Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | *-* | Datum vložení: 18.05.2015 18:40 hod. | |||
|
Maru taky klíkam i na sportovce už od dopoledne,jen jsem ti to zapomněla napsat Dneska jsem vše vyprala co budu potřebovat,měla jsem to sice čisté v boxu ,ale bylo to uleželé tak jsem to jenom propláchla v ruce a přidala aviváž.Mám to vše na věšácích,tak teď jenom vyžehlit ![]() Dneska se už s vámi loučím a přeji dobrou noc Ale klikat ještě budu![]() ![]() |
||||
| koudy | Ahoky... | Datum vložení: 18.05.2015 18:21 hod. | |||
|
Děvčátka, Marti, Věrko, Alenko...děkuji...sportovkyně se posunuje,je to prima...![]() Já jsem zapla Lukášův PC a podařilo s mi všem odtud hlásnout, tak nepudu dneska zálívat a budu pobíhat sem tam...je to adrenalin... ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Nakoukla jsem, | Datum vložení: 18.05.2015 17:17 hod. | |||
|
Maruš, Blance jsem již právě hlásla 4x. Měla jsem budík na telefonu a zaběhla jsem si kliknou...Jsou to sportovci, známí tvého syna, těm já fandím, mají krásného koníčka...![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 18.05.2015 16:20 hod. | |||
|
holky, přeji hezké odpoledne..jdu na zahradu.. synek občas místo mne klikne na kostku..já si příjdu odkliknout hrad a sportovkyni..jen na Seniorky asi až večer.. | ||||
| Bm68 | Věrko | Datum vložení: 18.05.2015 15:45 hod. | |||
|
Klikám taky Kašpárkovi, je druhá a byla pořád první . Je to na stejné stránce jako Alča a Anička - Hrad Hněvín. Maru, máš to v soukromce. |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 18.05.2015 15:28 hod. | |||
|
Jo,jo...Věruš, je to tak...![]() a už vedeme,tak jen se držet...![]() Blani, prosím,jak a kam ti můžu posílat mejlíky...asi jsem tvoji zprávu prošvihla... ![]() Holky, poslala jsem vám mejlíky s prosbou na hlasování v soutěži, prosím, kdybyste ne to koukly...děkuji moc.... "V sobotu za svítání vyrazilo do Prahy ze Šumavské Kvildy 177 týmů v maximálním počtu 12 běžců. Každý ze závodníků tedy uběhl minimálně tři úseky o délce kolem 10 kilometrů...." Tento závod běžel i můj syn a jeho tým skončil na krásném 2. místě se ztrátou jen 4 minuty.... |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 18.05.2015 15:25 hod. | |||
|
Jsme skutečně první, je to fajn, ale nesmíme usnout na vavřínech, ještě zítra!!!![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 18.05.2015 15:17 hod. | |||
|
No konečně je to o 1 hlas ,jsme lepší![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 18.05.2015 15:15 hod. | |||
|
už je rozdíl jen 12 bodů![]() ![]() ![]() A já bych vás chtěla znovu poprosit, abyste mi neposéílali žádné e-maily do schránky klikni. Poslala jsem vám všem, na které mám kontakt, novou adresu. Věrko, tak ses dobře najedla. Teď zase hlásnu na hrady, tam hlasuju furt dokola - Evičce, Aničce, Alče... Ale jak přijde Pepík, mám po hehe. ![]() |
||||
| jimas | Ještě | Datum vložení: 18.05.2015 12:18 hod. | |||
|
139 kliků. | ||||