Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | JA | Datum vložení: 03.08.2012 22:42 hod. | |||
|
JSEM ZASE STALE 50-TA, ALE NA DLOUHO TO JIŽ NEBUDE. A POTREBUJI JEN 1 MASO |
||||
| alis1 | Evis | Datum vložení: 03.08.2012 22:23 hod. | |||
|
já byla celou dobu 76 a teď jsem spadla na 78m.![]() |
||||
| Evis | alis1 | Datum vložení: 03.08.2012 22:20 hod. | |||
|
tak takovou sestavu jsem měla včera celé odpoledne. Zlepšilo se to až večer, ale stejně jsem pořád 71. Ať sbírám nebo nesbírám![]() |
||||
| Emanunel | vojtěšinka | Datum vložení: 03.08.2012 22:19 hod. | |||
|
přesně tak, on měl takovou radost, že mamince pomáhá![]() |
||||
| vojtěšinka | Emi | Datum vložení: 03.08.2012 22:14 hod. | |||
|
mě už to taky ta nejmenší udělala 2x,že hledala puclík a klikla na utvoření párty a pak se bála,že jí vynadám-co můžeš dělat-pomocníci-chtějí pomáhat | ||||
| Emanunel | Alis 1 | Datum vložení: 03.08.2012 22:04 hod. | |||
|
pane jo ty jedeš, ale na konci klikačky budeš za žolíky ráda. Já než umyla nádobí ,tak mi mladší kluk uděla tři párty, jsem myslela, že vyskočím z kůže |
||||
| alenasilha | . | Datum vložení: 03.08.2012 22:02 hod. | |||
|
ty žolíky by se mi hodili | ||||
| lava | alis1 | Datum vložení: 03.08.2012 22:02 hod. | |||
|
krásná práce žolíky bych brala | ||||
| alis1 | bída | Datum vložení: 03.08.2012 21:57 hod. | |||
|
03. 08. 2012 21:53 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 21:40 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 21:33 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 21:26 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 03. 08. 2012 21:19 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 21:14 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 03. 08. 2012 21:02 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 03. 08. 2012 20:56 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 20:52 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 20:48 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 20:43 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 20:36 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 03. 08. 2012 20:29 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 20:25 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 03. 08. 2012 20:21 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 03. 08. 2012 20:17 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 20:13 Sebrán "Gril" za 30 bodů 03. 08. 2012 20:09 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 20:05 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů |
||||
| opickajura | zirafa | Datum vložení: 03.08.2012 20:22 hod. | |||
|
tak jsem to nebyla..nad 17 jsem se nedostala | ||||