Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
a dobré chutnání, pokud ještě obědváte...Smajlík
Jsem ráda, že jsme z města i od doktorky doma...
Napadl sníh,takže cesta hrozná, neprohrnuto,od našeho jsme nemohli vyjet,jak to klouzalo...zpátky se jelo líp,už to slavnostně měli prohrnuté,ale posypané silnice nebyly...
V čekárně u Mudr. nebylo ani moc lidí...
Doktorka nám oběma přidala další prášky na klouby,na uvolnění svalů i od bolesti a na výledky krve mám volat zítra...Smajlík
Marci,Blani pošlite trochu sluníčka, tady je mlha...
Děvčata, mějte pěkné a klidné odpolene...SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, nemáte nastavený pouze černý tisk? Je to v nastavení tiskárny na PC.
Obrázek uživatelky
profil
my jsme se vrátili z Rokycan, lednice byla opět prázdná.
Před 14ti dny jsme koupili nové náplně do tiskárny. Černá je v pořádku a barevná tiskla jen červeně. Tak jsem to šla reklamovat. Dostala jsem náplň jinou a zase to tiskne jen černě. Prodavač říkal, kdyby byl zase nějaký problém, máme přivézt celou tiskárnu. No je fakt, že už je dost stará, tak nevím?Smajlík
Celou cestu tam i zpátky nás provázelo sluníčko a stále svítí.Smajlík
Ani jsem nevěděla, že je dnes vysvědčení, myslela jsem, že až zítra. Verunka určitě má vyznamenání a Saša? zatím nevím.Smajlík
Dnes jsem se konečně vyspala, hned je ten den veselejší.SmajlíkSmajlík
Vařím květákovou polévku, lososa s brm. kaší a okurkový salát.
Přeji vám pěkný den, marodi, rychle se uzdravujte!
Všem dětičkám přeji pěkné vysvědčení!
Všem chytrulkám pěkný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré chutnání. Sluníčko svítí jako o život, ale je chladný vítr.
My měli k obědu mišmaš - trochu špenátu s uzeným a trochu sulcu s cibulí. Zapito pivem a je to.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nechte si chutnat k obídkům..my máme guláš,jen s chlebem,mužovi dám za chvilinku horký do termosky a my se synkem si naložíme na talířSmajlík
Odpoledne půjdu k dceři..máme školačku, tak na kontrolu vysvědčeníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás to z okna vypadá pohádkově.
K obědu udělám vepřové plátky s bramborem a česnečku.
Užíjte si dnešek v pohodě a dobře pořiďte u mudrů i na nákupech.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já dneska vstávala v 9,30 hod.Ale už mám upečený chlebíkSmajlík
Na oběd dneska máme pečené krutí stehna brambory a zeleninový salátek.
Blani to jsi šikulka ,to sis pospíšilaSmajlíkAnýsek už je bez teplot tak už snad bude dobrá....
Vlaďko přeji OK výsledkySmajlík
Přeji všem klidný den,kdo je u Mudru tak je vše OKSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sněhu o něco více, slunečno. Probuzení bylo dnes sice brzo, ale z vyhřáté postýlky se mi nechtělo. Dočetla jsem si druhý díl a vstával až po 8mé. Doháním si oblíbené činnosti, nakteré nebylo přes léo čas. Knih mám doma spousty, a zima mě lépe uteče.
Měla bych sidojít pro zipy do města. Kalhoty potřbují opravu, ale moc se na tuto činnost netěším. Zvlášě u riflí, kde je látka silná. Ale musím najít ten správný čas, spíše chuť.
Dnes je dcera dopoledne v práci, teplé jídlo bude až večer, vyhrály langoše, k obědu sidám chleba s tvarohovou pomazánkou.
Obrázek uživatelky
profil
Máme opět poprašek, ale už je nad nulou, tak za chvilku bude po všem.
Mazala jsem hned ráno pro vajíčka do Penny.
Přeju dobré pořízení u Mudrů, na nákupech i všude, kam se dnes vypravíte.
Obrázek uživatelky
profil
Tady také napadl sníh, mluvíte se zvířátky, já mluvím i s kytkamaSmajlíkVěrce také přeji aby to ustála v klidu, Marti dobré pořízení a všem také , co jdete k lékaři nebo néco vyřizovat.Mějte klidný den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles