Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| rybanaa | ahojky | Datum vložení: 24.06.2015 13:35 hod. | |||
|
Věruš,kašli na to,ono se to vysvětlí a neber si to osobně.Někde je zádrhel,ale myslím,že úmyslně tě nechtějí odstavit.Když nejde o život ... To jsem celá já,pořád flegmatik papá | ||||
| Bm68 | Dobré odpoledne, děvčata | Datum vložení: 24.06.2015 13:01 hod. | |||
|
ráno jsem byla v Penny, meruňky dostali, koupila jsem je, ale tentokrát byly tvrdé a kyselé. Nevím, jestli udělám knedlíky zítra nebo až pozítří,jestli budou sladší.![]() Pak jsme jeli s Pepíkem na zahrádku. Sice přeprchalo, ale něco jsme tam přece udělali. Oběd jsem odbyla klobásou a chlebem. Rybano,ahoj, je fajn, že ses ozvala. Žasnu, že tě někdo může nadávat proto, že nehlasuješ. Věrko, nechce se mi věřit, že by ti záměrně zakázaly adminky vkládání fotek. To bude nějaké nedorozumění a jistě tu hlášku mají nastavenou automaticky. Taky mám občas chuť to tady zabalit, ale dám si pauzu a zas přijdu. Sluníčko, tu nehodu jsem viděla v televizi, bylo to fakt hrozné. Kočičku jste našly a dcera je v pořádku, ale děti asi všechny ne, co? Děvčata, moc děkuju za komentíky, mám vůči vám dluh, moc fotky neprohlížm. Budu se snažit polepšit. ![]() |
||||
| Jakaz | Karofka | Datum vložení: 24.06.2015 12:51 hod. | |||
|
Věrko, to přece není možné, aby Ti zakázali vkládat fotky, Tvoje fotky jsou pěkné, tak nevidím důvod. Někdy tu vidím nicneříkající fotky i rozmazané. Snad se to vysvětlí, moc by mně mrzelo, kdybys odtud odešla. | ||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 24.06.2015 11:55 hod. | |||
|
Já dnes dělala jen lečo..byla sklenice zeleniny ještě v zásobách..Zajdu po poledni koupit kousek chlebíka,já potřebuji přikusovat k tomu leču, synek je po mně, ten taky..a hned snad hned vyzvednu i manžela u vlaku..měl by dnes končit tady.![]() AničkoF., obstřik snad pomůže ![]() MARU, to musí být fuška, když narazili na skálu.. ![]() Děvčátka,chci poděkovat, že zase ztrácíte čas u mých fotek.. po obědě si odpočiňte a pak zase vzhůru k povinnostem.. nikdo to za nás neudělá.![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 24.06.2015 11:30 hod. | |||
|
Krásné ráno děvčata jsem vám nestihla popřát. Nemohla jsem vydržet boleast tak jsem šla k lékaři na obstřik. (Nic moc) Tak jsem aspoń stihla vám popřát dobrou chuť. Věrko to by jsi nám nemohla udělat. Sama si mě v říjnu loňského roku přesvědčovala abych zůstala,když mi zatrhli vkládání fotek k receptům![]() Věřím,že až se vrátim z nemocnice tak tě tady najdu ![]() Když nejde o život tak jde o hov.. Pápá |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 24.06.2015 09:40 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() U nás je polojasno,bude hezky... ![]() Pracovníci na kanalizaci jsou pořád zaseknutí ve skále u sousedů...hrůza... ![]() Věruško, určitě se vše vysvětlí...to bys nám přeci neudělala... ![]() ![]() Zdeni-rybanno, zdravím tě...ze zlých a nepřejících lidí si nic nedělej,na každého dojde... a hlavně že oslava dopadla OK... ![]() Já teďka na soutěže z časových důvodů nechodím a hlasuju jen tomu,kdo mě požádá... Valím do obchodu a honem vařit...bude dneska čočka... ![]() Děvčátka, mějte klid a pohodu a pěkný den...žádné starosti ani bolesti... ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 24.06.2015 09:31 hod. | |||
|
U nás už zase leje a je zima. Teď čekám na pošťáka a pak pojedu nakoupit. Dneska si objednal jídlo z jídelny synek a nám udělám koprovku, tu on nejí. Věru, myslím také že jde o nedorozumění. Bylo by mi líto, kdybych tě tady "neviděla". Třeba má admin, která má toto na starosti dovolenou nebo je nemocná. Mějte hezký den. ![]() |
||||
| Hali | Krásný pohodový den Vám všem! | Datum vložení: 24.06.2015 09:05 hod. | |||
|
Po včerejším lijáku se na nás směje sluníčko,ale je hodně chladno-ráno bylo 6°C,koncem června!!!Snad sluníčko vydrží do odpoledne,je hned veseleji a zalito teď je.Hodně radostí a co nejméň starostí Vám všem přejí Valaši!!! | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 24.06.2015 08:15 hod. | |||
|
Tady opět zamračeno a chladno.Věrko to nám nemůžeš udělat. Moc bys tady chyběla. Regi děkuji i všem děvčátkům ještě jednou za přáníčka.Rybanno ahojky, hlavně že dáváš o sobě vědět. Děvčátka mějte dnes pohodový den.![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 24.06.2015 08:15 hod. | |||
|
Věruš, to je fakt divné, dáváš fotky málo a vždy je máš hezké .Neodcházej, piš si s námi, chyběla by jsi nám..Je pravda, že občas se tu dějí věci, co se ani mně nelíbí, připadá mi, že se změnilo asi osazenstvo, ale chodím sem kvůli pokecu s holkama.. i když by mne to taky naštvalo, kdybych nemohla vkládat fotky..Děvčátka, vše jsem přečetla, ale už nevím přesně, kdo co psal ![]() |
||||