Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
nikde nikdoSmajlíkSmajlíkJen jsem naloukla..půjdu pozalévat záhony a půjdeme balit...mějte hezký večer...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Už jste jistě po oběděSmajlík
Já budu obědvat až s chlapama, teď jsem si dala jablíčko, to můžu chroustat i u psaníSmajlíkSmajlík Odpoledne příjde dcera s Andˇou a pak půjdu s něma pro školačku do družinky...včera pro ni šla dcera dokud byly na zahradě, aby nemusela nechávat kočár venku a slečně se to nelíbilo, tak dnes půjdeme později.Smajlík Natrhám jí trošku josty a rybízu..Smajlík
MARU..snad sono bude v pořádku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík
Věruško, dobře ses rozhodla,jsm ráda,ž s náma zůstaneš dál...Smajlík
Irenko, doufám,že tě nemoc neskolí,ať můžeš na akademii...Smajlík
Blani, taky vzpomínám,jak jsem v dětství na začátku prázdnin chodila na borůvky, bylo jich u nás spousta...
ale nějak se z našich lesů vytratily,je jich pomálu...Smajlík
Aničko F.,taky moc držím palce,ať kapačky pomohou...Smajlík
Marti, třešně nám taky po dešti začínají praskat...musí se zpracovat...no, o víkendu přijdou mlaďpši, tak s nima pohnou...Smajlík
Marci,aˇtě zubař moc netrápí!!!!!!!!!!
Děvčátka, mám dopoledne kalup, odpoledne jsem objednaná na Sono do Vyškova,tak abych stihla bus...Smajlík
Mějte se hezky...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem ve městě..pomelu maso na sekanou a uvařím rajskou..jestli sekaná zbude, tak si ji vezmeme na cestu..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak konečně jsem vše přečetla. Anička už je asi v nemocnici, jdu pozdě, ale aspoň to napíšu, že na ni myslím a až bude zpátky, jistě bude pořádku.
Věrko, jsem ráda, že zůstáváš. Pořád si ale myslím,že šlo o nějaký technický zádrhel. Zkusila bych jednu fotku vložit teď a třeba by to šlo.
Regi, v Kroměříži jsem nikdy nebyla , nebo možná kdysi se školou, ale podle fotek je tam krásně, hlavně ty zahrady.
Tak dělám meruňkové knedlíky, meruňky jsou kyselejší, ale co, víc to osladíme.
Borůvky nevím, jestli tu máme, kdysi jsme na ně párkrát jeli, ale nic moc. V dětství jsem na ně chodila ráda, tam jich bylo a na žahourem polité knedle vzpomínám dodnes.
Marti, dvojčata mají pěkné počasí, tak se výlet vydaří.
Marci, asi jdeš jen na preventivku, ale i tak, přeju, ať je vše v pořádku.
Mějte všechny krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí sluníčko, tak je veseleji.
Veruško, jsem ráda, že jsi se rozhodla zůstat.Smajlík
Aničko, držím ti palce, aby ti mudři pomohli od bolesti.
Irenko, přeji ti ať je líp a zvládneš akademii.
K obědu dělám kuře s knedlíkem a já s bramborem.
Mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezký a slunečný den, ráno odjela dvojčata na dvoudenní výlety ze škol, Jeden sjíždět řeku a druhá do Maďarska-Budapešti...Dnes budu hodně na zahradě, doděláme špenát, večer ho dám do mrazákuTřešní máme moc, už ale začínají pukat, něco se rozdalo i po koši sousedům, mám slíbené za ně meruňky, ty letos moc nemají plodů.Včelky nelétaly, když kvetly.Máme skorejší než sousedi....Věruš, je to dobré rozhodnutí, když to dáš na váhy na jedné straně ten,kdo tě naštval a urazil a na druhé straně hodně kamarádek a holek na pokec.Zvolila jsi dobře, vždyť jsme tu od začátku už přes 5 let.....Já jsem odešla dobrovolně s Wendulkou, ale hned po dvou měsících mě to chybělo a tak jsem na nicku mé vnučky, ona sem nechodí....Všem bezbolestný , pohodový a klidný den....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Napsala jsem toho 1000 znaků, objevila se reklama a když jsem ji vykřížkovala bylo moje "snažení " fuč.SmajlíkSmajlík
Jen ve zkratce, protože jdu k zubaři.
Aničko, tobě držím všechny palce, abys byla brzo v pořádku a doma!SmajlíkSmajlík

Věruško, udělala jsi mi velikou radost, že s námi zůstaneš. Ono se to zase všechno "vyvrbí".SmajlíkSmajlík
Jsi naše moudrá víla!

Regi, včera jsem si prohlížela Kroměříž, musí to tam být nádherné! Dobře, že se vám povedlo počasí!

Hodiny letí, zubař čeká.
Přeji vám pěkný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezký den!SmajlíkSmajlík

Dočtu a napíšu později.
Obrázek uživatelky
profil
Konečně svítí sluníčko.Věrko dobré rozhodnuti, nám by si tady chyběla.AničkoF držíme palce, neboj. Všem přeji pěkný den, u lékařů dobré pořízení.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles