Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| kacice | ** | Datum vložení: 19.10.2011 14:09 hod. | |||
|
Z hledání pokladu, že je ti do pláče? Což jsi zapomněla, moje milá, že bez práce nejsou koláče? ![]() Tak hlavu vzhůru a choď na různé stránky třeba recepty nebo zajímavé články A na fotkách, co se pokladů válí, o jé! Tak je běž posbírat a potěš srdce své! ![]() |
||||
| lida | kacice | Datum vložení: 19.10.2011 14:03 hod. | |||
|
Příběh o krtečkovi moc hezký je a těší mě, že dopadl dobře a nemusel být ze světa odstraněn. Však dřina to byla pro všechny veliká až málem zdraví stálo to malého člověka. ![]() Poklady záludně všude tu číhají, většinou stříbrné však na mě se dívají... Do konce soutěže doba je dlouhá a já už volám - ouha, ach, ouha! ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 19.10.2011 13:56 hod. | |||
|
Ludmilenko, to snad vadit nebude příliš, když verši ne zrovna ve spisovné češtině budeš zde hýřit. ![]() |
||||
| Ludmilenka | Poděkování | Datum vložení: 19.10.2011 13:12 hod. | |||
|
Díky za přivítání ve Vašem klubu, ale bojím, že mám až moc nevymáchanou hubu... |
||||
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 19.10.2011 10:43 hod. | |||
|
Vítám mezi námi Ludmilenku na vstup nepotřebuje zápisné ani drahou vstupenku stačí mít chuť si zahrát se slovy a ideální je, když se rýmují ![]() ![]() Od rána třídím fotky a čtu články zvlášť dnes jeden povedený od haniny vyšel - a je pěkný! Krtečka zda čekal smutný a nezvratný osud - možná osud jeho zpečetěn byl možná ne ... ale kdo je zvědavý ať čte si ten příběh napínavý... ![]() Sedím tu a sbírám horlivě poklady kde jsou? Kdo mi to řekne, kdo to ví? Přeju vám všem hezký den vítán je zde každý nejen nováčci, to se ví jen některé však múza na čelo políbí... ![]() |
||||
| Ludmilenka | Spolubojovnicím | Datum vložení: 19.10.2011 10:10 hod. | |||
|
Ludmila si omyla krýgl, který vypila, vzápětí si nalila zlatavý mok pivný, musela si piva dáti, aby mohla veršovati... |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 18.10.2011 20:47 hod. | |||
|
Kaci nás jen tak postrašila, aby se trochu pobavila. Podobné scénáře časté jsou, ale konec jistě zatím ještě nenesou. Však přesto - pokud svět dál v podobném duchu jako dosud řítit bude se, možná i nějakou tu katastrofu to lidstvu přinese. Člověk se chová mnohdy hůř než němá tvář a místo lásky rozdává často bolest, zkázu a zášť. Co jiného může potom dostat asi nazpátek? No, nechme se překvapit, ale snad známe to už docela dobře z pohádek. Zlo zlem je v každé oplaceno a dobro po zásluze bývá odměněno. A tak vybrat každý může si, co rozdávat chce a přijmout zpětně i s úroky... ![]() |
||||
| uhliska | hezký večer... | Datum vložení: 18.10.2011 20:19 hod. | |||
|
O žádném konci já nic nevím a stejně tomu nevěřím. ![]() Já budu i v pátek - stejně jako každý jiný den, chodit s holkama ven a radovat se z každé chvilky, co tu spolu zažijem. ![]() |
||||
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 17.10.2011 16:10 hod. | |||
|
Právě jsem četla poplašnou zprávu že svět skončí v pátek večer! Fakt až večer, a nikoli k ránu! ![]() ![]() ![]() To jsou věci, to jsou věci není zde snad nikdo, kdo by věřil tomu? Snad dojedu před tím koncem ještě domů! Ten, kdo konec tenhle pátek předpověděl už se dvakrát zmýlil přeci... tudíž věřit musím, že zmýlí se i potřetí myslím, že je málo těch, kdo naletí... ![]() |
||||
| jessynka | HaniZani | Datum vložení: 14.10.2011 21:50 hod. | |||
|
nejsi sama, i já si nové brýle pořídila zatím jen na počítač jsou dělané ale jsou příšerně drahé jen za pouhá skla speciální já částku šílenou platila bylo to opravdu k zbláznění jen skla plastová a antireflexní ještě nějaké vymoženosti měli a 2745 kč po mě v optice chtěli a to jsem obroučky měla vyhrané ty by jinak dalších 3500 kč stáli ![]() však foto máš poslané |
||||