Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 18.05.2015 20:19 hod. | |||
|
http://vyskovsky.denik.cz/ostatni_region/hvezdny-vykon-vyskovska-kdo-se-potkal-s-formou-20150513.html?_fid=elwo#anketa Jiřinko, to je odkaz na soutěž...hlasujeme sportovkyni Blance je možno každou hodinu... ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 18.05.2015 20:17 hod. | |||
|
Věrko zase mi to nejde načíst, už se mi to minule stalo takhle večer, nechápu to![]() |
||||
| jimas | Maru, | Datum vložení: 18.05.2015 20:07 hod. | |||
|
mě odkaz nepřišel, tak mi ho někam písni.![]() |
||||
| jimas | Teď jsem přišla k počítači | Datum vložení: 18.05.2015 20:02 hod. | |||
|
a koukám, že Ptenští zase vedou. Bude to boj. Byla jsem do teď na zahradě. Chodím až po 15tý hodině, tak jsem moc práce neudělala. Zasadila jsem kedlubny, saláty a papriky(těch jenom 5). Trochu jsem plela, ale plevel roste jako dívý. Bylo dneska krásně. Maru, najdu odkaz na sportovce a také něco naklikám. |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 18.05.2015 19:57 hod. | |||
|
už moc velký náskok kostka nemá. Já teď měla chvíli pauzu, byl tu Pepík a taky jsem měla telefon, ale už zase klikám i sportovkyni, e-mail mi přeposlali. Zdeni, knedlíky budu vyrábět až v pondělí,vypadá to, že brambory vydrží.Mám jich letos nějak hodně. Tak jsem viděla v telce, co u nás hořelo, ale ukazovali to už za světla a to už žádné plameny vidět nebyly. Už se rozloučím,ale klikat budu ještě dlouho. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 18.05.2015 19:54 hod. | |||
|
Už nás zase o pár hlasů předhonili. Snad to v noci naženem, nyní asi koukáme na zprávy a nebo jste na zahradách. Do imailů teprve půjdu. | ||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 18.05.2015 19:54 hod. | |||
|
Holky..snažím se klikat..ale musím jít ještě dozalévat, jinak by mi vše zvadlo..Sem už nepříjdu, ale hlásky ještě nějaké dám, kostka už je zase druhá....budeme se dívat na Cesty domů.. Dobrou noc.. ![]() |
||||
| 2baculka | Kousek jsem vás přečetla. | Datum vložení: 18.05.2015 19:45 hod. | |||
|
Včera jsem hlasovala jak to jen šlo. Spíše jsem se snažila vytvořit článek, abych pomohla svému kontu, mám půjčené body moc a také již budu více po zahradách. Spát jsem šla hodně po půlnoci. Rubikovka byla stále o několik bodů první. Ráno jsem odjela k našim, myslela, že otec bude doma sám. Mamina jela na krev na dia a pak ji syn dovezl domů a v poledne odjeli pro výsledky. Konečně si mamina trochu řekne o pomoc, také abych otce vysprchovala, že se mu ve dne nechce a ona ho již nezvládne. My to vyválčili krásně, táta spokojeně na sebe pouštěl vodu ze sprchy asi byla správná teplota. Jednu várku jsem dala hnbed vyprat a ještě se stavila ve vrátnici, kde jsem působila v práci. Vrátila se až za hodinu a pověsila prádlo, zalila zahradu a jela domů. Už si pomalu zvykám na pohodlí vlastní dopravy. Teď se mi dopírá další co jsem dovezla a tak pověsím, umyju nádobí a budu koukat na cesty domů. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 18.05.2015 19:19 hod. | |||
|
Věrko já si to myslela že klikaji v noci. Ale my je přes den dohoníme Dělala jsem odpoledne knedlíky , aby se mi nekazili brambory, nacpala jsem mražák Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc, ještě ale budu klikat![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 18.05.2015 19:07 hod. | |||
|
klikat budu, ale teď musím jít zalévat. Neprší a neprší....Přeji krásný večer vám všem a hezkou a klidnou dobrou noc....![]() ![]() |
||||