Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 19:03 hod. | |||
|
mi povídej,,mě na narozky v den 40 tin mě vzal houser,,řikám a je to tady,,jak mi ženský v práci řikaly,počkej,až Ti bude 40..přesně paradoxně na den,,od té doby 13 let nic,,to jsem se plazila,,myslela jsem, že jde smrt | ||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 21.03.2012 18:59 hod. | |||
|
myslím, že naše kecy bereš né??jinak nám můžeš dát po tlamě ju??![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 18:58 hod. | |||
|
jasně...proto pak píšu, že máme sebou mrskat dřív, než plotny vyběhnou,,zpevňovat břicho a záda | ||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 21.03.2012 18:54 hod. | |||
|
Asi jsme to s tím pohybem přehnaly. Ona Anaa , když nemůže na nohu tak sebou moc mrskat nemůže. Anebo, když tě chytnou pořádně záda, že nemůžeš ani chodit, natož sebou mrskat. | ||||
| Anaa | alis1 | Datum vložení: 21.03.2012 18:51 hod. | |||
|
já na zahradě kafe neměla táta tam dělá dlažbu a jak je na to sám tak to jde pomalu a já nic moc nepomůžu vycházka uběhne rychle a jdu dom, ale bylo tam nádherně a té práce mám skalku asi tak 9x9 metrů do rohu tak si dovedeš představit té práce |
||||
| alis1 | Anaa | Datum vložení: 21.03.2012 18:38 hod. | |||
|
to je z té zahrádky já dopoledne běhala od doktora k doktoru a odpoledne jsme měli kávu na zahradě a mám toho taky dost a začla mi třeštit hlava.Brufen snad zabere abych něco naklikala![]() |
||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 21.03.2012 18:36 hod. | |||
|
to sebou člověk musí mrskat,než dorazí problém zad..posilovat záda.jinak bláto místo zádovýho svalu ty obratle pustí a jsou vyhřezlý..nemá je co držet..cvičit záda i břicho,,břicho máme kynutý těsto,a táhne to celý zádovej blátivej sval,,a je to ![]() ![]() |
||||
| Anaa | * | Datum vložení: 21.03.2012 18:33 hod. | |||
|
jsem nějaká unavená dneska to do půlnoci asi nedám ![]() |
||||
| Anaa | já | Datum vložení: 21.03.2012 18:31 hod. | |||
|
bych sebou mrskala až bych brečela ![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 21.03.2012 18:31 hod. | |||
|
jasně,,,to se bere,,ale nadváha 10 a víc je už průser,,moje okolí je samej balvan,,nežerou hodně,ale blbě,,nepravidelně,málo pijou,a jedí max 3 krát denně.většinou 2 krát,,a pohyb??je vidět v kuchyni,,pianko,nic neuteče,,a venku? ani na přechodu nezrychlí.tak řikám vole nejsi modelka na mole![]() ![]() |
||||