Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
snad to bylo nějaké nedorozumění, moc bys nám tu chyběla, jsi naše sluníčko. Též si sem ráda chodím, pročítám co děláte na zahrádkách, co vaříte, je mi to inspirací, když nemám sama typ.
Děvčata venku je sice chladno, ale nasnídám se a pojedu uklízet po malování, jedna okna musím přemýt a vyprat všechny záclony a dekoračky. Bude co dělat. Pa.
Obrázek uživatelky
profil
přidala přízpěvek, tak přeji též vše nejlepší k svátku.
Ma silnicích je to dopravdy hrozné, stále více aut a silnější, tak je mnohdy neveselo.
Filipi, dobře že se ti mobil vrátil.
Mě šly fotky dobře vkládat, i několik k článku, který mi vyjde 26. června.Další dám z výletů, jen dnes již padám únavou.
Obrázek uživatelky
profil
dobře, že berete obědy, za tuto cenuje mají i moji rodiče a z jednoho se najedí oba. U nichje to dobře, nestačili by si již vařit.
S tím studiem si pamatuji, hlavně, žeděvče sehnalo dobrou práci.
Obrázek uživatelky
profil
a děkuji za přání k svátku,kdo si na mě vzpomněl.Chodím sem hodně,čtu jak se máte a co vás potkalo,ale je pravda,že nepíšu.Měla jsem nepříjemné SZ,že nehlasuji nebo málo hlasuji a nevím pro koho se hlasuje a jsem ježibaba a samý takový blbosti.Vše jsem ingnorovala a k dotyčné zášť nechovám.Možná si potřebovala ulevit.Ale už vím jak bylo asi děvčatům,které to taky potkalo.Odpolko jsme byli na chalupě posedět.Kdo mohl přijel.Byla samozřejmě i mamča,taky má dnes svátek.Koupila dortíky,nesla je v jedné ruce,v druhé pejska na vodítku.Trhla se potvora a balíček z cukrárny plác na zem.Ale nestrádali jsme,zbylo ještě dost.Já to donesla v pořádku.Pak se zatáhlo a vyhnal nás déšť.Zítra jede vnučka na školní výlet pod stan.No nevím,nevím,já bych asi zmrzla.Hezky se opatrujte a mějte hezké dny
Obrázek uživatelky
profil
peji vše nejslepší k svátku, dříve jsem se nedostala. Přijela jsem kolem půl deváté, trchu si popvídala s dcerou a pak přetahla fotky, hned je srovnala. Kukla na e-meily a ten čas utekl. Zítra možná napíšu víc a hlavně dočtu.
Obrázek uživatelky
profil
Taky mám obavu, všichni jezdí denně autem, syn, dcera se zeťem i manžel, ne že bych nevěřila jejich schopnostem, já mám spíš strach z těch co jedou proti a okolo
Obrázek uživatelky
profil
Sice se zpožděním, ale Zdeňce k dnešním jmeninám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes nám byla doma zima, tak jsme si zatopili.Smajlík Doufám, že zas dlouho nebudeme muset. Po neděli má být pěkně horko. Tak uvidíme. Já jsem dnes Zdeničce ještě nepřála k svátku. Zdeni hlavně hodně zdraví, kopec štěstí a žádné starosti.Smajlík Aničko F tak to jsi měla opravdu velké štěstí, že se mobil našel. Hezkou noc přeji a pěkný zítřejší den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás dnes dokonce svítilo sluníčko, ale zase byl dost silný vítr, tak jsem stejně zase přišla domů zmrzlá!Smajlík

Martičko, hlavně, že je vnučka v zaměstnání spokojená, ale je to k vzteku. Určitě nikdo nebude potrestán!Smajlík

Irenko, opravdu myslíš, že alergii na jahody způsobil Arimidex? Vždyť jsi ho dlouho nebrala. Já ho brala 7 let, ale je pravda, že každý snáší léky jinak. Já mám alergii na jablka a lískové oříšky.
Ta bouračka je hrozná. Denně je tolik neštěstí.Smajlík

Stázko, moc přeji vnučce, aby se brzo uzdravila.Smajlík

Věrko, já dávám fotek málo. Většinou je dávám jen k článkům, zkušenosti tedy nemám.

Aničko, máš štěstí na hodné lidi, což ti moc přeji!Smajlík
Jdu do vany. Přeji všem klidnou dobrou noc.Smajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, byla jsi přihlášená? Jinak nevím. Ale mně se občas stane,t
že mi zmizí přihlášení a musím se přihlásit znova. Jinak fotky vkládat jdou, já jich dnes pár dala.
Sluníčko, to je hrozné. Já vždycky trnu, když naši někam jedou a vlastně syn jezdí denně.
Na ten odkaz se podívám.
Marti, jak píše Věrka, hlavně, že vnučka má dobré zaměstnání.
Děvčata, rozloučím se, někdo zvoní. Dobrou noc!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles