Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | azeret01 | Datum vložení: 04.08.2012 19:52 hod. | |||
|
jůůů šikulka šikovná, to já nenasbírám ani do konce klikačky | ||||
| Emanunel | vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 19:44 hod. | |||
|
takto je super, že to u vás vykupují, u nás nic takového není, jinak bych také přidala ruku k dílu. Baví mě to a když je ještě za to nějaká koruna, tak to baví dvojnásob. Jsi šikulka, že když jsi nezaměstnaná, tak že si najdeš jiný způdob přivýdělku |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 04.08.2012 19:37 hod. | |||
|
asi 40litrů borůvek a zbytek hřiby a lišky-tady u nás vykupují nějak na tu dovču musíme vydělat,já jsem bez práce,tak abych se nenudila |
||||
| Emanunel | vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 19:37 hod. | |||
|
mou se jen tak zeptat, kolik tak cca borůvek a hříbků se musí nasbírat, aby bylo na dovolenou? | ||||
| Emanunel | Alis 1 | Datum vložení: 04.08.2012 19:36 hod. | |||
|
jéé ty jsi mi řekla hezky "Emi" to se mi líbí, že bych si přepsala nick? |
||||
| alis1 | Emanunel,vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 19:34 hod. | |||
|
tEmi to jsi jako já,já se v llese taky bojím musí být někdo se mnou.Andreo to jsi šikulka růčo a vydělat na dovču.![]() ![]() |
||||
| Emanunel | vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 19:24 hod. | |||
|
jůůů to jsi opravdu šikulka. Mě mocbav sbírat borůvky, ale nikdo tam se mnou nechce jít a já se v lese sama bojím. Máme tu mraky kanců. | ||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 04.08.2012 19:14 hod. | |||
|
to já borůvky hezky ručičkama a už jsem si letos vydělala v lese na dovolenou- borůvky a hřiby prodávám-a za výdělek za 3týdny pojedeme do Itálie na dovču | ||||
| alis1 | * | Datum vložení: 04.08.2012 19:00 hod. | |||
|
to my musíme do lesa autem nejméně 2 km a borůvky tu nerostou a ně je to možná 15 km. ale chodí tam na ně s hřebenem a prodávají tak nemáme šanci![]() |
||||
| Emanunel | vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 18:32 hod. | |||
|
také to mám do lesa kousíček asi jako ty, ale tady je fakt takové sucho, že tu není ani prašivka | ||||