Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| kacice | ** | Datum vložení: 29.10.2011 16:52 hod. | |||
|
Dnes se změní opět čas tak natáhněte si ručičky, prosím vás prý změna času prospívá zdraví myslím, že je to naopak, to vám pravím! ![]() |
||||
| kacice | Dobrou noc | Datum vložení: 28.10.2011 22:02 hod. | |||
|
Stromy miluji bez nich život neumím si představit mám ráda lidi, kteří je sází a o ně se s láskou starají... a nemohou, stejně jako já, bez nich žít svou krásou a tajemstvím musí každého přivábit... Když sedávám v jejich stínu a vdechuji tu vůni, plná dojmů a v koruně když zašumí listoví živo je v něm, v každém stromu, i když nic nahlas nepoví... Když umírá strom, cítím velkou bolest V jeho letokruhu číst mohu jako v otevřené knize ... pak sevře se mi často srdce Co všechno jen viděl a zažil, komu a kdy své útočiště dal? Strom je život, miluji stromy ten věčný a tajemný příběh o stromu života... a jaké jsou jeho kořeny? Teď už nepovím víc, snad zase zítra až povede sem mě má cesta... ![]() |
||||
| kacice | HanaZana | Datum vložení: 28.10.2011 21:23 hod. | |||
|
Třista nových stromků zasazeno moc tě chválím, milá HanoZano! Nějak mi dnes ale nejde rýmovat za tu činnost ale musím ti zatleskat! Zasadit strom, postavit dům a zplodit syna... zkrátka, měla jsi se fajn a prima! ![]() ![]() |
||||
| babina29 | Naše EMA. | Datum vložení: 28.10.2011 19:39 hod. | |||
|
Korálky od Natálky, naše Ema nemusí do školky. Korále jsou horký,nemusí do školky... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ŠKOLA volá-HURÁ EMA.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| evabel | kacice | Datum vložení: 28.10.2011 19:27 hod. | |||
|
Poklad mám tentokrát vypnutý už od začátku radši holduji po práci klídku, pohodě a spánku ![]() všem vám ale úspěch přeji výhry krásné ať u srdce vás hřejí ![]() |
||||
| kacice | ** | Datum vložení: 28.10.2011 19:01 hod. | |||
|
Pokladnice plním denně občas kouknu do zeleně Jakou cenu budu mít v tom se nechám překvapit ![]() |
||||
| Rendíková | HanaZana | Datum vložení: 22.10.2011 22:42 hod. | |||
|
Připni křídla, když v poezii si se shlídla.. Do beztížného stavu ... dostaň svoji hlavu Víš ....takový GROg bez VODY ![]() je ŠOK ![]() |
||||
| roryska | . | Datum vložení: 22.10.2011 18:46 hod. | |||
|
Věřím,že nepromokavou vestu a křídla z azbestu ve stavu beztíže Vesmír mi zajistí. Pak kde toulám se - nikdo nezjistí |
||||
| Rendíková | tak vzhůru na jinou planetu | Datum vložení: 22.10.2011 18:36 hod. | |||
|
![]() ovládnout srdce co na poplach buší.. utišit dech ,hřmot v uších.. uvolnit křídla co se chvějí.. oči září ,rty se smějí omamný vítr tvou táří pluje, zkrocená touha se tu potuluje.................. |
||||
| Rendíková | :-) | Datum vložení: 21.10.2011 16:59 hod. | |||
|
S duhou sdílet barev chvění užívat si opojení? je chvíle pouhá.... úcta k živlům křídla děsí.. pokora tvou hlavu svěsí.. je mých smyslů touha ![]() |
||||