Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Věrko | Datum vložení: 24.06.2015 07:55 hod. | |||
|
snad to bylo nějaké nedorozumění, moc bys nám tu chyběla, jsi naše sluníčko. Též si sem ráda chodím, pročítám co děláte na zahrádkách, co vaříte, je mi to inspirací, když nemám sama typ. Děvčata venku je sice chladno, ale nasnídám se a pojedu uklízet po malování, jedna okna musím přemýt a vyprat všechny záclony a dekoračky. Bude co dělat. Pa. |
||||
| 2baculka | Je i Rybanaa | Datum vložení: 23.06.2015 22:53 hod. | |||
|
přidala přízpěvek, tak přeji též vše nejlepší k svátku. Ma silnicích je to dopravdy hrozné, stále více aut a silnější, tak je mnohdy neveselo. Filipi, dobře že se ti mobil vrátil. Mě šly fotky dobře vkládat, i několik k článku, který mi vyjde 26. června.Další dám z výletů, jen dnes již padám únavou. |
||||
| 2baculka | Jimas, | Datum vložení: 23.06.2015 22:38 hod. | |||
|
dobře, že berete obědy, za tuto cenuje mají i moji rodiče a z jednoho se najedí oba. U nichje to dobře, nestačili by si již vařit. S tím studiem si pamatuji, hlavně, žeděvče sehnalo dobrou práci. |
||||
| rybanaa | móc móc všechny zdravím | Datum vložení: 23.06.2015 22:33 hod. | |||
|
a děkuji za přání k svátku,kdo si na mě vzpomněl.Chodím sem hodně,čtu jak se máte a co vás potkalo,ale je pravda,že nepíšu.Měla jsem nepříjemné SZ,že nehlasuji nebo málo hlasuji a nevím pro koho se hlasuje a jsem ježibaba a samý takový blbosti.Vše jsem ingnorovala a k dotyčné zášť nechovám.Možná si potřebovala ulevit.Ale už vím jak bylo asi děvčatům,které to taky potkalo.Odpolko jsme byli na chalupě posedět.Kdo mohl přijel.Byla samozřejmě i mamča,taky má dnes svátek.Koupila dortíky,nesla je v jedné ruce,v druhé pejska na vodítku.Trhla se potvora a balíček z cukrárny plác na zem.Ale nestrádali jsme,zbylo ještě dost.Já to donesla v pořádku.Pak se zatáhlo a vyhnal nás déšť.Zítra jede vnučka na školní výlet pod stan.No nevím,nevím,já bych asi zmrzla.Hezky se opatrujte a mějte hezké dny | ||||
| 2baculka | Zdeni, | Datum vložení: 23.06.2015 22:24 hod. | |||
|
peji vše nejslepší k svátku, dříve jsem se nedostala. Přijela jsem kolem půl deváté, trchu si popvídala s dcerou a pak přetahla fotky, hned je srovnala. Kukla na e-meily a ten čas utekl. Zítra možná napíšu víc a hlavně dočtu. | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 23.06.2015 22:21 hod. | |||
|
Taky mám obavu, všichni jezdí denně autem, syn, dcera se zeťem i manžel, ne že bych nevěřila jejich schopnostem, já mám spíš strach z těch co jedou proti a okolo | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 23.06.2015 22:18 hod. | |||
|
Sice se zpožděním, ale Zdeňce k dnešním jmeninám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. | ||||
| Bobina | -Hezký večer | Datum vložení: 23.06.2015 22:10 hod. | |||
|
Dnes nám byla doma zima, tak jsme si zatopili. Doufám, že zas dlouho nebudeme muset. Po neděli má být pěkně horko. Tak uvidíme. Já jsem dnes Zdeničce ještě nepřála k svátku. Zdeni hlavně hodně zdraví, kopec štěstí a žádné starosti. Aničko F tak to jsi měla opravdu velké štěstí, že se mobil našel. Hezkou noc přeji a pěkný zítřejší den.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 23.06.2015 19:31 hod. | |||
|
U nás dnes dokonce svítilo sluníčko, ale zase byl dost silný vítr, tak jsem stejně zase přišla domů zmrzlá!![]() Martičko, hlavně, že je vnučka v zaměstnání spokojená, ale je to k vzteku. Určitě nikdo nebude potrestán! ![]() Irenko, opravdu myslíš, že alergii na jahody způsobil Arimidex? Vždyť jsi ho dlouho nebrala. Já ho brala 7 let, ale je pravda, že každý snáší léky jinak. Já mám alergii na jablka a lískové oříšky. Ta bouračka je hrozná. Denně je tolik neštěstí. ![]() Stázko, moc přeji vnučce, aby se brzo uzdravila. ![]() Věrko, já dávám fotek málo. Většinou je dávám jen k článkům, zkušenosti tedy nemám. Aničko, máš štěstí na hodné lidi, což ti moc přeji! ![]() Jdu do vany. Přeji všem klidnou dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer | Datum vložení: 23.06.2015 19:28 hod. | |||
|
Věrko, byla jsi přihlášená? Jinak nevím. Ale mně se občas stane,t že mi zmizí přihlášení a musím se přihlásit znova. Jinak fotky vkládat jdou, já jich dnes pár dala. Sluníčko, to je hrozné. Já vždycky trnu, když naši někam jedou a vlastně syn jezdí denně. Na ten odkaz se podívám. Marti, jak píše Věrka, hlavně, že vnučka má dobré zaměstnání. Děvčata, rozloučím se, někdo zvoní. Dobrou noc! |
||||