Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| Verča27 | Renčo | Datum vložení: 13.10.2011 20:38 hod. | |||
|
Taky budu držet palec teď se svalím na kavalec. |
||||
| kacice | Rendíková | Datum vložení: 13.10.2011 19:59 hod. | |||
|
![]() Myslím na tebe a nejsem jistě zde sama jak potěšit tě, ptám se, co chtěla bych slyšet od svých "chytrých kamarádek" já sama? Přání vysílám... Ať brzy jsi doma a zdravá! Těžko, přetěžko hledají se mi vhodná slova vždyť i já jsem v nemocnicích byla... věřila jsem vždy pevně, že vše dobře skončí na své děti jsem myslela ve chvíli nejhorší být zase se svými, zdálo se vzácností... Milá renčo, ať je tvá bolest co nejmenší to přeju ti ve svém krátkém verši Pomni, kdo zmůže strach, zmůže i tygra statečná jsi vždy byla, buď i zítra! |
||||
| Rendíková | HanaZana | Datum vložení: 13.10.2011 19:33 hod. | |||
|
Haničko teď je mi ouvej... zítřek bude asi dlouhej... Modlení však nepropadnem opraví vše v těle vadném.. a pak bude zase klid... budem básnit, budem snít Budem lepší nežli dřív .. skalpel přinese nám klid.. pár vzorků jim zdarma dáme a zbytek si ponecháme.. ať se hrabou koumáci v tom co s náma kymácí.. na pár kouscích nelpíme... v životě víc ztrácíme.. No tak úsměv , mrknutí,![]() do "Ráje" nás nenutí |
||||
| Rendíková | ahooj | Datum vložení: 13.10.2011 16:57 hod. | |||
|
Krásný den přeji všem Ortel dnes vyřknul lékař můj a poslal mně zítra na svůj "stůl" ![]() K svátku mi dá na oplátku nové díly "Milý Pátku" Síly mé už nestačí na opravu přitlačí. Jaká škoda... nic neuvidím.. všechno prospím... no dost ..už mu nezávidím. Snad nepříjdu vás v noci strašit... nebudu vás tady plašit... Vrátím se a to si pište... zabásníme zase příště.. tak zatím Páááááááá ![]() |
||||
| iris | zdravím všechny básnířky | Datum vložení: 12.10.2011 08:01 hod. | |||
|
V kalendáři už říjen je s děti si venku nikdo nehraje ![]() červené žluté listí padá k zemi a nové na stromech už dávno není ![]() sychravý déšť nás skrápí snad přesto ale budeme zdraví ![]() z okna jen smutně koukám a ptám se.....jaro a léto kdeže Vás mám |
||||
| kacice | ** | Datum vložení: 11.10.2011 15:10 hod. | |||
|
Ahoj holky, moc vás zdravím a choďte sem častěji, pravím! Těžce hledám rým, múza zmizela a hlavu mám vymetenou docela... Práce mě volá, nepočká, kdepak za áčko dostala bych rovnou padáka ovšem ne ten zlatý, je to na draka ![]() ![]() |
||||
| evabel | Datum vložení: 11.10.2011 14:43 hod. | ||||
|
Zima už si na nás zubany brousí listí se ze stromů každý den trousí ![]() zatím kabátek a lehká šálka stačí ať nás v krku bacil netlačí ![]() všemi barvami příroda venku hraje a při pohledu na ni i přes podzimní mraky moje srdce taje |
||||
| hanina51 | * | Datum vložení: 11.10.2011 14:33 hod. | |||
|
Kačice nezoufej klubko teploučké vlny odmotej jehlicemi očka prohazuj, a parádního koulicha a šálu si uštrykuj když ještě zvlýádneš rukavice umotat, snad podaří se ti terno v modě udělat ![]() ![]() |
||||
| kacice | ahoj | Datum vložení: 11.10.2011 13:38 hod. | |||
|
Jagea jde na to od lesa i u mě doma hřejou tělesa ![]() Kapuce, ta se hodí, to je fakt když přijde nečekaně dešťový mrak deštníky ztrácím několikrát do roka a taky poznám v louži že zas na botkách nových mám žraloka Botky kožené, vysoké a hřejivé nové si vyhlížím na zimu, co by ne? Potřebuju ovšem generálku v šatníku moli, ti prevíti, nadělali paseku sežrali mi čepici pletenou i rukavice mám ještě několikery - sice už ale dávno vyšly z módy a nejsou in a v peněžence zatím jen prázdný stín... Zkusím si koupit los či loto vsadit pak budu moci, až vyhraju, dle libosti a rozmaru se šatit! ![]() |
||||
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 08.10.2011 12:05 hod. | |||
|
Věřit se tomu nechce, přišla zima venku je doslova slota a čina prý čím dřív zima přijde, dřív odejde nějak věřit se mi nechce, ne, ne, ne ![]() Hledat jdu bundu zimní a taky čepici pak zapnu ten vynález - přístroj žehlicí okna už nechám, do Vánoc se ještě ušpiní do pytlů uložím letní šaty midi i mini pak ještě vyleštím botky v předsíni ![]() |
||||