovu Mgr./v Brně.....Všem vám přeji ,aby se marodům ulevilo, přestaly bolet kolínka a jiné části těla, a mějte dobrou náladu, protože stejně co se stalo se nedá odestát.Vše se musí přijmout.![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata! | Datum vložení: 23.06.2015 09:24 hod. | |||
|
Naší Zdeničce Saritce přeju vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka,taky nějaké penízky a žádné trápení a starosti. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A jestli nakoukne nějaká jiná Zdenička,třeba Komadi, tak samozřejmě přeju i jí. ![]() Děvčata, mám dneska blbý den, dočtu vás postupně. Zatím ať se vám všechno daří!! |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 23.06.2015 09:14 hod. | |||
|
děvčátka...je zamračeno,včera i nám konečně nalilo,ale je opravdu chladno...![]() Zdeničkám přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně zdravíčko!!!!!!! ![]() ![]() ![]() Děvčátka,ať se vám dneska vše daří, bolístky, ať přestanou zlobit, marodům ať je líp a přeji klidný den... ![]() |
||||
| Hali | Příjemný pohodový den bez trampot ! | Datum vložení: 23.06.2015 08:45 hod. | |||
|
Sotva jsem si postěžovala,že není zalito,tak se dnes ráno vydatně rozpršelo-hustý liják s větrem.Slimáci zase pookřejí a rozlezou se všude po zahradě.Nedaleko od nás mají 2 indické běžce a prý mají se slimáky vystaráno.Ale nám se už nechce pořizovat žádné zvířectvo,takže slimáky hubím granulkami,příp. sbírám.Manžel mění svoje pracovní plány na dnešek,vypadá to tak,že pojedeme do města,vyřídit penzijní připojištění-končí nám teď 5letý cyklus.Chtěla jsem vzít jahody k nejmladší rodince,ale z toho nebude nic,musíme počkat na sluníčko.ZDENIČKÁM přeji také hodně zdraví a pohodu v rodinách!!!A Vám ostatním ať se daří,co máte v plánu,ať nebolí kolena či jiný orgán v těle!!!Ať jsou na Vás všichni hodní a laskaví!!!A nakonec-co nejméň špatných smutných zpráv,zato bohatě těch dobrých!!! | ||||
| Macizaj | Všem přeji | Datum vložení: 23.06.2015 08:30 hod. | |||
|
pěkné ráno. Dnes mají svátek ZDENIČKY. VŠEM, KTERÉ MEZI NÁS ALESPOŇ OBČAS ZABĚHNOU PŘEJI: HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, ŽÁDNÉ BOLESTI, SAMÉ RADOSTI. pěkně SI SVÁTEK UŽIJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Moje maminka byla také Zdenička. Půjdu na hřbitov alespoň s kytičkou a svíčkou. ![]() Irenko, mně také po pádu bolelo několik let koleno. Stále ho mažu koňskou mastí, ale klepám na beton, zatím nebolí. ![]() AničkoF, stále čekáme na nějaké zprávy a přejeme si, aby přicházely jen ty dobré. Znám to moc dobře.Přeji, ať ti ty dobré přijdou!!!!!!!!!! Boženko, také máme hodně zalito a tím pádem hrozně plžů. ![]() Všem přeji pěkný den, jdu sbírat "ničitele zahrádek" a pak na hřbitov. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 23.06.2015 08:22 hod. | |||
|
Tady prší a vítr je silný, už jsem byla na zahradě posbírat slimáky. Janičko moc děkuji.hlavně bolístky ať všem zmizí . Mějte pohodový den. Rybano , také přeji vše nejlepší k svátku. |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 23.06.2015 07:46 hod. | |||
|
Snad budete mít všechny dnes lepší den než byl ten včerejší..![]() |
||||