Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 21.10.2013 19:02 hod. | |||
|
Jdu se s Vámi taky rozloučit budu ještě na chvíli klikat ať něco přibude a pak budu číst ještě Vaše písmenka,mám resty.......Tak pěknou dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 21.10.2013 18:43 hod. | |||
|
Já se na recepty taky dívám, ale raději si zatrhnu s fotkou, to znamená, že to snad někdo podle receptu i upekl, či uvařil..taky se mi některé zdály že,tam něco chybí..![]() Batole Když maminka nechce, tak se to asi nenaučí, ale kdyby to chtěla vyzkoušet, tak si s námi klidně může psát, že holky![]() My bereme každého..![]() mně holky z NA doma o tomhle před lety řekly a jak tam stránky ukončili, tak jsem tady..jen některé holky šly na jíné diskuze...už tu jsem víc jak dva roky, některá děvčátka o mnohem déle,taky mne to tady naučily a začala jsem kvůli Chytré ženě fotit, tady se mohou dávat fotky a já mám nového koníčka..![]() ![]() jdu alespoň ven, mámdůvod zvednout zadek z gauče![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Anna58 | Datum vložení: 21.10.2013 18:39 hod. | |||
|
Také ta číslice na konci u tebe znamená rok narození? No tak asi fakt pomoceme hlavěnky-ještě by to chtělo stejný obrázek a hned by byla sranda | ||||
| Bobina | ANIČKY | Datum vložení: 21.10.2013 18:33 hod. | |||
|
Tak z vás budu mít chvíli gukáš.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 21.10.2013 18:23 hod. | |||
|
Tak Aničko59 - vítá tě Anička58![]() ![]() |
||||
| 2baculka | jdu se s vámi rozloučit. | Datum vložení: 21.10.2013 17:05 hod. | |||
|
Sluníčko svítí a je zatím dobře. Ali my knedlíčkovou polévku můžeme. Snažím se občas uvařit z kuřecího nebo i hovězí. Naši jsou na polévky a jedí dost sáčkové a ty mě osobně už nevoní. Musím se tedy snažit. Teď se stavím cestou pro předvařený hrách a muž snad zítra udělá kaši a vejce. Aby byla změna. Už mě nenapadá co vařit. Recepty z CHŽ jsem už některé vyzkoušela, hlavně perník a byl fakt dobrý. Člověk si musí něco nového vyzkoušet ale i dát pozor na to co je napsáno, jak radí Karofka. |
||||
| batole | Léta a PC | Datum vložení: 21.10.2013 16:52 hod. | |||
|
maminka odmítá nově se učit na PC, notebooku. Je jí 79 let, je to moc? Nechci, aby byla jen na TV. Miluje herečky, staré filmy, recepty. Určitě by jí to bavilo. Byla vždy zvyklá na zahrádku, teď je v paneláku. S námi nechce ani na zahrádku chodit, aby se nám do toho nepletla. má ráda křížovky, určitš by ji bavily soutěže a povídání. Není toto povahou? Je zdravá, jen cukrovka.![]() |
||||
| koudy | díky, | Datum vložení: 21.10.2013 16:37 hod. | |||
|
to já si pozor dám, jási vybírám, co by ním chutnalo a třeb a i upravím podle svého...mám trochu zkušenosti, 15 let jsem pracovala ve školní kuchyni... | ||||
| koudy | soutěže | Datum vložení: 21.10.2013 16:03 hod. | |||
|
mě vlastbě přivedly na stránky CHŽ, objevila jsem zde spousu receptů a tak to všechno začalo... jsem moc ráda, že si s vámi můžu povídat...připadají mi velmi blízké apodobné vaše příběhy, radosti, problémy i všední starosti...snad jsem to nenapsala blbě... |
||||
| koudy | já | Datum vložení: 21.10.2013 15:58 hod. | |||
|
jsem taky ráda venku, na zahradě a navíc je okolo zahrady pořád dost práce a okolo domu rovněž...ale ráda soutěžím a tak klikám a hádám, co mi naskočí z poklad... | ||||