Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | . | Datum vložení: 11.03.2012 21:17 hod. | |||
|
A máme tady odpočítávání do startu,takže mám smůlu,ve středu v poledne jsem v práci,takže "slavnostní zahájení" nestihnu. ![]() |
||||
| Evis | jess | Datum vložení: 11.03.2012 14:42 hod. | |||
|
líbík už je tam![]() |
||||
| jess | Hezký den všem | Datum vložení: 11.03.2012 14:38 hod. | |||
|
u nás chvilku sluníčko a pak pršíííííí | ||||
| ABIGEL2222 | ahojky | Datum vložení: 11.03.2012 13:55 hod. | |||
|
krásný den všem prosím o podporu v soutěži dnes končíme....stačí kliknout na fotografii číslo 42 nad zelenou čárou-děkuji mockrát... http://www.second-hand-online.cz/news/treti-soutez-vyhrajte-5kg-pytel-detskych-pyzam/ |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 11.03.2012 11:17 hod. | |||
|
o stěhování vím své,taky jsme se dvakrát stěhovali,naposled před sedmnácti roky a když si na to vzpomenu,začnou mě bolet ruce ještě dnes ![]() |
||||
| Evis | ahoj, | Datum vložení: 11.03.2012 11:11 hod. | |||
|
u nás je také počasí že by psa nevyhnal. Prší a je tam hnusně !alis, také držím pěsti. Hlavně se brzy vrať z nemocnice aby byla plná účast .Co neuhraji první týden, tak už druhý nedohoním. Poslední týden v březnu se stěhuji a tak se musím snažit urvat co nejvíc hned v začátku. I tam mě budou brzdit ještě daňová přiznání. Ale snažit se budu abych uhrála bodíky do konta . |
||||
| saruz | alis1 | Datum vložení: 11.03.2012 10:01 hod. | |||
|
ahojky,zítra ti budu držet pěsti-štěstí ať ti to dobře dopadne a ve středu ať tady nechybíš v základní sestavě ![]() |
||||
| alis1 | hezký den všem | Datum vložení: 11.03.2012 09:56 hod. | |||
|
zítra jdu pod nůž a doufám,že dostojí slibu a půjdu ve středu domů abych mohla salátovat.Aspoň ve čtvrtek abych mohla začít,bodíky budou dobrý,když nebude papání.![]() |
||||
| saruz | Krásné nedělní dopoledne | Datum vložení: 11.03.2012 09:24 hod. | |||
|
přeji všem,i když u nás poněkud deštivé. ![]() Vykutálela jsem se z pelíšku až teď,musím si naspat pár hodinek do zásoby. ![]() |
||||
| jess | Hezký vcečer | Datum vložení: 10.03.2012 19:25 hod. | |||
|
nikde nikdo![]() |
||||