Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka všem moc děkuji za přání k svátku, jste milé. Věrko nevím o fotkách nic, jen o těch k receptům. Aničko tak hlavně že se mobil našel.Irenko to muselo být hrozné.teď večer svítí sluníčko, už by to mohlo vydržet. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věru Jaub vkládal fotky péjska a nahrály se.
Já jsem dnes odpoledne v zahrádkách ztratila mobil. Hned jsem ho šla hledat. Nenašla jsem jej. Teď na mě zvonil soused,že mě viděl jít okolo (má tam zahradu) a našel ho. Měla jsem štěstí,že šel brzo domů. Chodí tam spousta lidí venčit péjsky tak by byl ztracen. Teď když mám jít do nemocnice by mě chybělSmajlíkSmajlík

Děvčata krásnou dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, dávalas fotky k receptům? Ty prý neberou, ale o ostatních nevím....Snad ti odpoví, byla by to slušnost....Já jsem byla v Brně v lékárně , pořídila jsem dobře, něco jsem dokoupila za vysvědčení i když u těch velkých nebude asi nějak závratně pěkné, ale malá má samé jedničky a jde po prázdninách do 5.tř.Na rok už bude jezdit autobusem do Slavkova....U nás svítí sluníčko, mohlo by to být i zítra.Mějte všechny pěkný večer a hezkou a klidnou dobrou noc....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, já dávám fotky každý den..to je fakt divné..
Irčo, tak to musela být hrůza...
Holky, svítí sluníčko, pouklízím ještě kuchyni, uklidím prádlo a půjdu naproti manželovi..bude to pěkná procházka..
Prožijte klidný večer a v noci se vyspinkejte..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mám hrůzný zážitek. V poledne na mně zazvonila dcera, celá ubrečená. Maminko, prosím , pojeď se mnou. Z Hradce jeli děti do Liberce do Dino parku. Dcery kamarádka u nic děla vychovatelku a chová kočky. Tak chtěla dceři ušetřit cestu do Hradce a chovné kotě jim dala s sebou do přepravky. Bohužel, kousek za Jičínem to auto nabouralo tak šíleným způsobem do nákláďáku, že děti vylétly z auta i se sedačkou. My jsme jeli hledat kotě. Takže nás policajti pustili až k tomu autu, no, něco hrozného. Potom jsme objížděli Jičín, než jsme kočičku našli. Hned první svědci nehody si jí vzali k sobě domů. Bohužel i ona vylítla z přepravky, má natržené ouško, něco s nožičkou a dál nevím. Dcera je s ní nyní na veterině na sonu a rentgenech. A aby toho nebylo málo, tak nad Turnovem jsme dlouho stáli, byl tam náklaďák narvaný na střeše mezi dvěma obrovskými stromy a v něm dva mrtví.
http://www.novinky.cz/krimi/373119-nakladak-se-srazil-s-mikrobusem-s-hendikepovanymi-detmi-devet-zranenych.html

Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem s dcerou pro vnučku v družině, aby nemusela nechávat kočárek před školou, družinka je v patře..A za chvíli by měl dorazit synek k jídlu..dojí rajskou polévku od včera a vařím brambory -udělám touchané s cibulkou a udělala jsem mísu salátuSmajlíkSmajlík
Zdeničkám co nakouknou taky přeji vše nej...SmajlíkSmajlíkSaritce už jsem popřálaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničce přeji všechno jen to nejlepší k jmeninám.
Tady taky hodně napršelo a je chladno, vytáhla jsem nejteplejší svetr a papuče a zahřívám se. Vnučce se také nelepší, dostala vysoké horečky, kdo ví kdy ji pustí domů. Všechno je to složité.
Opatrujte se, nemocným ať je líp.
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobrou chuť. Zdeničce také přejí vše nej nejSmajlík
Já jsem si dnes konečně umyla vlasy. Ale teď jsem v předklonu a pomalu se rovnámSmajlík Ještě bych potřebovala pedikůru,ale tu asi nezvládnuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, všem děkuji za přáníčka , je to milé a potěší na srdíčku. počasí tady stále zlobí. Přijede vnuk , dnes už měli vysvědčení , tak mají delší prázdniny.Blani snad se den umoudří a nebude zlobit. Irenko tak ať se daří háčkování, jsi šikulka.Jiřinko udělala jsi dobře, nemusíš stále přemýšlet co uvařit. Mějte všechny pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a dobrou chuťSmajlíkSmajlík
Zdeničko hodně štěstíčka a zdravíčka k svátku Smajlík
Všechny vás zdravím a jdu teprve
dočítatSmajlíkSmajlík
Nevím proč,ale otisklo se mi jenom půl příspěvkuSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles