Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 07.11.2011 12:32 hod. | |||
|
Ahoj dado, to je milé že rýmuješ ve slovenčině! ![]() Vítám tě tu mezi námi teď muusím zas honem jít dohrát poklad narozeninový! ![]() |
||||
| dada274 | . | Datum vložení: 07.11.2011 12:26 hod. | |||
|
Žaby mi v bruchu škŕkajú, pri PC sedieť nedajú. Čo sa dá robiť, musím vstať a rýchlo obed zohrievať. Potom hneď riady umyjem a zasa k PC zasadnem. A keď ma začne tlačiť r.., môžem sa k telke premiestniť, alebo na hodinku krátku výjdem si von na prechádzku. |
||||
| evabel | Datum vložení: 04.11.2011 19:28 hod. | ||||
|
Listí ze stromů hojně padá zima je za dveřmi, nemám ji ráda ![]() však čas adventu a Vánoc je nádherný všude kolem nás výzdoba a byteček útulný ![]() drahé dárky není třeba kupovat jen užít si v pokoji tento čas se všemi blízkými ![]() |
||||
| iris | zdravím všechny básnířky | Datum vložení: 04.11.2011 18:25 hod. | |||
|
Dnes byl škaredý den nebyl to však jen sen ![]() vítr foukal, pořád mrholilo v chatičce u krbu by nám lépe bylo ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 04.11.2011 17:54 hod. | |||
|
Jééé, Rorysko milá krásně jsi mě pochválila. Slůvka hladí, slůvka hřejí stačí pár a divy se dějí... ![]() Děkuji i noisydog za poetické veršíky a hned zase větší chuť mám hrát si na básníky... ![]() ![]() Evabelko, nic se neboj však ona se vrátí jistě, možná někde tiše sedí rošťárna jí z očí hledí a legraci má velikou, jak to berem oklikou... ![]() |
||||
| evabel | milé básnířky | Datum vložení: 03.11.2011 21:18 hod. | |||
|
dlouhý čas jsem tu nebyla, že bych tedy teď nějaký rým vložila ![]() nic mě nenapadá ale básnická múza dala mi "vale" ![]() |
||||
| roryska | Liduš | Datum vložení: 03.11.2011 21:17 hod. | |||
|
Že snad nudná jsou tvá slova? Kdepak! Milá, sametová... |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 02.11.2011 21:11 hod. | |||
|
Dobrý večer Haničko.![]() Snad nehážu já flintu do žita jen uvědomuji si pravdu prostou, že fakticky nejsem žádný poeta a v mé hlavě nudné verše rostou. Přesto mě baví s písmenky si hrát a slůvko k slůvku sem tam poskládat. ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 02.11.2011 19:58 hod. | |||
|
V tichosti čtu si ta umělecká díla a říkám si, jo holka moje milá, tak na to nemáš vlohy, ty tak jen veršík strohý snad dohromady dáš. Nic nevadí to však, já dál sem budu ráda chodívat a vaše verše s chutí číst co dokáží mě na duši moc hezky pohladit. ![]() |
||||
| roryska | . | Datum vložení: 30.10.2011 22:16 hod. | |||
|
Tančí lesní víly a jejich tanec sílí. Pak náhle, dřív než zevšední, končí. A byl poslední. Zkouším zatančit si taky, obecenstvem jsou jen mraky. Však mrakům se můj tanec příčí a všude kolem ticho křičí. |
||||