Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | opi | Datum vložení: 21.03.2012 18:26 hod. | |||
|
takových 6 kg bych snesla sundat hlavně od pasu dolů,teď jsem něco přes zimu nabrala![]() ![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 21.03.2012 18:21 hod. | |||
|
a rázem jsme u obezity,,to se tebe asi netýká,dle fotky![]() |
||||
| alis1 | Ahojky Všem | Datum vložení: 21.03.2012 18:19 hod. | |||
|
koukám ,že jsem rozpoutala pěknou debatu důchod,přechod a nemoce![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 18:17 hod. | |||
|
nejdříve člověk zpomalí,jak vypadnou děti, pak už se nerozjede, protože nabral a je to,,5kg člověk neřeší,10 ho sejří,,15 už nemá odvahu a vůli dát dolů, protože to je na rok..zhubne 6,líp se vejde do gatí a dopřeje si dobrotu,,2 kg jsou zpět hned,,má sice dole 4,kg,ale nikdo je nevidí,když jich potřebuje dát dolů ještě 10 | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 18:11 hod. | |||
|
i mě doktor řekl hned,,neschovávejte se za přechod,,,tím se nekyne,ale jak se v něm budete chovat a hýbat,,jak je ten pořad jsme to,,,co jíme..nechceš sebou mrskat, jes suchej chleba s citronovou vodou..v koncentráku nikdo nebyl tlustej ani v přechodu | ||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 21.03.2012 18:09 hod. | |||
|
v tom máš pravdu. Člověk se musí hýbat. Aby se trochu udržel.![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 18:03 hod. | |||
|
na přechod se to hází,,čím jsme starší, nic nás nehoní,,žádná lítačka, dokud jsou děti, je víc pohybu,,takhle říznem chleba sedíme,,přes den si dáme 20,,nuda tak zobem ..já budu mít v říjnu 10 let,,od rychlýho přechodu,,ale řekla jsem si, že tlustá fakt nebudu,,rychle chodím, uklízím tak závodně, všechno rychle,,hodně pít vodu,,ne bubli bubli,,jím i sladký ale musí sebou člověk mrskat... | ||||
| Anaa | já | Datum vložení: 21.03.2012 17:59 hod. | |||
|
vím, že třeba já nemůžu snídat mě jde na zvracení a to je špatně snídat by se mělo ale já to do sebe nedostanu také moc nepiji tam kde jsem dělala byl hajzlík z budovy ven a kamera nás brala tak jsme ani nepily aby nám neříkali že se zašiváme to jsou zlozvyky které mě v tom nepomáhají ale za ty roky jsem už jako naprogramovaná | ||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 21.03.2012 17:54 hod. | |||
|
mě doktor upozornil, že ve 42 letech spodek ven, a hormonální léčba.ozářky atd,,ať počítám, že během prvního roku až 12 kg,pak co rok to 2 kg..a prd..mám na kilo stejně, jako před 9 lety operace,,ale....jíst 5 krát denně a přemýšlat co,,jak naberu 4 kg jdu na dietu,,držím to,,ja to o člověku,,ne o chorobě | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 17:52 hod. | |||
|
Jo v přechodu ta váha jde nahoru. | ||||