Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| jess | Hezký večer všem | Datum vložení: 13.03.2012 18:47 hod. | |||
|
Tak já jsem tento týden i v pondělí dlouuuuho v poráci, takže zkusím možná jen o bodíky. Vždy začnu a pak odpadám a také , jak u tatrman - zvelebujeme byteček. |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 13.03.2012 18:08 hod. | |||
|
já se sice těším, ale tentokrát budu hrát jen tak polehoučku. Trochu po večerech a o víkendech vůbec. U nás vypuklo přemísťování z bodu A do bodu B a tím pádem mám o "zábavu" postaráno |
||||
| Emanunel | ahoj | Datum vložení: 13.03.2012 16:13 hod. | |||
|
tak já se zítra zahájení zúčastním. Oba s klukem marodíme. Ale ve čtvrtek už musím do práce, ale pak zase budu nějaký čas doma. Tak uvidíme jak se umístím. | ||||
| saruz | dagica, | Datum vložení: 13.03.2012 16:05 hod. | |||
|
já vím,já tu provokaci myslela z legrace a na sluníčko se moc těším,nějaké slibují už na víkend. |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 13.03.2012 16:00 hod. | |||
|
TO NEBYLA PROVOKACE, JA TI TO SLUNIČKO ZE SRDCE PREJI A CO NEJDRIVE![]() |
||||
| yutinkaca | zdravím | Datum vložení: 13.03.2012 13:48 hod. | |||
|
tak zítra nám to zase začne už se těším, jen škoda, že zítra budu do večera bez připojení ![]() |
||||
| saruz | dagica, | Datum vložení: 13.03.2012 13:08 hod. | |||
|
taková provokace,jak já bych jela za sluníčkem! ![]() |
||||
| dagica | SARUZ, | Datum vložení: 13.03.2012 12:56 hod. | |||
|
PRIJED K NAM. TADY JE SLUNIČKA MORE A PREDPOVED AŽ DO PRIŠTIHO TYDNE - SLUNEČNO, PREZ DEN OKOLO 20 oC![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 13.03.2012 12:10 hod. | |||
|
Já chci SLUNÍČKO!!! ![]() ![]() ![]() Tohle "uplakané" počasí mi vážně náladu nespraví.A ještě navíc mě ráno jeden de..l jedoucí autem obhodil vodou z kaluže od hlavy až k patě. Však si na něj počíhám a vrátím i s úroky...![]() |
||||
| saruz | Dobré ráno | Datum vložení: 13.03.2012 08:22 hod. | |||
|
a krásný celý den přeji nám všem. ![]() |
||||