Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Anaa | byla | Datum vložení: 21.03.2012 15:57 hod. | |||
|
jsem na zahrádce nemám to daleko dělat nemůžu nic a tak jsem alespoň ostříhala jednu trávu je to pořádný kolos tak mě dala zabrat ještě tam mám jednu takovou velkou.Je tam krásně vůbec se mě nechtělo dom, ale vycházka skončila![]() |
||||
| marguete | holky | Datum vložení: 21.03.2012 15:29 hod. | |||
|
teď jsem se sem na otočku dostala a dočítám Vaší diskuzi... Alis myslím, že ten starobní budeš mít rozhodně lepší a hlavně jistější! Nevím sice do kdy máš ten invalidní mít, ale poslední dobou je spíše zamítají a posílají lidi makat :( | ||||
| Bobina | alis1 | Datum vložení: 21.03.2012 15:05 hod. | |||
|
Zajdi si podat žádost a když je pěkně požádáš, tak oni ti to spočítají. I když si myslím, že by v tom neměl být velký rozdíl. A budeš mít pokoj. Nebudeš muset chodit na UP.![]() |
||||
| alis1 | Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 14:59 hod. | |||
|
byla jsem teď v únoru už 12r. jen v důchodu žádný příjem oficiální, jen brigády na černo![]() |
||||
| Bobina | alis1 | Datum vložení: 21.03.2012 14:56 hod. | |||
|
Byla jsi v posledních letech jen na in. důchodě, nebo jsi k tomu měla ještě nějaký příjem? Já jsem byla poslední roky na pracáku asi 9 let mám nulový výdělek plus krácení. Tak můj důchod je 5141 kč. | ||||
| alis1 | Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 14:51 hod. | |||
|
Jen aby ten starobní nebyl menší než mám teď to je to diléma mám 6 100,-kč Manžel si vydělal 25 000,- a teď má důchod 12 000,-![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 14:49 hod. | |||
|
Odhaduji, že ti spočítají nástup na konec srpna, nebo začátek září. Ještě tam přidávají nějaký den. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 14:47 hod. | |||
|
Tak to nemáš co řešit. Začátkem května naběhni na SSSZ a dej žádost.![]() |
||||
| alis1 | Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 14:44 hod. | |||
|
asi jsi to přehlédla někde jsem psala níže,částečný už 6 let![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 14:43 hod. | |||
|
Stále, ale nevím zda máš celý, nebo částečný. S celým se snad nechodí na UP? | ||||