Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 14:40 hod. | |||
|
já už jdu normálně né předčasně, mě už je 59 r. 22.4.a mám ještě +4měs.takže v srpnu.Beru i příplatek na mobilitu 400 měs. ale kdyby to bylo podle nich teď, tak by mi nic nedali řekli by,že na mě není nic vidět nic mi nechybí.Mám všechny 4![]() Roky mám odpracovaný a poslední 3r. jsem na UP |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 14:25 hod. | |||
|
Záleží taky na tom, jak dlouho jsi na UP. Jestli méně než 3 roky, tak bych do předčasného nechodila, kvuli krácení. Poslední 3 roky na UP se počítají do odpracovaných let. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 14:21 hod. | |||
|
Teď jsem četla, že plný inv. důchod se v 65 letech převádí automaticky na starobní. Záleží, jaký máš. Celý asi mít nebudeš, protože by jsi nechodila na UP. | ||||
| alis1 | Evis, Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 14:17 hod. | |||
|
zajdu protože pomalu abych šla zažádat,kdyby to muselo být.Říkají 3-4 měs. před důchodem Jen už částečný |
||||
| Bobina | alis1 | Datum vložení: 21.03.2012 14:15 hod. | |||
|
Máš plný invalidní důchod? | ||||
| Evis | alis1 | Datum vložení: 21.03.2012 14:13 hod. | |||
|
zajdi si na sociálku, tam ti řeknou a poradí co bude pro tebe lepší. | ||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 21.03.2012 14:12 hod. | |||
|
já chtěla na doporučení PÚ jít o 2 r. dřív a byla bych brala ještě o 500,- kč míň. Tak raději běhám co 2 měs. na úřad.Psát co mám za choroby nebudu to by bylo na dlouho.Je pravda,že jsem před těmi lety s inval. vůbec nepočítala a od 19 r. jsem měla sníženou prac. schopnost ale to jsem i tenkrát zapírala,protože bych pořádnou práci nenašla![]() |
||||
| Bobina | Anna | Datum vložení: 21.03.2012 14:05 hod. | |||
|
Dnes se dostat do invalidního důchodu je zázrak.![]() |
||||
| Bobina | alis1 | Datum vložení: 21.03.2012 14:03 hod. | |||
|
Měla by jsi si to zjistit. Zda to ještě platí. A zjistit rozdíl mezi inv. a starobním. Myslím, že do budoucna ty důchody budou snižovat. | ||||
| Anaa | alis1 | Datum vložení: 21.03.2012 14:02 hod. | |||
|
já už půl roku marodím mám ostruhu a něco a achilovkou už mám vše možné za sebou 2x operace ozařování, rázovou vlnu obstřiky injekce a už 11 let skučím bolestí a pořád nic tak jsem se rozhodla zažádat, ale prý není na to kolonka s tím nikdo nepočítal že to někdo bude mít rok a půl zpátky jsem měla pracovní úraz a to je prý taky dobré měla jsem vymknutý ukazovák na pravé ruce chybí mě šlacha uprostřed a drží mě to jen postranní šlachy, ale počet všeho souhlasí. | ||||