Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | Ahoj | Datum vložení: 04.08.2012 17:52 hod. | |||
|
já tu jsem také. Celé odpoledne jsem byla s dětma venku, tak jsem zase hodně spadla a jsem utahaná jako kotě | ||||
| alis1 | vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 17:50 hod. | |||
|
Ahoj, já už jsem tu taky mladí odešli,oběd na zítra se vaří a já padám.Kolem toho 70 m. je tlačenka a to jsem si pořád ještě myslela na ty nože tak aspoň body![]() |
||||
| vojtěšinka | kuk | Datum vložení: 04.08.2012 17:39 hod. | |||
|
kde je kdo-já jsem tady-už jsem se vrátila z lesa,ráno jsem tam nešla,protože pršelo,tak se jelo nakupovat a do lesa na borůvky jsem šla po obědě a zase nás vyhnala bouřka,ale už to přešlo,tak snad něco naklikám-honemky-gril a nářadí bych prosila | ||||
| alis1 | to je bída | Datum vložení: 04.08.2012 17:05 hod. | |||
|
4. 08. 2012 17:04 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 16:57 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 16:51 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 16:46 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 16:39 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 16:29 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 16:24 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 16:20 Sebrán "Maso" za 15 bodů 04. 08. 2012 16:15 Sebrán "Gril" za 30 bodů 04. 08. 2012 16:10 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 16:04 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 15:59 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 15:54 Sebrán "Maso" za 15 bodů 04. 08. 2012 15:49 Ke směně použito 8x "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 15:49 Směněno "Maso" za 15 bodů 04. 08. 2012 15:48 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 04. 08. 2012 15:41 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 15:26 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 15:12 Sebrán "Maso" za 15 bodů 04. 08. 2012 14:59 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 14:33 Sebrán "Klobása" za 10 bodů |
||||
| Jigo | konečně | Datum vložení: 04.08.2012 15:21 hod. | |||
|
se zadařilo![]() 04. 08. 2012 15:18 Sebrán "Gril" za 30 bodů 04. 08. 2012 15:06 Sebrán "Gril" za 30 bodů 04. 08. 2012 15:00 Sebrán "Gril" za 30 bodů |
||||
| lenzden | a další medaile | Datum vložení: 04.08.2012 14:23 hod. | |||
|
bronz | ||||
| saruz | . | Datum vložení: 04.08.2012 13:55 hod. | |||
|
Máme zlato ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| LENDA | týýýýýýýýýýýý joooooooooooo | Datum vložení: 04.08.2012 12:53 hod. | |||
|
dneska mám teda posun ![]() ![]() ze 102 ráno jsem už 93!!! pod stovkou jsem nebyla už 3 dny. ale za hoďku jedu až do večera pryč a pak jdem na pivko , takže už dnes nic nebude a sbohem 93... |
||||
| Evis | opět | Datum vložení: 04.08.2012 12:35 hod. | |||
|
zajímavá sestava, jen co je pravda 04. 08. 2012 12:33 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 12:28 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 12:14 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 12:06 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 12:01 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 11:56 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 11:51 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 11:44 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 11:31 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 11:25 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 11:05 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 04. 08. 2012 11:01 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 10:56 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 10:53 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 10:49 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 04. 08. 2012 10:46 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů ![]() ![]() ![]() |
||||
| alis1 | tak | Datum vložení: 04.08.2012 11:27 hod. | |||
|
vařené 2 chody ještě namlít mák a uklidit co jsem nadělala spadla jsem jen o 1 m. tak musím klikat na to 59 už se nedostanu![]() |
||||