Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Zábava a koníčky

Obrázek pro téma Zábava a koníčky

Rýmování

Založila: kacice

Políbila vás Múza?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Taky budu držet palec
teď se svalím na kavalec.

Obrázek uživatelky
profil

Smajlík
Myslím na tebe a nejsem jistě zde sama
jak potěšit tě, ptám se,
co chtěla bych slyšet od svých
"chytrých kamarádek" já sama?
Přání vysílám...
Ať brzy jsi doma a zdravá!
Těžko, přetěžko hledají se mi vhodná slova
vždyť i já jsem v nemocnicích byla...
věřila jsem vždy pevně, že vše dobře skončí
na své děti jsem myslela ve chvíli nejhorší
být zase se svými, zdálo se vzácností...
Milá renčo, ať je tvá bolest
co nejmenší
to přeju ti ve svém krátkém verši
Pomni, kdo zmůže strach, zmůže i tygra
statečná jsi vždy byla, buď i zítra!
Obrázek uživatelky
profil
Haničko
teď je mi ouvej...
zítřek bude asi dlouhej...
Modlení však nepropadnem
opraví vše v těle vadném..
a pak bude zase klid...
budem básnit, budem snít

Budem lepší nežli dřív ..
skalpel přinese nám klid..
pár vzorků jim zdarma dáme
a zbytek si ponecháme..
ať se hrabou koumáci
v tom co s náma kymácí..

na pár kouscích nelpíme...
v životě víc ztrácíme..
No tak úsměvSmajlík, mrknutí,Smajlík
do "Ráje" nás nenutí
Obrázek uživatelky
profil
Krásný den přeji všem

Ortel dnes vyřknul lékař můj
a poslal mně zítra na svůj "stůl"Smajlík

K svátku mi dá na oplátku
nové díly "Milý Pátku"
Síly mé už nestačí
na opravu přitlačí.

Jaká škoda...
nic neuvidím..
všechno prospím...
no dost ..už mu nezávidím.

Snad nepříjdu vás v noci strašit...
nebudu vás tady plašit...
Vrátím se a to si pište...
zabásníme zase příště..
tak zatím PááááááááSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
V kalendáři už říjen je
s děti si venku nikdo nehraje
Smajlík
červené žluté listí padá k zemi
a nové na stromech už dávno není
Smajlík
sychravý déšť nás skrápí
snad přesto ale budeme zdraví
Smajlík
z okna jen smutně koukám
a ptám se.....jaro a léto
kdeže Vás mám
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj holky, moc vás zdravím
a choďte sem častěji, pravím!
Těžce hledám rým, múza zmizela
a hlavu mám vymetenou docela...
Práce mě volá, nepočká, kdepak
za áčko dostala bych rovnou padáka
ovšem ne ten zlatý, je to na draka
Smajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zima už si na nás zubany brousí
listí se ze stromů každý den trousí
Smajlík
zatím kabátek a lehká šálka stačí
ať nás v krku bacil netlačí
Smajlík
všemi barvami příroda venku hraje
a při pohledu na ni
i přes podzimní mraky
moje srdce taje
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kačice nezoufej
klubko teploučké vlny odmotej
jehlicemi očka prohazuj,
a parádního koulicha a šálu si uštrykuj
když ještě zvlýádneš rukavice umotat,
snad podaří se ti terno v modě udělat
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jagea jde na to od lesa
i u mě doma hřejou tělesa
Smajlík
Kapuce, ta se hodí, to je fakt
když přijde nečekaně dešťový mrak
deštníky ztrácím několikrát do roka
a taky poznám v louži
že zas na botkách nových mám žraloka
Botky kožené, vysoké a hřejivé
nové si vyhlížím na zimu, co by ne?
Potřebuju ovšem generálku v šatníku
moli, ti prevíti, nadělali paseku
sežrali mi čepici pletenou i rukavice
mám ještě několikery - sice
už ale dávno vyšly z módy a nejsou in
a v peněžence zatím jen prázdný stín...
Zkusím si koupit los či loto vsadit
pak budu moci, až vyhraju,
dle libosti a rozmaru se šatit!
Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Věřit se tomu nechce, přišla zima
venku je doslova slota a čina
prý čím dřív zima přijde, dřív odejde
nějak věřit se mi nechce, ne, ne, ne
Smajlík
Hledat jdu bundu zimní a taky čepici
pak zapnu ten vynález - přístroj žehlicí
okna už nechám, do Vánoc se ještě ušpiní
do pytlů uložím letní šaty midi i mini
pak ještě vyleštím botky v předsíni
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles