Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | anaa | Datum vložení: 21.03.2012 17:23 hod. | |||
|
choroby se nenasčítávají,,důchod je jen na jednu,,co zad se týká, je to o nálezu,,ten musí být vážný..bolest zad je málo, | ||||
| Anaa | já | Datum vložení: 21.03.2012 17:22 hod. | |||
|
jsem si donesla od posudkové - posudek o invaliditě kde mě napsala že z dlohodobého nepřiznivého stavu pracovní schopnost je pouze o 20%nižší. A že na ty moje problémy s nohou nemají kolonky prst že je v pohode a koukala na jiný kloub než ten který jsem měla vykloubený tam mě to držela jen kůže naštěstí se zlomil vrták jinak by ho měla pryč. Když jsem ji to řekla tak řekla že je to sice pracovní úraz, ale i kdyby prst neměla tak by mohla vše dělat. | ||||
| Bobina | Táni | Datum vložení: 21.03.2012 17:20 hod. | |||
|
Já jsem ležela se zádama 3 týdny v nemocnici před třema rokama. Vůbec jsem nechodila. A primář, když jsem se ptala tak mi řekl, že se důchod invalidní na záda nedává. Jen po operaci a to jej za rok seberou. | ||||
| tvackova1 | Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 17:14 hod. | |||
|
ja mam častečny na zada a neurolog jeden u ktereho byla na emg tak divil se že mam na zada ,preji nedavaji ,ale davaji a nechtěji mně už i na kontroly ,jen jestli bude huř a tak ne ,stejne vylečit neda | ||||
| Anaa | doktorka | Datum vložení: 21.03.2012 17:13 hod. | |||
|
tam psala vše moje o prstu ten byl vymknutý a chybí mě šlacha tak se nedá pořádně nic chytit i podpis jsem zvládla na 3x ted když se mám víckrát podepsat tak to je síla je to pravý ukazovák půl roku jsem byla doma.11 let mám problémy s patou ostruha a něco s achilovkou 2 operace a co jsem platila na dřevo že je to nadstandart to bylo kolem 10000 a stejně nic nepomohlo teď jsem už zase půl roku doma a nemůžu chodit. A jako bonus mám vyhřezlé plotýnky tak bych potřebovala náhradní díly jako sůl.![]() |
||||
| Bobina | Anaa | Datum vložení: 21.03.2012 17:07 hod. | |||
|
Nevím. Mě jedna doktorka řekla, že si mám požádat o důchod. Primař po hospitalizaci mi řekl, že na záda už se důchod nedává. Na posudkovém mě dali papír, že jsem osobou zdravotně znevýhodněnou. Tudíž tento papír mi při zhánění práce nepomohl. Spíše naopak. Tak jsem šla, jak jen to bylo možné do předčasného starobního. | ||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 21.03.2012 17:06 hod. | |||
|
já bych psala do Prahy,,ale důchod dostaneš na základě bodů, co dá lékař,,viz,moje ségra,,má např,34,,,2 chybí tak nic,sociálka na to má tabulky a nedá co nemůže.. | ||||
| Anaa | holky | Datum vložení: 21.03.2012 17:02 hod. | |||
|
nevíte kam se odvolat jak mě zamítly ten důchod v pondělí jsem tam byla u té posudkové co mě to zamítla když už jsem došla až sem tak jsem si říkala zkusit odvolání , ale nevím kam napsat tam co mě to zamítly k té samé? | ||||
| Anaa | já | Datum vložení: 21.03.2012 16:59 hod. | |||
|
60![]() |
||||
| tvackova1 | Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 16:58 hod. | |||
|
tak to jseš měla u mně stalo 35kč![]() |
||||