Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 24.06.2015 19:54 hod. | |||
|
Irenko, byli jsme se podívat v lese, ale borůvky jsme nenašli. Loni jich bylo hodně, tak letos asi odpočívají. Nějaké budou na zahradě, tak se snad borůvkových knedlíků také dočkáme.![]() Majko, abych na tebe nezapomněla, také zdravím na Valašsko! Mějte se pěkně! ![]() ![]() Také všem přeji krásnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 24.06.2015 19:50 hod. | |||
|
Dnes jsem tady nebyla. Pořád se někde touláme. Věruško, přece bys nás tady nenechala? Chodím sem ráda a vždy se těším, co je u vás všech nového. Mám radost z každé vaší radosti a sdílím s vámi i starosti. Už odešlo několik šikovných žen, které jsem měla ráda a nikde už jsem se s nimi nesetkala. Nemohla by sis s námi alespoň povídat? Ještě to pořádně zvaž!!!!!!!!!!!!!!!! ![]() AničkoF, tobě budu zítra držet palce, aby už konečně tvoje bolest odešla pryč a mohla jsi v klidu sedět i ležet!!!!!!!!!!!!!!! Zdeničko-rybanaa, jsem ráda, že jsi se opět objevila. Z ošklivých řečí si nic nedělej. Jelikož nechodím na FB, NEMÁM HO RÁDA, tak většinou hlasuji jen někomu a to ještě ráno a večer. Během dne na PC nechodím, mám i jiné aktivity. Zatím mě ještě nikdo slovně nenapadl. ![]() S posledním článkem to mám stejné jako Alenka. Bude otištěn až 17.7., ale mně to nevadí, asi mají článků hodně. ![]() Jaruško, s tou spolužačkou je to smutné, stále odcházejí mladší a mladší lidé. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 24.06.2015 19:43 hod. | |||
|
Děvčátka jdu jen popřát dobrou noc, byli tady mladí , zrovna odjeli, mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 24.06.2015 19:10 hod. | |||
|
Děvčata krásně se vyspěte. Teď tady byl zeťák a odvezl péjska k ním .Bude mě i jemu smutno Ještě vás ráno pozdravím. |
||||
| Bm68 | Kukuč, | Datum vložení: 24.06.2015 19:05 hod. | |||
|
děvčata, krásný večer a příjemnou noc přeji.![]() ![]() |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 24.06.2015 18:23 hod. | |||
|
děvčátka,přeji pěkný a klidný večer a hezky s vypěte...![]() |
||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 24.06.2015 18:04 hod. | |||
|
koukala jsem na A-Z kvíz a půjdu zalévat..truhlíky a květináče už mám..ještě zbytek..![]() IJO..u nás borůvky ani nerostou...pár kuliček bychom možná našli v Chřibech, ale to by nebylo ani do kelímku.. ![]() občas když jsme šli do lesa, tak jen trošku pusu ušpinit..![]() |
||||
| ija1 | Hezký podvečer | Datum vložení: 24.06.2015 17:51 hod. | |||
|
děvčata v čera jsem tu nebyla a tak vás zdravím.Zdeničkám přeji dodatečně vše nej k včerejšímu svátku,hodně zdravíčka a štěstíčka.Ukázala se nám rybanna,holka přece si nebudeš dělat těžkou hlavu z nepříjemných lidí.No a ty Věruš,přece nás tady nenecháš nesmíš nám odejít vždyť jsi naše!Kvajzni na to-hlavu vzhůru.Irenko viděla jsi hrůzu snad se ti to nebude vracet ve snách co děti,jsou v pořádku?Kočičku vykulírujete dcera je šikovná.AničkoF máš štěstí na hodného souseda,být to někdo jiný tak ti mobil lupne.Jaruško,je mi líto tvé spolužačky,zase jeden mladý život zmařen.Holky v čera jsme byli na borůvkách,nato jak tady pořád prší,tak jsou drobonké a je jich málo.Zítra budou knedlíky a koláč,asi doplním jahody Dnes byl u nás úklidový den,prádlo ráno mi zmoklo,ale sluníčko nakonec ukázalo co dokáže a třetí várka uschla,to žehlení mě čeká,ale dnes to nebude je toho fůra.Teď tady máme krásně,vymetená obloha kéž by to tak zůstalo.Jdeme opékat buřty,večeře raz dva a vám přeji hezký večer |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 24.06.2015 15:00 hod. | |||
|
Jaruško, přesně tak, já sem chodím ze stejných důvodů.. Pokecat si, odpočinout a pod.. Snad se vše vysvětlí.. Mně třeba, že článek uveřejní napsali skoro po měsíci a uveřejní ho zase až za další měsíc..někdo by si stěžoval, když čtu tu diskuzi Pro redakci, já to neřeším, poděkuji, když jsem třeba dala fotku k jinému receptu, jsem se omluvila a bylo.. zatím mi fotky nezakázali vkládat, i když jak začala kontrola pomocnic adminkám, tak jsem dost fotek pomazala,protože jsem nevěděla, kterou mám vlastně vymazat. To přišla zpráva, že jsem porušila pravidla, ať fotku vymažu, jenže jsem vložila třeba deset.. |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 24.06.2015 14:06 hod. | |||
|
tak dnes jsme měli sladký den, k obědu borůvkové knedlíky a také jsem upekla jahodový koláč, k tomu ostrá gulášovka. Dnes jsem vyfotila všechny květinové sochy na Havířovu v květech, zůstaly v parku, tak jsou pohromadě. Příležitostně vložím. Věruš, to asi bude opravdu nedorozumění, oni by Ti dali vědět, kdybys něco porušila. Mně se stalo, že jsem poslala stejný článek po druhé, tak hned reagovali, teď si dávám pozor a vždy si je všechny prohlídnu, abych se neopakovala. Nebude problém ve fotkách, ale požádej je, ať Ti vysvětlí, co se přihodilo.Já jsem také ráda, že si mohu s Vámi vyměňovat názory. Nemusíme spolu vždy souhlasit, každá máme svůj život, ale sdílení jeho radostí i strastí, nám jej činí schůdnějším, veselejším i radostnějším. Včera jsem se dozvěděla, že zemřela moje milá spolužačka z Gympllu-Irenka, bylo jí 59 let. Jedna z nejhezčích holek ve třídě, živel a smíšek, snažila jsem se jí již dávněji vypátrat,ale nepodařilo se..... |
||||