Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 23.06.2015 19:18 hod. | |||
|
Děvčátka všem moc děkuji za přání k svátku, jste milé. Věrko nevím o fotkách nic, jen o těch k receptům. Aničko tak hlavně že se mobil našel.Irenko to muselo být hrozné.teď večer svítí sluníčko, už by to mohlo vydržet. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| filipi | přejí krásný večer | Datum vložení: 23.06.2015 19:14 hod. | |||
|
Věru Jaub vkládal fotky péjska a nahrály se. Já jsem dnes odpoledne v zahrádkách ztratila mobil. Hned jsem ho šla hledat. Nenašla jsem jej. Teď na mě zvonil soused,že mě viděl jít okolo (má tam zahradu) a našel ho. Měla jsem štěstí,že šel brzo domů. Chodí tam spousta lidí venčit péjsky tak by byl ztracen. Teď když mám jít do nemocnice by mě chyběl ![]() ![]() Děvčata krásnou dobrou noc ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 23.06.2015 19:02 hod. | |||
|
Věruš, dávalas fotky k receptům? Ty prý neberou, ale o ostatních nevím....Snad ti odpoví, byla by to slušnost....Já jsem byla v Brně v lékárně , pořídila jsem dobře, něco jsem dokoupila za vysvědčení i když u těch velkých nebude asi nějak závratně pěkné, ale malá má samé jedničky a jde po prázdninách do 5.tř.Na rok už bude jezdit autobusem do Slavkova....U nás svítí sluníčko, mohlo by to být i zítra.Mějte všechny pěkný večer a hezkou a klidnou dobrou noc....![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 23.06.2015 18:59 hod. | |||
|
Věruško, já dávám fotky každý den..to je fakt divné.. Irčo, tak to musela být hrůza... Holky, svítí sluníčko, pouklízím ještě kuchyni, uklidím prádlo a půjdu naproti manželovi..bude to pěkná procházka.. Prožijte klidný večer a v noci se vyspinkejte.. ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré odpoledne přeji, | Datum vložení: 23.06.2015 15:41 hod. | |||
|
Mám hrůzný zážitek. V poledne na mně zazvonila dcera, celá ubrečená. Maminko, prosím , pojeď se mnou. Z Hradce jeli děti do Liberce do Dino parku. Dcery kamarádka u nic děla vychovatelku a chová kočky. Tak chtěla dceři ušetřit cestu do Hradce a chovné kotě jim dala s sebou do přepravky. Bohužel, kousek za Jičínem to auto nabouralo tak šíleným způsobem do nákláďáku, že děti vylétly z auta i se sedačkou. My jsme jeli hledat kotě. Takže nás policajti pustili až k tomu autu, no, něco hrozného. Potom jsme objížděli Jičín, než jsme kočičku našli. Hned první svědci nehody si jí vzali k sobě domů. Bohužel i ona vylítla z přepravky, má natržené ouško, něco s nožičkou a dál nevím. Dcera je s ní nyní na veterině na sonu a rentgenech. A aby toho nebylo málo, tak nad Turnovem jsme dlouho stáli, byl tam náklaďák narvaný na střeše mezi dvěma obrovskými stromy a v něm dva mrtví. http://www.novinky.cz/krimi/373119-nakladak-se-srazil-s-mikrobusem-s-hendikepovanymi-detmi-devet-zranenych.html |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 23.06.2015 15:24 hod. | |||
|
Byla jsem s dcerou pro vnučku v družině, aby nemusela nechávat kočárek před školou, družinka je v patře..A za chvíli by měl dorazit synek k jídlu..dojí rajskou polévku od včera a vařím brambory -udělám touchané s cibulkou a udělala jsem mísu salátu![]() ![]() Zdeničkám co nakouknou taky přeji vše nej... ![]() Saritce už jsem popřála![]() |
||||
| annau | Všechny zdravím, | Datum vložení: 23.06.2015 12:59 hod. | |||
|
Zdeničce přeji všechno jen to nejlepší k jmeninám. Tady taky hodně napršelo a je chladno, vytáhla jsem nejteplejší svetr a papuče a zahřívám se. Vnučce se také nelepší, dostala vysoké horečky, kdo ví kdy ji pustí domů. Všechno je to složité. Opatrujte se, nemocným ať je líp. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 23.06.2015 12:43 hod. | |||
|
Přejí dobrou chuť. Zdeničce také přejí vše nej nej![]() Já jsem si dnes konečně umyla vlasy. Ale teď jsem v předklonu a pomalu se rovnám Ještě bych potřebovala pedikůru,ale tu asi nezvládnu![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 23.06.2015 12:12 hod. | |||
|
Dobré chutnání, všem děkuji za přáníčka , je to milé a potěší na srdíčku. počasí tady stále zlobí. Přijede vnuk , dnes už měli vysvědčení , tak mají delší prázdniny.Blani snad se den umoudří a nebude zlobit. Irenko tak ať se daří háčkování, jsi šikulka.Jiřinko udělala jsi dobře, nemusíš stále přemýšlet co uvařit. Mějte všechny pohodové odpoledne.![]() |
||||
| badysek | Pěkné poledne, | Datum vložení: 23.06.2015 12:08 hod. | |||
|
a dobrou chuť![]() ![]() Zdeničko hodně štěstíčka a zdravíčka k svátku ![]() Všechny vás zdravím a jdu teprve dočítat ![]() ![]() Nevím proč,ale otisklo se mi jenom půl příspěvku ![]() ![]() |
||||