Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| Rendíková | tak šup šup | Datum vložení: 20.10.2011 22:42 hod. | |||
|
Dobrou noc Všem.. zítra ať je krásný den.. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Rendíková | kači | Datum vložení: 20.10.2011 22:16 hod. | |||
|
život je jako houpačka.. chvíli se lepí jako žvýkačka, pak z čista jasna je zas klid.. je těžké tohle pochopit, když není v čem se přebrodit.. přesně, tak jak se to říká.. tonoucí se stébla chytá.. je to ruka přítele, co vytáhne tě z "postele" ![]() díky..Kači...tohle stačí ![]() |
||||
| kacice | Renča | Datum vložení: 20.10.2011 18:40 hod. | |||
|
Milá Renčo, já nechtěla moc vyzvídat a co na tom, že ti nejde rýmovat? Vždyť mně taky moc ne a to mě vskutku žere a šve kvůli tobě ale zmobilizovala jsem mozek aby vymyslel něco, aspoň kousíček, kousek! ![]() Hlavně, že to máš už za sebou a že jsi mezi námi tady zpátky a že tě nemoc "nepoložila na lopatky"! A víš co? Nejvíc fajn je, že máš s kým si vypít ranní kávu a složit na čímsi rameni hlavu... s kámoškami v práci proberete co a jak podělíš se o svou radost, žes zas volná jak ten pták... ![]() |
||||
| Rendíková | kači | Datum vložení: 20.10.2011 18:13 hod. | |||
|
za 14 dní budu vědět víc.. padne potom bedna slivovic.. ale je to faj,být zpátky... nechutné jsou ty jejich jatky.. ale už je dobře..už jsem doma.. sakra nevím rým ...a to je jedno je mi dobře ![]() |
||||
| kacice | Rendíková | Datum vložení: 20.10.2011 18:09 hod. | |||
|
Dobrých zpráv - těch není nikdy dost tak tedy vítej zpátky, mám velkou radost! ![]() ![]() |
||||
| Rendíková | zdravím všechny :-) | Datum vložení: 20.10.2011 17:51 hod. | |||
|
všem tady krásný den přeji... už se na Vás všechny chvěji... jsem zpátky ![]() a je to skvělé všechny trable ať jdou do "jetele" ![]() zas obloha modrá na místo 4 stěn mé tělo teď hodlá užít si směn.. válení už bylo dost... v práci budu jako host ![]() kávičku si ráno dám... s děvčaty si pokecám... ![]() |
||||
| Ludmilenka | Milé dámy | Datum vložení: 19.10.2011 20:12 hod. | |||
|
Dneska je tu krapet hlucho, není to tím, že dámy maj v krku sucho? Já jsem stáhla pivní mok, jsem před Vámi jeden skok! |
||||
| Ludmilenka | Básnířky | Datum vložení: 19.10.2011 18:44 hod. | |||
|
dovolím si Vás pozvati na své Chytré veršování, které nudu zahání... |
||||
| Ludmilenka | Milé dámy | Datum vložení: 19.10.2011 18:37 hod. | |||
|
Díky milé dámy, i přes tu nevymáchanou hubu zůstanu tedy s Vámi... Vy jste dámy ušlechtilé a jemné Vaše rýmy vycibřené... |
||||
| kacice | noisydog | Datum vložení: 19.10.2011 17:03 hod. | |||
|
Jsou spáči, co si sny nepamatují jisté je, že každému se sny zdají Ve snech odráží se naše tužby i přání skrze sny přichází prý i varování Víme, že různě jsou vykládány Měla jsem sen asi krásný a milý vstát se mi nechtělo ani na malou chvíli o čem ale ten sen byl, to už nemám zdání většinou ho zapomenu když drnčení budíku mě z něj vyhání leckdy i zapomenu vypnout zvuky na mobilu když spím a někdo volá mi jak na potvoru! Pak na svou roztržitost se zlobím roztržitá jsem často, to vám teda povím! Inu, každý máme něco, jen nevím, co s tím! ![]() |
||||