Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ranko děvčátka, AničkoSmajlíkSmajlíkIrenko vidíš u vás borůvek je moc a tady borůvkový kraj a jsou jen sem tam.Snad to bude v jiném lese lepší.Jdu k doktorce,spát jsem nemohla v krku mám snad žiletky.Horší je že mají dnes děti akademii a těší se že tam budeme.Snad to přežiju.Sluníčko nám svítí,modrá obloha,hned je veseleji.Věruško,hlavně že zůstáváš SmajlíkPřeji hezký den a já letím.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký denSmajlíkSmajlíkSmajlíkAničko F..neboj
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobrý den.Do 3hod jsem nespala a teď jsem zaspala,ale stihám. Držte mi palečky.pá
Obrázek uživatelky
profil
já tě vidím,nerezignuj,ty sem patříš a to hodně.To,že jsem dostala znovu chuť napsat máte na svědomí vy,které jste si na mě vzpomněly.Díky.U nás byl dnes Honzíčkový den.Syn i vnuk.Jela jsem s mamčou za nima na chalupu,grilovali,tak jsme poseděli.Holky to jste neviděly těch třešní.Stromy obalený až se větve prohýbají.No to není na kila,ale snad na metráky.Určitě nebude v našich silách to množství zpracovat.Doteďka jsem vypeckovávala.Udělám džem,ale copak se můžeme ládovat pořád tím sladkým?Nejlepší by byly tekuté.Ale to by taky pořád nešlo.Mějte hezké dny,papá
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát dobrou noc, nějak nestíhám.
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, však se jistě k sobě brzo dostanete, přeji aby jsi byla brzo zdravá.
Po včerejším výletování v Kroměříži mám za sebou opět uklízecí den. Včera se nám výlet vydařil, zámek i Květová zahrada jsou moc krásné. Načerpala jsem sílu na další ukllízení. Dnes se mi podařilo vyprat záclony a dekoračky, které mamina vyžehlila. Další místnost je uklizená na 90%, je tam jen to co si mamina chce udělat sama a lustr. Ten nesundám dolu, abych jej umyla.
Obrázek uživatelky
profil
Jsem již stále noční ptáček, ve dne buď výletuji, nebo makám u našich.
Píšete opět smutnou zprávu, tedy Jaruška, 59 roků není žádný věk k odcházení na onen svět. Škoda. Chodíte na borůvky, tak si užívejte knedlíků.
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF. jasně, že vám bude obou smutno, ale překulí se to, hlavně, aby tě dali dohromady.
Odpoledne jsme se šli jen tak podívat do lesa, tolik borůvek jsem v městském lese nikdy neviděla. Všude modro a veliké. Neměla jsem s sebou ani kelímek a teď se mi to vůbec nehodí. Musím holkám naháčkovat ta bolerka. Jsou bílé a budu mít modré prsty.
Dcera byla dneska na jiné veterině u prestižního mvdr.čičinka si ten tejp do rána strhla, asi jí to hrozně bolelo, prý s tím nejde nic dělat. Nejde tam přišroubovat plíšek přes, je to dvojitá tříštivá zlomenina a má slabounké kosti. Je to tříměsíční koťátko. Navíc by prý jí ta nožka přestala růst.
Věruško, nemůžeš od lidí čekat, že budou tak slušní jako ty a odpoví ti. Ale já Tě mám ráda pro Tvoji moudrost, tak tady prosím zůstaň.
Rybanoo, kdysi mně také z jedné diskuze stále tlačili do nějakého hlasování, ale já mám i svůj život, ráda kliknu, ale nemohu to dělat po půlhodinách. Ale nevyhrožovali mně. Děkuji za komentíky u fotek.
Dobrou noc
Obrázek uživatelky
profil
Aničko Filipi..dají Tě zase do pucu..SmajlíkAž se vrátíš, tak budeš běhat jako srnka..SmajlíkSmajlík
Přeji hezký večer a dobrou nocku Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko,tady bylo vždy tolik borůvek,že s mužem jsme měli kbelík,česají se hřebenem, co je těžba dřeva tak je to hodně zničený ale dalo by se natrhat,jenomže je jich letos málo,bylo dost dlouho sucho a ted zase moc mokro.Všechno chce své.AničkoF neplakej a neteskni,potřebuješ se pěkně v klidu vyspat,neboj,vše dobře dopadne a držím ti moooc palceSmajlíkSmajlíkO pejska se ti postarají.SmajlíkDěvčata nic mi nebylo tolik práce jsem udělala a chytám rýmu a bolí mě v krku,picnu se furt je něco.Mějte hezký večer a dobrou,já už peláším do hajan.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles