Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | mě | Datum vložení: 03.08.2012 23:56 hod. | |||
|
chutná slaneček z cukety, nevěřila jsem, že to bude stejně cítit,,to je dobrota | ||||
| Evis | alis1 | Datum vložení: 03.08.2012 23:53 hod. | |||
|
tak to jsem zatím nedělala, ale už jsem zkusila bramborák, nádivku a teď to zelí, všechno je vynikající. No a ten perník bych mohla zkusit také, už tu mám další dvě cukety. | ||||
| alis1 | Evis | Datum vložení: 03.08.2012 23:50 hod. | |||
|
já dnes dělala cuketoperník a nepoznáš to je výbornej![]() |
||||
| Evis | alis1 | Datum vložení: 03.08.2012 23:48 hod. | |||
|
robot by byl, ale nechtělo se mi ho vyndavat, přišlo mi to zbytečný. Příště už nebudu líná ho vyndat. Nikdy jsem z cuket nic nedělala, ale sousedi mě pořád zásobují a tak zkouším všechno. To zelí je vynikající![]() |
||||
| Evis | dagica, | Datum vložení: 03.08.2012 23:46 hod. | |||
|
ještě jednou - šťastnou cestu a užij si to![]() ![]() ![]() |
||||
| alis1 | Evis | Datum vložení: 03.08.2012 23:46 hod. | |||
|
to je tak když nemáme robot s krouhačem.Tobolí![]() |
||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 03.08.2012 23:44 hod. | |||
|
hezkou dovolenou a dobře dojeďte![]() ![]() ![]() |
||||
| Evis | alis1 | Datum vložení: 03.08.2012 23:44 hod. | |||
|
také jsem strouhala ručně, jak brambory na knedlíky tak cuketu a strouhla jsem se do palce a mám bebí![]() |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 03.08.2012 23:43 hod. | |||
|
Tak ať dobře dojedeš. A užij si to.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| alis1 | Evis | Datum vložení: 03.08.2012 23:41 hod. | |||
|
zelí z cukety je výborné,já ho i zavařuji a ani moje mamka nepoznala,že to není klasika.Letos mám tolik cuket,že ho budu muset udělat ,ale strouhám ručně![]() |
||||