Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 25.06.2015 17:40 hod. | |||
|
nikde nikdo![]() Jen jsem naloukla..půjdu pozalévat záhony a půjdeme balit...mějte hezký večer...![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 25.06.2015 12:21 hod. | |||
|
Už jste jistě po obědě![]() Já budu obědvat až s chlapama, teď jsem si dala jablíčko, to můžu chroustat i u psaní ![]() Odpoledne příjde dcera s Andˇou a pak půjdu s něma pro školačku do družinky...včera pro ni šla dcera dokud byly na zahradě, aby nemusela nechávat kočár venku a slečně se to nelíbilo, tak dnes půjdeme později. Natrhám jí trošku josty a rybízu..![]() MARU..snad sono bude v pořádku. ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 25.06.2015 11:04 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() Věruško, dobře ses rozhodla,jsm ráda,ž s náma zůstaneš dál... ![]() Irenko, doufám,že tě nemoc neskolí,ať můžeš na akademii... ![]() Blani, taky vzpomínám,jak jsem v dětství na začátku prázdnin chodila na borůvky, bylo jich u nás spousta... ale nějak se z našich lesů vytratily,je jich pomálu... ![]() Aničko F.,taky moc držím palce,ať kapačky pomohou... ![]() Marti, třešně nám taky po dešti začínají praskat...musí se zpracovat...no, o víkendu přijdou mlaďpši, tak s nima pohnou... ![]() Marci,aˇtě zubař moc netrápí!!!!!!!!!! Děvčátka, mám dopoledne kalup, odpoledne jsem objednaná na Sono do Vyškova,tak abych stihla bus... ![]() Mějte se hezky... ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 25.06.2015 10:49 hod. | |||
|
byla jsem ve městě..pomelu maso na sekanou a uvařím rajskou..jestli sekaná zbude, tak si ji vezmeme na cestu..![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 25.06.2015 10:16 hod. | |||
|
tak konečně jsem vše přečetla. Anička už je asi v nemocnici, jdu pozdě, ale aspoň to napíšu, že na ni myslím a až bude zpátky, jistě bude pořádku. Věrko, jsem ráda, že zůstáváš. Pořád si ale myslím,že šlo o nějaký technický zádrhel. Zkusila bych jednu fotku vložit teď a třeba by to šlo. Regi, v Kroměříži jsem nikdy nebyla , nebo možná kdysi se školou, ale podle fotek je tam krásně, hlavně ty zahrady. Tak dělám meruňkové knedlíky, meruňky jsou kyselejší, ale co, víc to osladíme. Borůvky nevím, jestli tu máme, kdysi jsme na ně párkrát jeli, ale nic moc. V dětství jsem na ně chodila ráda, tam jich bylo a na žahourem polité knedle vzpomínám dodnes. Marti, dvojčata mají pěkné počasí, tak se výlet vydaří. Marci, asi jdeš jen na preventivku, ale i tak, přeju, ať je vše v pořádku. Mějte všechny krásný den ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 25.06.2015 09:54 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko, tak je veseleji. Veruško, jsem ráda, že jsi se rozhodla zůstat. ![]() Aničko, držím ti palce, aby ti mudři pomohli od bolesti. Irenko, přeji ti ať je líp a zvládneš akademii. K obědu dělám kuře s knedlíkem a já s bramborem. Mějte pohodový den. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno, | Datum vložení: 25.06.2015 09:06 hod. | |||
|
přeji hezký a slunečný den, ráno odjela dvojčata na dvoudenní výlety ze škol, Jeden sjíždět řeku a druhá do Maďarska-Budapešti...Dnes budu hodně na zahradě, doděláme špenát, večer ho dám do mrazákuTřešní máme moc, už ale začínají pukat, něco se rozdalo i po koši sousedům, mám slíbené za ně meruňky, ty letos moc nemají plodů.Včelky nelétaly, když kvetly.Máme skorejší než sousedi....Věruš, je to dobré rozhodnutí, když to dáš na váhy na jedné straně ten,kdo tě naštval a urazil a na druhé straně hodně kamarádek a holek na pokec.Zvolila jsi dobře, vždyť jsme tu od začátku už přes 5 let.....Já jsem odešla dobrovolně s Wendulkou, ale hned po dvou měsících mě to chybělo a tak jsem na nicku mé vnučky, ona sem nechodí....Všem bezbolestný , pohodový a klidný den....![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 25.06.2015 08:41 hod. | |||
|
Napsala jsem toho 1000 znaků, objevila se reklama a když jsem ji vykřížkovala bylo moje "snažení " fuč.![]() ![]() Jen ve zkratce, protože jdu k zubaři. Aničko, tobě držím všechny palce, abys byla brzo v pořádku a doma! ![]() ![]() Věruško, udělala jsi mi velikou radost, že s námi zůstaneš. Ono se to zase všechno "vyvrbí". ![]() ![]() Jsi naše moudrá víla! Regi, včera jsem si prohlížela Kroměříž, musí to tam být nádherné! Dobře, že se vám povedlo počasí! Hodiny letí, zubař čeká. Přeji vám pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahojky děvčata, | Datum vložení: 25.06.2015 08:24 hod. | |||
|
hezký den!![]() ![]() Dočtu a napíšu později. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 25.06.2015 07:44 hod. | |||
|
Konečně svítí sluníčko.Věrko dobré rozhodnuti, nám by si tady chyběla.AničkoF držíme palce, neboj. Všem přeji pěkný den, u lékařů dobré pořízení.![]() |
||||