Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Anaa | moc | Datum vložení: 21.03.2012 17:49 hod. | |||
|
toho nejím ale já jsem se hodila po mamině taková krev a mlíko a teď se mě nahánějí hormony tak to taky se mě mstí po prvním klukovi jsem měla 52 kilo a po těch dvou to šlo nahoru |
||||
| Anaa | právě | Datum vložení: 21.03.2012 17:47 hod. | |||
|
už mě z toho hrabe já byla zvyklá kmitat a teď nic jenom tahám nohu za sebou. Jeden říká operovat a druhý zase né mají strach ostruha zasahuje to té achilovky a proto to asi tak bolí jak při kroku je ta noha postavená. | ||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 21.03.2012 17:44 hod. | |||
|
jasně,,málo pohybu | ||||
| Anaa | jo | Datum vložení: 21.03.2012 17:43 hod. | |||
|
mám co jsem doma tak jsem přibrala 7 kilo jinak váha pořád byla na svém ale jak se nehýbu tak to na mě zůstává |
||||
| Bobina | anaa | Datum vložení: 21.03.2012 17:42 hod. | |||
|
Někdy je hůř a někdy líp. Musíš doufat, v to druhé. | ||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 21.03.2012 17:40 hod. | |||
|
a máš nadváhu??s tím byla ségra teď na operaci,,ještě není v pohodě,,taky trpěla, dúchod nedali | ||||
| Anaa | mám | Datum vložení: 21.03.2012 17:37 hod. | |||
|
vyhřezlé plotýnky někdy to bere víc, ale zatím se to dalo dostat pod kontrolu injekce buď jedny nebo nasadila druhy a tak nějak to šlo hůř je ta noha na to se nedá stoupnout jsem ráda že jsme v paneláku a máš se pořád čeho chytit malé prostory tak lezu po nábytku ale jit ze schodů to je utrpení nahoru nějak vylezu, ale sejit dolů to je hrůza. Stojí to za houby já tak ráda dělala turistiku a teď jsem jak lemra | ||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 21.03.2012 17:29 hod. | |||
|
jasne že to malo ,a myslim jen tak na bolest nedaji ,ale ja mam kliku ,už nemužu na operaci ,mně ze začatku ortoped řekl že jestli i daji tak mužou i sebrat jestli budu odmitat operaci ,ale ja mam papir že operaci nedoporučuji,jsem konzultovana trčem z prahy takže o žadnoj operaci nikdo nemluvi ,a na posoudkovem mně řekli že jen jedna holčina ,nevim jak stara ,ma horši zada v našem okruhu takže oně mně i nechtěji ,jen jesli bude huř tak tohda musim sama požadat,ale mně to jedno stejne duchod mam mizerny,kdyby měla jak ty tak byla by štastna ,ale ja vim čim to je a nic neudělam,ja na moment uzavženi smlovy mězi Ukrajinou a Čechama neměla trvaly pobyt takže mam smulu | ||||
| Anaa | právě | Datum vložení: 21.03.2012 17:28 hod. | |||
|
mě kámošky říkali ať si podám žádost tak jsem do toho šla mě vycházka stačí na to abych si doběhla na nákup a mám po vycházce a obchod je 300 metrů vůbec nevím jak budu lítat po dílně která je jak kráva velká když nejsem schopná pár metrů dojít 28 jdu na další ozařování do Brna ale takových už bylo.![]() |
||||
| Bobina | Anaa | Datum vložení: 21.03.2012 17:24 hod. | |||
|
Ono se totiž záda a noha a ruka nesčítá na body dohromady. Tudíž šance mizivá.![]() |
||||