Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| terezqa18 | alis | Datum vložení: 04.08.2012 23:55 hod. | |||
|
Zatim ne ja hraju a koukam na novu je tam super film | ||||
| alis1 | Haló | Datum vložení: 04.08.2012 23:42 hod. | |||
|
tady už se spinká?![]() ![]() |
||||
| alenasilha | . | Datum vložení: 04.08.2012 22:27 hod. | |||
|
já zas čekám na jedno maso ,grilů mám10 | ||||
| marketka77 | Datum vložení: 04.08.2012 22:19 hod. | ||||
|
Zdravim devcatka ))Ja mam masa - ze bych si mohla zalozit masnu - a ze zacatku souteze jsem porad menila maso a gril za zoliky.. - ted zase nemam zeleninu a gril..hruza )gril jsem snad za celou dobu klikajdy dostala jen 5x :-/ asi je to nedostatkovy zbozi a posilac si griluje sam )- jsem kolem 210 mista..byla jsem i kolem 150ti - jen uz me to tolik nebavi, kdyz je venku tak krasne ) - predsevzeti ze budu delat dve party denne taky nedodrzuji - stezi udelam jednu )ale vsem zapalenym klikackam vyhry preju )preji vem uspesny sber! a dobrou noc ) |
||||
| terezqa18 | alis | Datum vložení: 04.08.2012 21:14 hod. | |||
|
Jo je to kamoš ![]() |
||||
| alis1 | terezqa18 | Datum vložení: 04.08.2012 20:55 hod. | |||
|
ty to máš pěkné asi máš očko u Bohůše![]() |
||||
| terezqa18 | . | Datum vložení: 04.08.2012 20:40 hod. | |||
|
04. 08. 2012 20:38 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 20:35 Sebrán "Maso" za 15 bodů 04. 08. 2012 20:30 Sebrán "Gril" za 30 bodů 04. 08. 2012 20:27 Sebrán "Zelenina" za 20 bodů 04. 08. 2012 20:24 Sebrán "Maso" za 15 bodů 04. 08. 2012 20:19 Sebrán "Maso" za 15 bodů 04. 08. 2012 20:13 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 20:09 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 04. 08. 2012 20:05 Sebrán "Gril" za 30 bodů |
||||
| Vikitorie | Ali | Datum vložení: 04.08.2012 20:24 hod. | |||
|
já už to flákám 3 dny | ||||
| alis1 | Viki | Datum vložení: 04.08.2012 20:23 hod. | |||
|
Jani ty jedeš ,já mám 14 000 a azeret přes 13 000b.Tak zkus jeden den neklikat nebo jen občas já za odpoledne spadla o 3 m. protože mi padá samý pečivo![]() |
||||
| Vikitorie | Ahoj všem | Datum vložení: 04.08.2012 20:16 hod. | |||
|
zrovna jsem psala vedle, že se potřebuju propadnou o deset míst a nevím, zda už mám přestat klikat, nebo ne mám přes 17 tisíc bodů |
||||