Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | abych | Datum vložení: 03.08.2012 23:33 hod. | |||
|
nezůstala pozadu, tak já dělala odpoledne bramborové knedlíky. Měla jsem nějak moc brambor tak aby mi neseschly tak jsem je takhle zužitkovala. Udělala jsem jich 40 kusů, kulatých, ne moc velkých. A zkusila jsem uvařit zelí z cukety, zítra už jenom upeču maso![]() |
||||
| dagica | BOBINA | Datum vložení: 03.08.2012 23:31 hod. | |||
|
SPAKOVANA JIŽ JSEM A CO JSEM ZAPOMNELA, TAK KOUPIM . JINAK ŽOLIKY MAM 3, TO JE NA MASO MALO A OPRAVDU MI CHYBI JEN JEDNO, ABYCH UDELALA JEŠTE 3 PARTY A FINITO, RANO NEBUDE ČAS, RADA BYCH DOJELA, NEŽ BUDE PARAK, MAM TO NECO PREZ HODINU![]() |
||||
| opickajura | teda | Datum vložení: 03.08.2012 23:14 hod. | |||
|
my jsme tady vzorné matky.já měla blbý kombinace ve vaření.Hovězí na gulášovku trvalo,toho loupání všeho.do gulášovky dávám zeleninu, pod plněnej jist taky,i do boloni,,brambory mimina,jak mě vaření baví,tak dneska cvrkot,jely všechny hořáky i trouba. | ||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 03.08.2012 23:06 hod. | |||
|
já dneska dělala na zítra halušky, protože nebude čas vařit. Ale přijde mi, že jsem tam dala asi málo zelí, tak ještě nudu muset dodělat. | ||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 03.08.2012 23:05 hod. | |||
|
já dnes s holkou vařila bramborový guláš v největším hrnci co mám v domění,že zbude na zítra,že půjdu do lesa a holky pořád chodily a ujídaly,že tam zbyla stěží porce na zítra pro manžela a já abych vařila znova-a to ještě nevím co-nic mě nenapadá | ||||
| alis1 | o | Datum vložení: 03.08.2012 23:01 hod. | |||
|
já budu zítra pleskat švestkový knedlíky pro celý regiment a Terče ještě nevím co si vymyslí ,ta je nejí![]() |
||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 03.08.2012 22:57 hod. | |||
|
ty snad vaříš pro celý národ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | dagica. | Datum vložení: 03.08.2012 22:47 hod. | |||
|
Však jej brzo dostaneš. Nebo nemáš žolíky na směnu? Už jsi spakovaná k moři? |
||||
| opickajura | holky | Datum vložení: 03.08.2012 22:45 hod. | |||
|
vařila jsem jak cvok,,Boloňu se špagetama,gulášovku.zelnej plněnej list restovanej brambor,mám toho plný kecky.Zítra polovina jede do TP babičce | ||||
| Evis | nic | Datum vložení: 03.08.2012 22:44 hod. | |||
|
se nemění PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 71. místo Evis Celkem bodů: 13001 stále stejné místo ![]() |
||||