Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Dobré | Datum vložení: 25.06.2015 07:02 hod. | |||
|
ranko děvčátka, Aničko![]() Irenko vidíš u vás borůvek je moc a tady borůvkový kraj a jsou jen sem tam.Snad to bude v jiném lese lepší.Jdu k doktorce,spát jsem nemohla v krku mám snad žiletky.Horší je že mají dnes děti akademii a těší se že tam budeme.Snad to přežiju.Sluníčko nám svítí,modrá obloha,hned je veseleji.Věruško,hlavně že zůstáváš Přeji hezký den a já letím. |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 25.06.2015 06:57 hod. | |||
|
Přeji hezký den![]() ![]() Aničko F..neboj |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 25.06.2015 06:25 hod. | |||
|
Přejí dobrý den.Do 3hod jsem nespala a teď jsem zaspala,ale stihám. Držte mi palečky.pá | ||||
| rybanaa | ahojky Věruš | Datum vložení: 25.06.2015 00:15 hod. | |||
|
já tě vidím,nerezignuj,ty sem patříš a to hodně.To,že jsem dostala znovu chuť napsat máte na svědomí vy,které jste si na mě vzpomněly.Díky.U nás byl dnes Honzíčkový den.Syn i vnuk.Jela jsem s mamčou za nima na chalupu,grilovali,tak jsme poseděli.Holky to jste neviděly těch třešní.Stromy obalený až se větve prohýbají.No to není na kila,ale snad na metráky.Určitě nebude v našich silách to množství zpracovat.Doteďka jsem vypeckovávala.Udělám džem,ale copak se můžeme ládovat pořád tím sladkým?Nejlepší by byly tekuté.Ale to by taky pořád nešlo.Mějte hezké dny,papá | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 24.06.2015 23:01 hod. | |||
|
Jdu popřát dobrou noc, nějak nestíhám. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 24.06.2015 22:54 hod. | |||
|
Aničko, však se jistě k sobě brzo dostanete, přeji aby jsi byla brzo zdravá. Po včerejším výletování v Kroměříži mám za sebou opět uklízecí den. Včera se nám výlet vydařil, zámek i Květová zahrada jsou moc krásné. Načerpala jsem sílu na další ukllízení. Dnes se mi podařilo vyprat záclony a dekoračky, které mamina vyžehlila. Další místnost je uklizená na 90%, je tam jen to co si mamina chce udělat sama a lustr. Ten nesundám dolu, abych jej umyla. |
||||
| 2baculka | Hezký večer. | Datum vložení: 24.06.2015 22:22 hod. | |||
|
Jsem již stále noční ptáček, ve dne buď výletuji, nebo makám u našich. Píšete opět smutnou zprávu, tedy Jaruška, 59 roků není žádný věk k odcházení na onen svět. Škoda. Chodíte na borůvky, tak si užívejte knedlíků. |
||||
| slunickoka | Dobrý večer, | Datum vložení: 24.06.2015 21:40 hod. | |||
|
AničkoF. jasně, že vám bude obou smutno, ale překulí se to, hlavně, aby tě dali dohromady. Odpoledne jsme se šli jen tak podívat do lesa, tolik borůvek jsem v městském lese nikdy neviděla. Všude modro a veliké. Neměla jsem s sebou ani kelímek a teď se mi to vůbec nehodí. Musím holkám naháčkovat ta bolerka. Jsou bílé a budu mít modré prsty. Dcera byla dneska na jiné veterině u prestižního mvdr.čičinka si ten tejp do rána strhla, asi jí to hrozně bolelo, prý s tím nejde nic dělat. Nejde tam přišroubovat plíšek přes, je to dvojitá tříštivá zlomenina a má slabounké kosti. Je to tříměsíční koťátko. Navíc by prý jí ta nožka přestala růst. Věruško, nemůžeš od lidí čekat, že budou tak slušní jako ty a odpoví ti. Ale já Tě mám ráda pro Tvoji moudrost, tak tady prosím zůstaň. Rybanoo, kdysi mně také z jedné diskuze stále tlačili do nějakého hlasování, ale já mám i svůj život, ráda kliknu, ale nemohu to dělat po půlhodinách. Ale nevyhrožovali mně. Děkuji za komentíky u fotek. Dobrou noc |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 24.06.2015 20:13 hod. | |||
|
Aničko Filipi..dají Tě zase do pucu.. Až se vrátíš, tak budeš běhat jako srnka..![]() ![]() Přeji hezký večer a dobrou nocku ![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 24.06.2015 19:58 hod. | |||
|
Alenko,tady bylo vždy tolik borůvek,že s mužem jsme měli kbelík,česají se hřebenem, co je těžba dřeva tak je to hodně zničený ale dalo by se natrhat,jenomže je jich letos málo,bylo dost dlouho sucho a ted zase moc mokro.Všechno chce své.AničkoF neplakej a neteskni,potřebuješ se pěkně v klidu vyspat,neboj,vše dobře dopadne a držím ti moooc palce![]() O pejska se ti postarají. Děvčata nic mi nebylo tolik práce jsem udělala a chytám rýmu a bolí mě v krku,picnu se furt je něco.Mějte hezký večer a dobrou,já už peláším do hajan. |
||||