Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Věruš,kašli na to,ono se to vysvětlí a neber si to osobně.Někde je zádrhel,ale myslím,že úmyslně tě nechtějí odstavit.Když nejde o život ... To jsem celá já,pořád flegmatik papá
Obrázek uživatelky
profil
ráno jsem byla v Penny, meruňky dostali, koupila jsem je, ale tentokrát byly tvrdé a kyselé. Nevím, jestli udělám knedlíky zítra nebo až pozítří,jestli budou sladší.Smajlík
Pak jsme jeli s Pepíkem na zahrádku. Sice přeprchalo, ale něco jsme tam přece udělali.
Oběd jsem odbyla klobásou a chlebem.
Rybano,ahoj, je fajn, že ses ozvala. Žasnu, že tě někdo může nadávat proto, že nehlasuješ.
Věrko, nechce se mi věřit, že by ti záměrně zakázaly adminky vkládání fotek. To bude nějaké nedorozumění a jistě tu hlášku mají nastavenou automaticky. Taky mám občas chuť to tady zabalit, ale dám si pauzu a zas přijdu.
Sluníčko, tu nehodu jsem viděla v televizi, bylo to fakt hrozné. Kočičku jste našly a dcera je v pořádku, ale děti asi všechny ne, co?
Děvčata, moc děkuju za komentíky, mám vůči vám dluh, moc fotky neprohlížm. Budu se snažit polepšit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, to přece není možné, aby Ti zakázali vkládat fotky, Tvoje fotky jsou pěkné, tak nevidím důvod. Někdy tu vidím nicneříkající fotky i rozmazané. Snad se to vysvětlí, moc by mně mrzelo, kdybys odtud odešla.
Obrázek uživatelky
profil
Já dnes dělala jen lečo..byla sklenice zeleniny ještě v zásobách..Zajdu po poledni koupit kousek chlebíka,já potřebuji přikusovat k tomu leču, synek je po mně, ten taky..a hned snad hned vyzvednu i manžela u vlaku..měl by dnes končit tady.Smajlík
AničkoF., obstřik snad pomůžeSmajlík
MARU, to musí být fuška, když narazili na skálu..Smajlík
Děvčátka,chci poděkovat, že zase ztrácíte čas u mých fotek..Smajlík po obědě si odpočiňte a pak zase vzhůru k povinnostem..Smajlíknikdo to za nás neudělá.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno děvčata jsem vám nestihla popřát. Nemohla jsem vydržet boleast tak jsem šla k lékaři na obstřik. (Nic moc)
Tak jsem aspoń stihla vám popřát dobrou chuť.

SmajlíkVěrko to by jsi nám nemohla udělat. Sama si mě v říjnu loňského roku přesvědčovala abych zůstala,když mi zatrhli vkládání fotek k receptůmSmajlík
Věřím,že až se vrátim z nemocnice tak tě tady najduSmajlík
Když nejde o život tak jde o hov.. Pápá
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík
U nás je polojasno,bude hezky...Smajlík
Pracovníci na kanalizaci jsou pořád zaseknutí ve skále u sousedů...hrůza...Smajlík
Věruško, určitě se vše vysvětlí...to bys nám přeci neudělala...SmajlíkSmajlík
Zdeni-rybanno, zdravím tě...ze zlých a nepřejících lidí si nic nedělej,na každého dojde... a hlavně že oslava dopadla OK...Smajlík
Já teďka na soutěže z časových důvodů nechodím a hlasuju jen tomu,kdo mě požádá...
Valím do obchodu a honem vařit...bude dneska čočka...Smajlík
Děvčátka, mějte klid a pohodu a pěkný den...žádné starosti ani bolesti...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás už zase leje a je zima. Teď čekám na pošťáka a pak pojedu nakoupit. Dneska si objednal jídlo z jídelny synek a nám udělám koprovku, tu on nejí.
Věru, myslím také že jde o nedorozumění. Bylo by mi líto, kdybych tě tady "neviděla". Třeba má admin, která má toto na starosti dovolenou nebo je nemocná.
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Po včerejším lijáku se na nás směje sluníčko,ale je hodně chladno-ráno bylo 6°C,koncem června!!!Snad sluníčko vydrží do odpoledne,je hned veseleji a zalito teď je.Hodně radostí a co nejméň starostí Vám všem přejí Valaši!!!
Obrázek uživatelky
profil
Tady opět zamračeno a chladno.Věrko to nám nemůžeš udělat. Moc bys tady chyběla. Regi děkuji i všem děvčátkům ještě jednou za přáníčka.Rybanno ahojky, hlavně že dáváš o sobě vědět. Děvčátka mějte dnes pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, to je fakt divné, dáváš fotky málo a vždy je máš hezkéSmajlík.Neodcházej, piš si s námi, chyběla by jsi nám..Je pravda, že občas se tu dějí věci, co se ani mně nelíbí, připadá mi, že se změnilo asi osazenstvo, ale chodím sem kvůli pokecu s holkama.. i když by mne to taky naštvalo, kdybych nemohla vkládat fotky..
Děvčátka, vše jsem přečetla, ale už nevím přesně, kdo co psalSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles