Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Ahojky, děvčátka | Datum vložení: 29.01.2015 12:52 hod. | |||
|
a dobré chutnání, pokud ještě obědváte...![]() Jsem ráda, že jsme z města i od doktorky doma... Napadl sníh,takže cesta hrozná, neprohrnuto,od našeho jsme nemohli vyjet,jak to klouzalo...zpátky se jelo líp,už to slavnostně měli prohrnuté,ale posypané silnice nebyly... V čekárně u Mudr. nebylo ani moc lidí... Doktorka nám oběma přidala další prášky na klouby,na uvolnění svalů i od bolesti a na výledky krve mám volat zítra... ![]() Marci,Blani pošlite trochu sluníčka, tady je mlha... Děvčata, mějte pěkné a klidné odpolene... ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobré poledne. | Datum vložení: 29.01.2015 12:42 hod. | |||
|
Marcelko, nemáte nastavený pouze černý tisk? Je to v nastavení tiskárny na PC. |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 29.01.2015 11:46 hod. | |||
|
my jsme se vrátili z Rokycan, lednice byla opět prázdná. Před 14ti dny jsme koupili nové náplně do tiskárny. Černá je v pořádku a barevná tiskla jen červeně. Tak jsem to šla reklamovat. Dostala jsem náplň jinou a zase to tiskne jen černě. Prodavač říkal, kdyby byl zase nějaký problém, máme přivézt celou tiskárnu. No je fakt, že už je dost stará, tak nevím? ![]() Celou cestu tam i zpátky nás provázelo sluníčko a stále svítí. ![]() Ani jsem nevěděla, že je dnes vysvědčení, myslela jsem, že až zítra. Verunka určitě má vyznamenání a Saša? zatím nevím. ![]() Dnes jsem se konečně vyspala, hned je ten den veselejší. ![]() ![]() Vařím květákovou polévku, lososa s brm. kaší a okurkový salát. Přeji vám pěkný den, marodi, rychle se uzdravujte! Všem dětičkám přeji pěkné vysvědčení! Všem chytrulkám pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré poledne, | Datum vložení: 29.01.2015 11:35 hod. | |||
|
dobré chutnání. Sluníčko svítí jako o život, ale je chladný vítr. My měli k obědu mišmaš - trochu špenátu s uzeným a trochu sulcu s cibulí. Zapito pivem a je to. ![]() |
||||
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 29.01.2015 11:18 hod. | |||
|
Nechte si chutnat k obídkům..my máme guláš,jen s chlebem,mužovi dám za chvilinku horký do termosky a my se synkem si naložíme na talíř![]() Odpoledne půjdu k dceři..máme školačku, tak na kontrolu vysvědčení ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 29.01.2015 10:27 hod. | |||
|
U nás to z okna vypadá pohádkově. K obědu udělám vepřové plátky s bramborem a česnečku. Užíjte si dnešek v pohodě a dobře pořiďte u mudrů i na nákupech. ![]() |
||||
| badysek | Pěkný den děvčátka, | Datum vložení: 29.01.2015 09:55 hod. | |||
|
já dneska vstávala v 9,30 hod.Ale už mám upečený chlebík![]() Na oběd dneska máme pečené krutí stehna brambory a zeleninový salátek. Blani to jsi šikulka ,to sis pospíšila Anýsek už je bez teplot tak už snad bude dobrá....Vlaďko přeji OK výsledky ![]() Přeji všem klidný den,kdo je u Mudru tak je vše OK ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Krásné dopoledne. | Datum vložení: 29.01.2015 09:44 hod. | |||
|
Máme sněhu o něco více, slunečno. Probuzení bylo dnes sice brzo, ale z vyhřáté postýlky se mi nechtělo. Dočetla jsem si druhý díl a vstával až po 8mé. Doháním si oblíbené činnosti, nakteré nebylo přes léo čas. Knih mám doma spousty, a zima mě lépe uteče. Měla bych sidojít pro zipy do města. Kalhoty potřbují opravu, ale moc se na tuto činnost netěším. Zvlášě u riflí, kde je látka silná. Ale musím najít ten správný čas, spíše chuť. Dnes je dcera dopoledne v práci, teplé jídlo bude až večer, vyhrály langoše, k obědu sidám chleba s tvarohovou pomazánkou. |
||||
| Bm68 | Krásné ráno, děvčata. | Datum vložení: 29.01.2015 09:43 hod. | |||
|
Máme opět poprašek, ale už je nad nulou, tak za chvilku bude po všem. Mazala jsem hned ráno pro vajíčka do Penny. Přeju dobré pořízení u Mudrů, na nákupech i všude, kam se dnes vypravíte. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 29.01.2015 09:33 hod. | |||
|
Tady také napadl sníh, mluvíte se zvířátky, já mluvím i s kytkama Věrce také přeji aby to ustála v klidu, Marti dobré pořízení a všem také , co jdete k lékaři nebo néco vyřizovat.Mějte klidný den.![]() |
||||