Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| uhliska | . | Datum vložení: 14.10.2011 20:34 hod. | |||
|
Tak u nás sluníčko já i viděla, ale už bych se na něm asi neohřála, a proto raději já volila na nohy teplé ponožky a na spaní i teplou deku. ![]() Však podzim už začal kralovat a obarvuje listy stromů, z toho se přeci ale můžem radovat, to je pro krásu oku i srdci potěchu. ![]() |
||||
| jessynka | ahojky | Datum vložení: 14.10.2011 13:58 hod. | |||
|
Renču už jsem nestihla i já jí pěsti držím a myslím na ni a co mám dnes na sobě? teplý oděv, né že né barvičky mé oblíbené no jistě že červené Dnes jsem si v Brně cestou od zubařky koupila tepláčky růžové U mě ve skříni smutné barvy nejsou převládá tam růžová s červenou také hodně oranžová zkrátka veselá barvička, to jsem já i když teď mě veselo opravdu není v zubařském křesle bylo trápení hodinu a něco mě týrala že jsem byla ráda, že jsem od ní vypadla Další co mě trápí je Jessynka je pěkně nemocná už nemá jen nemoc zákeřnou - píštěle přidalo se prochlazení tak spinká se mnou v posteli pěkně se k sobě tulíme a s manželem se o ní dělíme oba jí chceme u sebe |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 14.10.2011 08:54 hod. | ||||
|
Též tady sedím v nedbalkách teplou deku na kolenách |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 14.10.2011 08:36 hod. | |||
|
Nazárek všichni, tak já nabalená jsem jak cibule, ohýnek v kamnech plápolá zatím nesměle a tak teplá mikina mě halí a tlusté fusekle nožky objímají. Venku už střecha bílá od mrazíku a sluníčko ztrácí sílu v okamžiku... ![]() |
||||
| kacice | ** | Datum vložení: 14.10.2011 05:47 hod. | |||
|
Příspěvků nových měla jsem tu sedm sedět v obýváku, je nás "plný dům" Společně připily jsme na Renčino zdraví už aby byla tu zase Renča s námi! Pročítala jsem znovu veršíky pozpátku já hlava dubová, přehlédla veršík o povidlovém strašidýlku! Noisydog vítám mezi námi v rýmování tak tedy vítej, ať už jsi dívka či paní otevřené dveře tu má každý, kdo chce říct nám, jaký byl či bude mít dnešní den podělit se může s námi i o svůj sen o zážitky smutné i veselé no co vám budu povídat, prostě o tom jaký život asi je ![]() A teď mně řekněte, co máte na sobě? Je vaše oblečení nové či ošuntělé - a v jaké barvě tělo vaše je zahalené? Relaxovat můžete klidně v zelené a chcete-li, aby vás nikdo nepřehlédl jistě oblékly jste červený či oranž-hadr hadr jako hadřík, na barvě vskutku záleží! Vaše energie se buď utlumí či rozzáří Tak kupříkladu já tyhle veršíky píšu v županu neb ještě tak trochu sním a spím po ránu potřebuju tudíž dodat okamžitě energii oděv barvy ohnivé vyberu si za chvíli! |
||||
| evabel | Renči | Datum vložení: 13.10.2011 23:02 hod. | |||
|
držím palce i pěsti![]() ať ti hodně přeje štěstí ![]() rády si přípitek dáme na tvé zdraví, ať ti tělo dobře spraví ![]() |
||||
| Rendíková | ch ž | Datum vložení: 13.10.2011 22:58 hod. | |||
|
děkuji vám všem...až se vrátím... řádně se tu namažem ![]() |
||||
| evabel | Renči | Datum vložení: 13.10.2011 22:14 hod. | |||
|
Vše nejlepší k dnešnímu svátku přeji a ať jen pozitvní zprávy nebeský luk k tobě střelí ![]() ![]() ![]() |
||||
| evabel | HaniZani | Datum vložení: 13.10.2011 22:11 hod. | |||
|
brýle pořiď sobě hned úskalími, co život chystá s okuláremi hravě pak projdeš bez úhony třeba celý svět ![]() ![]() ![]() |
||||
| roryska | . | Datum vložení: 13.10.2011 20:51 hod. | |||
|
I já jsem Renčo v duchu s tebou, tisknu palce, až mne zebou. Nevím zda to pomůže, však věřím že nic tě jen tak nezmůže. Tak nahoď teď úsměv kouzelný zas budou další krásné dny.. |
||||