Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 04.08.2012 18:29 hod. | |||
|
já to mám do lesa tak 0,5km a pokud to počasí dovolí,tak tam jdu s holkama každý den,holky mi chvilku pomáhají a pak tam lítají nebo si staví domečky a pořádně se vyblbnou | ||||
| Emanunel | vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 18:22 hod. | |||
|
hele neprovokuj jo ![]() ![]() ![]() ![]() mě zítra čekají troje nehty, takže se asi jen tak ven nedostanu |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 04.08.2012 18:19 hod. | |||
|
ted se jdu pustit do rizota s houbami,abych mohla ráno zase do lesa | ||||
| Emanunel | Vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 18:19 hod. | |||
|
jéééééé, kdyby to jen takle šlo | ||||
| vojtěšinka | Emi | Datum vložení: 04.08.2012 18:15 hod. | |||
|
tak mi pošly mrazák PPLkou a já ti ho naplním houbama i borůvkama![]() ![]() ![]() |
||||
| Emanunel | Alis 1 | Datum vložení: 04.08.2012 18:12 hod. | |||
|
tak to ti opravdu závidím. my houby máme hodně rádi a já doma nemám ani kousíček. No doufám, že tu brzy sprchne, příští týdem mi ještě pokračuje dovolená, tak bych si na houby s chutí zašla. | ||||
| alis1 | * | Datum vložení: 04.08.2012 18:11 hod. | |||
|
mi už máme nasušíno hodně asi 1o pytlíků v mrazáku ale ještě bych je zavařila ve vlastní šťávě mrazák už praská ve švech![]() |
||||
| Emanunel | také | Datum vložení: 04.08.2012 17:58 hod. | |||
|
bych vyrazila na houby, ale u nás už týden nepršelo, tak nic nerozte | ||||
| alis1 | vojtěšinka | Datum vložení: 04.08.2012 17:57 hod. | |||
|
za to máš plný mrazák dobrot,já bych taky ještě šla na houby příští týden rehabky už nemám tak bude více času![]() |
||||
| vojtěšinka | alis | Datum vložení: 04.08.2012 17:53 hod. | |||
|
to já si taky myslela na dárečky,ale nějak moc rychle jsem spadla-protože jdu radši do lesa-tak budou jen body | ||||