Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 13:58 hod. | |||
|
Já už jsem v předčasném starobním důchodu. Budou to v září 2 roky. Do normálního bych šla až v příštím roce asi v červnu.![]() |
||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 21.03.2012 13:57 hod. | |||
|
taky nevím co mám dělat abych na tom finančně potom nebyla hůř než teď,prý můžeš být v invalid. do 65r. Jestli to ještě platí![]() |
||||
| alis1 | Anaa | Datum vložení: 21.03.2012 13:52 hod. | |||
|
já už ho mám 13 let ale byla jsem v plném a teď jen částečný už 6 let.Zas mi ale nikde v práci nechtěli tak jsem na PÚ.![]() |
||||
| dagica | ALIS1 | Datum vložení: 21.03.2012 13:51 hod. | |||
|
TO TI PREJI, OVŠEM, POKUD SI TO PREJEŠ SAMA. JA JSEM TAKE V INVALIDNIM - DELAM JEN 4 HODINY A DO DUCHODU JDU TADY 1.7. , DOMA, V ČECHACH AŽ V LISTOPADU 2013![]() |
||||
| Evis | hm, | Datum vložení: 21.03.2012 13:41 hod. | |||
|
už jsem na 39. Jen tu člověk chvíli není a začnou padat těstoviny tak letí po hlavě dolů![]() |
||||
| Anaa | já | Datum vložení: 21.03.2012 13:37 hod. | |||
|
ne mě zamítly nemají na mě kolonku počet rukou i nohou souhlasí![]() |
||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 21.03.2012 13:34 hod. | |||
|
koukám ,že jsme tu všichni invalidí ale já už jdu 22.8. do starobního důchodu.![]() |
||||
| alis1 | Ahojky Všem | Datum vložení: 21.03.2012 13:32 hod. | |||
|
tak jsem se konečně vrátila z kontroly u doktora a šoupla žemlovku do truby.od půl noci propad o 9m. mám co dohánět mmt. 62 a 65m.![]() |
||||
| Evis | asi | Datum vložení: 21.03.2012 13:15 hod. | |||
|
jsem ty velké zakřikla, už je to samá těstovina a hned padám, z 35 na 37![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 12:55 hod. | |||
|
dneska mám jen 2 baby,,jdu ahoj |
||||