Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, byli jsme se podívat v lese, ale borůvky jsme nenašli. Loni jich bylo hodně, tak letos asi odpočívají.Smajlík Nějaké budou na zahradě, tak se snad borůvkových knedlíků také dočkáme.Smajlík

Majko, abych na tebe nezapomněla, také zdravím na Valašsko! Mějte se pěkně!SmajlíkSmajlík

Také všem přeji krásnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem tady nebyla. Pořád se někde touláme.

Věruško, přece bys nás tady nenechala? Chodím sem ráda a vždy se těším, co je u vás všech nového. Mám radost z každé vaší radosti a sdílím s vámi i starosti. Už odešlo několik šikovných žen, které jsem měla ráda a nikde už jsem se s nimi nesetkala. Nemohla by sis s námi alespoň povídat? Ještě to pořádně zvaž!!!!!!!!!!!!!!!!Smajlík

AničkoF, tobě budu zítra držet palce, aby už konečně tvoje bolest odešla pryč a mohla jsi v klidu sedět i ležet!!!!!!!!!!!!!!!

Zdeničko-rybanaa, jsem ráda, že jsi se opět objevila. Z ošklivých řečí si nic nedělej. Jelikož nechodím na FB, NEMÁM HO RÁDA, tak většinou hlasuji jen někomu a to ještě ráno a večer. Během dne na PC nechodím, mám i jiné aktivity. Zatím mě ještě nikdo slovně nenapadl.Smajlík
S posledním článkem to mám stejné jako Alenka. Bude otištěn až 17.7., ale mně to nevadí, asi mají článků hodně.Smajlík
Jaruško, s tou spolužačkou je to smutné, stále odcházejí mladší a mladší lidé.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka jdu jen popřát dobrou noc, byli tady mladí , zrovna odjeli, mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata krásně se vyspěte. Teď tady byl zeťák a odvezl péjska k ním .Bude mě i jemu smutnoSmajlíkJeště vás ráno pozdravím.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, krásný večer a příjemnou noc přeji.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,přeji pěkný a klidný večer a hezky s vypěte...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
koukala jsem na A-Z kvíz a půjdu zalévat..truhlíky a květináče už mám..ještě zbytek..Smajlík
IJO..u nás borůvky ani nerostou...pár kuliček bychom možná našli v Chřibech, ale to by nebylo ani do kelímku..SmajlíkSmajlíkobčas když jsme šli do lesa, tak jen trošku pusu ušpinit..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata v čera jsem tu nebyla a tak vás zdravím.Zdeničkám přeji dodatečně vše nej k včerejšímu svátku,hodně zdravíčka a štěstíčka.Ukázala se nám rybanna,holka přece si nebudeš dělat těžkou hlavu z nepříjemných lidí.No a ty Věruš,přece nás tady nenecháš nesmíš nám odejít vždyť jsi naše!Kvajzni na to-hlavu vzhůru.Irenko viděla jsi hrůzu snad se ti to nebude vracet ve snách co děti,jsou v pořádku?Kočičku vykulírujete dcera je šikovná.AničkoF máš štěstí na hodného souseda,být to někdo jiný tak ti mobil lupne.Jaruško,je mi líto tvé spolužačky,zase jeden mladý život zmařen.Holky v čera jsme byli na borůvkách,nato jak tady pořád prší,tak jsou drobonké a je jich málo.Zítra budou knedlíky a koláč,asi doplním jahodySmajlíkDnes byl u nás úklidový den,prádlo ráno mi zmoklo,ale sluníčko nakonec ukázalo co dokáže a třetí várka uschla,to žehlení mě čeká,ale dnes to nebude je toho fůra.Teď tady máme krásně,vymetená obloha kéž by to tak zůstalo.Jdeme opékat buřty,večeře raz dva a vám přeji hezký večerSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jaruško, přesně tak, já sem chodím ze stejných důvodů.. Pokecat si, odpočinout a pod..Smajlík Snad se vše vysvětlí..Smajlík Mně třeba, že článek uveřejní napsali skoro po měsíci a uveřejní ho zase až za další měsíc..někdo by si stěžoval, když čtu tu diskuzi Pro redakci, já to neřeším, poděkuji, když jsem třeba dala fotku k jinému receptu, jsem se omluvila a bylo.. zatím mi fotky nezakázali vkládat, i když jak začala kontrola pomocnic adminkám, tak jsem dost fotek pomazala,protože jsem nevěděla, kterou mám vlastně vymazat. To přišla zpráva, že jsem porušila pravidla, ať fotku vymažu, jenže jsem vložila třeba deset..
Obrázek uživatelky
profil
tak dnes jsme měli sladký den, k obědu borůvkové knedlíky a také jsem upekla jahodový koláč, k tomu ostrá gulášovka. Dnes jsem vyfotila všechny květinové sochy na Havířovu v květech, zůstaly v parku, tak jsou pohromadě. Příležitostně vložím.
Věruš, to asi bude opravdu nedorozumění, oni by Ti dali vědět, kdybys něco porušila. Mně se stalo, že jsem poslala stejný článek po druhé, tak hned reagovali, teď si dávám pozor a vždy si je všechny prohlídnu, abych se neopakovala. Nebude problém ve fotkách, ale požádej je, ať Ti vysvětlí, co se přihodilo.Já jsem také ráda, že si mohu s Vámi vyměňovat názory. Nemusíme spolu vždy souhlasit, každá máme svůj život, ale sdílení jeho radostí i strastí, nám jej činí schůdnějším, veselejším i radostnějším. Včera jsem se dozvěděla, že zemřela moje milá spolužačka z Gympllu-Irenka, bylo jí 59 let. Jedna z nejhezčích holek ve třídě, živel a smíšek, snažila jsem se jí již dávněji vypátrat,ale nepodařilo se.....

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles